Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende yeniyim arkadaşım ama burda kimsenin egosu yok.daha fazla paylaşım yaparsanız akıp giden syfada sorularınız güme gitmez şekerler.önyargılarınızdan arınıp aramıza dönün

ben bilmeyim belkim onun testi başkadır.

Kızlar bu gece 1.30 da,tartı günü anketi bitiyor ama zaten fark çok fazla olduğu için sonuç belli oldu.İsterseniz hemen başlatalım uygulamayı.Yarın kilo bildirimi yapmayalım,pazartesi yapalım.ok?

Canım mattika dediki listede olan da olmayan da o anketi kullandı.
adil olmadı sanki anketimiz:26:
Aslında ha cuma ha pztsi farketmez,gerçi ben pztsi işaretledim ama bilmiyorum yine de farketmez...

evet canım haklısın..bende nette biraz araştırma yaptım,doğum kontrol haplarının da etkisini azaltıyormuş..eşimede bir sürü greyfurt aldırmıştım.artık oturup kendisi yicek mecbur

günaydınlarrr herkesee nasılsınız?kuzu uyudu yemek de tamam yani sporiçin tüm şartlar uygun ama tembellikkkkkkkkk

1.öğünüm

2 kk peynir
10 zeytin
yarım greyfurt
2 küçük muz
1 çay bardağı ceviz
maydonoz kuzu kulağı
2 kayısı 1 hurma 3 üzüm
2 omega 3

güle güle antalya piliçimmakarna cızzzz unutmaaaa bu hafta kaçamak neyin yohhhhhhmakarna canın çekerse benim makarna olduğumu düşün beni yemeye kıyamazsun değül müüü
günaydın elma şekerim yoh yohh yimedim elimi bilem sürmedim pırasamı yoğurdumu salatamı yidim tek lokma kaçamak yok eferin bana demii portakallı ördeğim

:)) deli kızz yedi kocalı hürmüzün müziği değil mi bu :)

Gül merhaba azmini tebrik ediyorum umarım yakında bizde 2 öğünle durabiliriz ayrıca menündeki o yeşil biber hepimize yeter :))

pepeti bencede o günü unut yaşanmamaış say yola devamm :)

maşallah maşallah harikasın burçinn 6 km yi ne kadar sürede yürüyorsun merak ettim ?

niye kimse cvp yazmiyooo cok sordum tabii dimi haklisiniz sizde her gelene yaz yaz
bu diyete basladiktan ne kadar sure sonra kilo vermeye basliyosunuz peki ilk haftadan basliyomu ilk haftalar daha mi hizli kilo veriliyo
canım ilk sayfada herşey var

desene akşam kötü geçti sağlık olsun yılmak yok yola devam gecikmeli olarakta olsa varıcaz hedefe inşallah 2 ileri bir gerii bazen hepimiz yapıyoruz

harika olmuşş afiyet olsun canım havuçla turp sabah yememiştim hiç görünce ilginç geldi arada bende yiyeyim bari :)

canım bunu doktoruna sor istersen bazı ilaçlarla yasak diye biliyorum ben

bence gayet güzel acaba gıda alerjin mi var ? biraz daha sabret istersen umarım tartıda güzel sonuçlar görmen yakındır

günaydın aybalam tekrardan disene düşman menzillendi ya da diğerimi anacım alt takımın komple bakıma ihtiyacı var sanırım senin :) akşam ne güzel azıcık yemişsin harikaa

günaydın sekerler nasılsınız kar altında kaldık kac gundur gıremıyorum.pazartesı tartılıyoruz degılmı sımdı kıslar
açıklama yapılmadı ne yapıyoruz bende bilmiyorumm :44:

amin tanem aminnn
afiyet olsunn

arada bi dürtmek gerekiyo sizi demekki yenileride heveslendirmek ve motive etmek için daha hassas olmak gerekiyor demekki birlikten kuvvet doğar başarmak için bir arada olmak lazım yorumlarınız için teşekkürler hiç egom yoktur ayrıca gördüğümü yazdım sadece
herkese başarılar

merab arkadaşlar bazen neye üzülüyorum geçen misafirim geldi güzel güzel pastalar yaptım tadına bile bakmadım . bakıcıma ve öğrencilerime birer birer verdim bitirdim evde olmasın diye fakat baska bir gün evdeki gofrete dadanıyorum ya neden bu oluyo çözemiyorum ya

canım benim bende henüz yeniyim sohbetlere katıltıkça alıınıyo tıyolar burda bir çok arkadaş zevkle cevap yazarlar sana
kendim adına bildiğim konuda yardım ederim ama bilmediğim konuyuda bilene bırakırım ve gercekten çok teçrübeli arkadaşlarda var
ama bilirsinki işyerlerinde bir çoğu belki kaçamak yazıyorlar cevapları bazende gözdende kaçıyor sen hergün burda bir merhaba de ismen akılda kalırsın sohbetlere katılmaya çalış canım bazende bi görünüb sonrada kayboluyorlar bizde sanki boşluga konuşuyor gibi oluyoruz

anladım cnm zonguldaktayım ben tatlım

Eşimin pansumanı vardı bugün yanık için,canını çok yakmışlar çok fena olmuş gözleri kararmışkendimi çok kötü hissettim benim yüzümden oldu

canım üzme kendini hem insanlık hali bilerek yakmadın yaaa

Canim +400 uyumaktan filan degil geciken Reglyden dolayidir..Canan Hoca ne diyor benim cogu hastam kilolarini uykuda verdi diyor. Takma kafana sen regly ol bak nasil inecek asagiya..Sorun edipte sakin yiyeyim deme ha..Patlatirim yoksam..

:

yooo kafaya takmıyorum ben alıştım +400 görmeye tartıda.hatta aramızda özel bir bağ bile oluştukafam regl yüzünden bozuk takla falan atsam iyi gelir mi ki

günaydın iftek fajitamhee ben çok severim yedi kocalı hürmüzümalum erkeklere yasak bu şarkı tam yeri burasısabah sevgili +400 hasretime dayanamayıp çıkıp gelmiş tanrı misafiri ne de olsa buyur ettik ama cumaya kadar gimezsee totouna tekmeyi basarımşu benim alt takımı brir servise göstercem de iyi bir yer olsun diye bakınıyomservis çalışanı da önemli malum şöyle gencinden yakışıklısından birşey olsa fena olmaz malum sosis gibi de olsa alt takım sıfır kmiyice tozuttum susayım ben

Kızlar bu gece 1.30 da,tartı günü anketi bitiyor ama zaten fark çok fazla olduğu için sonuç belli oldu.İsterseniz hemen başlatalım uygulamayı.Yarın kilo bildirimi yapmayalım,pazartesi yapalım.ok?
ben her türlü uyarım cuma için oy atmıştım ama ferketmez çoğunluğa uyarım uyumluyumdur :)

tatlım biraz alınganlık etmişsin çok hızlı akıyor burası sık sık takip etmek gerekiyor ipleyen olmadı demek biraz sert olmuş bence hepimizin amacı kilo vermek daha olumlu ve yapıcı eleştirilerle daha çok yol kat ederiz bence ama sen öyle taktir ediyorsan onada diyecek bir şey yok ama ben kendi adıma konuşursam kimseyi kimseden ayrı tutmuyorum bana cevap yazılmadıysada yoğunluk var yada atlanmıştır yada yazmaya vakti olmamıştır diye düşünüyorum

Eşimin pansumanı vardı bugün yanık için,canını çok yakmışlar çok fena olmuş gözleri kararmışkendimi çok kötü hissettim benim yüzümden oldu
geçmiş olsun canım isteyerek yapmadın ya iyileşir yakında bişiciği kalmaz takma o kadar

sanada başarılar eleştiri yaparken sende daha hassas olsan fena olmaz

eve alma öyle şeyler

harika olmuşş afiyet olsun canım havuçla turp sabah yememiştim hiç görünce ilginç geldi arada bende yiyeyim bari :)

Ben de burdan gördüm birinden cnm,mevsiminde olduğu için en yenilesi şeyler aslında...

anlık geliyorlar pepetim,yalnız değilsin dün akşam da ben yaptım benzeri bişi:18:

canım üzme kendini hem insanlık hali bilerek yakmadın yaaa

öyle de üzülüyorum işte bu haftasonu programımız vardı şehirdışı onu da iptal ettik

bak denmekki böyle bişeyler yazınca herkes dikkate alıyor ve görüyor sizde öz eleştiri yapsanız kendinize çuvaldızı kendinize batırmıyorsunuz hiç haklı yanlarımda var kabul edin niye bu kadar büyüttünüz anlamadım ayrıca haklı taraflarım var heralde

:) çatlağım patlağımm
+18 li sohbetleri gece yapmak gerek :)) tombul sosisss

tabiside bak aramızdasın işte hepimiz kader ortaklarıyız vallaha açıların çoçuğu bağladık artık

bende bir destlik var herhal misafir zamanı çok kaçamak yaparım biryere gidince yapmam yaa evde onun tuzu yok bunun tadı derken gidiyo öyle
günaydınnn canlarrr ne çok uyumuşumm yahuuuu:44::44:

kahvaltımı yaptımm

2 yumurtalı hızlı omlet
1 zeytin
peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
yarım greyfurt
yeşil çay
günaydın canım afiyet olsun

gunadın canım

öğle

ezogelin çorba
yörük kebabı
sebzeli patates salatası

nasıl sızce ? cok mu kalorılı

kalori hesabı yapmıyoruz diyetimizde...glisemik indeksi düşük olan şeyleri yani kan şekeri yükseltmeyecek şeyleri yiyoruz..
patates salatası harici iyi menün.. (ezogelinde pirinçli aslında pek yemesek iyi olur )

[Herkese Merhaba;

Karatay diyetini Yaklaşık 1 aydır küçük kaçamaklarla ( Unlu gıda, şeker hiç almadım. 1-2 kez az alkol ) yapıyorum. Boy: 1,60 Kilom 62.5 tan 61'e inebildi. Haftanın 6 günü 07-20 yol + iş hayatım var. Ama hafta sonları 4-5 km yürüyorum. Bu kadar az vermek motivasyonumu bozdu. Ya biz yeniler bir yanlış yapıyoruz. Ya da az kilo fazlalığında bu iş zor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…