Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarrr hepinize günaydııınnnn
benim alt takım yerinde ama buz yüzünden kendimi öyle sıktım ki belim tutuldueve gidip bir tabak pırasa yedim yattım.11 saat yataktan kalkamadım.sonra sabah tartuya çıktım ne görem +400+400 olmasa kızardım ama nedense alıştım galibaaaneyse belim geçerse bugün biraz atlayıp zıplarım cumaya eritirim ben onu sağlık olsun.ama benim daha büyük bir sıkıntım var 2 hafta bitecek ama benim ki hala ortalarda yok.patlamaya hazır bomba gibiyim

akşam yemeğim
bir tabak pırasa havuçsuz ama miniminnacık pirinçli
spor yok yedim yattım

sabah kahvaltı
1 bardak ılık su
1 yumurta sarısı
2 cherry
1 avuç fındık
yarım greyfurt
1 avuç kaşar
2 omega 3

günaydın sekerler nasılsınız kar altında kaldık kac gundur gıremıyorum.pazartesı tartılıyoruz degılmı sımdı kıslar

günaayyddıınnllarrrrrrrrranızkı
allah kalbimizde ve aklınızda olan tüm dillekleri hakınızda hayır eder vekabul olur inşaallah
mutlu bir gün olur heepimize
kaahvaltım
2 haşlanmış yumurta
7 zeytin
1 çay bardağı
1 avuç kars kaşarı
4 kaysı
kahvatıdan önce gıreyfurt yarım
bol su içmeme lazım

canım sabretmek çok önemli.mutlaka tartuya yansır için rahat olsunmenülerin iyi.omega 3 kullanıyor musun?ne kadar su içiyorsun?spor yapman şahane.yemeklerini pişirme şeklinde önemli biliyorsun belki ona dikkat etmelisin.akşamları 2 yerine şimdilik bir tabak sebze yemeği yesen değişiklik olacak mı bakalım,?hem bir doktora gidip hormon testi yaptırmnda da fayda var.sanırım bende pkoluyum ama bu diyetle onu da yenicem eminim.daha sık aramıza katıl.böylece hem motivasyonun düşmez hem de belki farkedemediğin bir şey gözümüze çarpar.

başarılar canım

yerim seni yaaaa çok şekersin
ben de seni yerim tonton sosis

çok büyük bir örnek canım çoğu arkadaş işyerin olmuyor diyorlar bakın çok güzel oluyormuş
afiyet olsun

Sağol cnm.ben 4 aydır bu şekilde işyerinde kahvaltımı ediyorum,çok geç kalırsam yumurta yerine muz,peynir-zeytin oluyor sadece..kuruyemişim kuru meyvem iş yerinde duruyor zaten...e arada da kepekli tost yemedim değil ama toplasan 4-5 keredir

Tatlışım geçmiş olsun..Regl gecikmenden + çıkıyorsundur kesin...
bu arada kahvaltı eksik yumurtanın beyazı nerde ? zeytin nerde ?(ben bugün 14 tane yidim)
kayısı nerde ?

günaydın sekerler nasılsınız kar altında kaldık kac gundur gıremıyorum.pazartesı tartılıyoruz degılmı sımdı kıslar
canım bu cuma dan sonra haftaya pztsi olacakmış..sen hangi ildesin ?
günaayyddıınnllarrrrrrrrranızkı
allah kalbimizde ve aklınızda olan tüm dillekleri hakınızda hayır eder vekabul olur inşaallah
mutlu bir gün olur heepimize

aminnn ecmain canımmmm

ben burada bir yazı paylaşmıştım canım ama gerilerde kalmıştır tabi.greyfurt ilaçlarla birlikte yenilip içildiğinde zehirleme yapıyor.ilçaların netkisini % 50 arttırıyormuş.ilaç kullanıyorsun greyfurtu unut bence

kızlar ben kaçar ev işleri bizi bekler bugün 2 öğün yapayım biraz tepotakıler erirsin 2 günlük kacamaktan sonra
ben sizi arada yoklarım mühabetiniz bol olsun akşama gelirim

Gözlemeciğim de yok ortalarda (büyün kayıpları merake ediyorummm!)

Elmayra ben de pko'im,4 aydır diyeti uyguluyorum.ilk 2 ay güzel kg.verdim,sonraısnda çok yavaşladı hatta aralarda aldım da (kaçamaklarım ve sporu bırakmam sebebiyle)
Bence de sabreyle ve bizimle menülerini sporunu sürekli paylaş

Günaydın güzeller
masal hala gelemedi buralara..loxiyi de göremiyorummm :26:
kahvaltımı yedim biberiye çayımı aldım geldim.dün sabahtan beri başladım biberiye çayına ama henüz etki etmedi ben de.Yalnız dün sabah sadece kahvaltı da 1 fincan içtim.Bu sabahta aynı şekilde,gün için de daha fazla içince mi işe yarıyor acaba kızlar,yani bu wc konusuyla ilgili???Bir de sizler demleme şeklinde mi yapıyorsunuz?Ben 1 tatlı kaşığı kuru biberiyeyi bir fican su içinde 5 dk kaynatıyorum,limon sıkıp içiyorum,doğru yaptığımı umuyorum

kahvaltım:

1 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
sanırım 1.5-2 kk peynir
6-7 ad zeytin
2 ceviz
1 greyfurtun posasıyla birlikte suyu,250 ml
1 fincan limonlu biberiye çayı

Kızlar bu gece 1.30 da,tartı günü anketi bitiyor ama zaten fark çok fazla olduğu için sonuç belli oldu.İsterseniz hemen başlatalım uygulamayı.Yarın kilo bildirimi yapmayalım,pazartesi yapalım.ok?

niye kimse cvp yazmiyooo cok sordum tabii dimi haklisiniz sizde her gelene yaz yaz
bu diyete basladiktan ne kadar sure sonra kilo vermeye basliyosunuz peki ilk haftadan basliyomu ilk haftalar daha mi hizli kilo veriliyo

bu foruma 3-5 kişi kendi aralarında konuşuyolar başkalarıyla ilgilenmiyolar ne yazıkki bende çok yazdım senin gibi ama pek ipleyen olmadı ama doğru yoldasın iyi bir seçim ben 1 ayda bu şekilde 7 kilo verdim çooook tavsiye ediyorum bizde yeniler bi arada takılırız olmazmı?

ben de seni yerim tonton sosis

ye beni ye beni

:

Tatlışım geçmiş olsun..Regl gecikmenden + çıkıyorsundur kesin...
bu arada kahvaltı eksik yumurtanın beyazı nerde ? zeytin nerde ?(ben bugün 14 tane yidim)
kayısı nerde ?

haa iki kayısı yediydim yumurta beyazı yiyemiyorum öyykkk midem kalkıo altın ayrıştırır gibi her sabah uğraşıyorumzeytinn yemeyi unuttum:18:

ben limonsuz içiyorum canım.ne aç ne tokken içiyorum daha etkili oluyor kanımca.günde iki bardaktan fazla içme bağırsak tembelliği yapabiliyor fazlası.şifa olsun inşallah

hepimiz ilk geldiğimizde öyle hissettik, yaza yaza kabullendirdik kendimizi.
burdaki çoğu kişi zevkle cevaplıyo soruları ama sayfa hızlı aktığından ve çok sık bişey sorulduğundan arada kaynamış olabilir.
burda menü paylaşmak çok işe yarıyo, aldırmayın yorum gelmemesine yazın.

günaydın kızlar.sizden acil yardım bekliyorum.
ben kan testi yaptırdım ama sonuçlarda insülin diye bi şey yok.
hocanın 5 in altında olmalı dediği şey glukoz hemogram (hbaıc) olabilir mi acaba :26::26:

bi bilen vardır inşallaahhh

günaydınnn canlarrr ne çok uyumuşumm yahuuuu:44::44:

kahvaltımı yaptımm

2 yumurtalı hızlı omlet
1 zeytin
peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
yarım greyfurt
yeşil çay

Canimsin ayip ettin seninkide mükemmel bir tabak. Afiyet bal seker olsun arkidisime...

Canim +400 uyumaktan filan degil geciken Reglyden dolayidir..Canan Hoca ne diyor benim cogu hastam kilolarini uykuda verdi diyor. Takma kafana sen regly ol bak nasil inecek asagiya..Sorun edipte sakin yiyeyim deme ha..Patlatirim yoksam..

Ivet Arkidisim Sphirada aciklama yapmis zati...

Kızlar bu gece 1.30 da,tartı günü anketi bitiyor ama zaten fark çok fazla olduğu için sonuç belli oldu.İsterseniz hemen başlatalım uygulamayı.Yarın kilo bildirimi yapmayalım,pazartesi yapalım.ok?

Oki

Kiz niye öyle söylüyorsun..Denk gelmemistir. Arkadaslarim adina konusayim hepside cok duyarlidir yazarlar hemen bilmedikleri birsey varsa ona cevap vermezler. Coguda is yerinden giriyor zaten menüsünü paylasip cikiyor. Ask olsun kiz. Sen yaz darilma canimcim ayipsin kimseyi dislamayiz biz...

Ivet minikcivcivlerim cümletten günaydin...Gene heryer don tutmus durumda..Kar yok ama buz yagiyor valla...Ben simdi benimkini kaldirip yürüyüsüme dogru koyuluyorum...Kahvaltida sizlere yazarim...Hepinizi öpüyorummmmm
Loxi kiz yoksun eger mali götürüyorsan gizli gizli benden cekecegin var bilmis ol....

mattikamın dediğine ek olarak şunu yazayım sadece menü bildirimi yapmayıp yorumlar da katın,sohbete de katılın..
ben bazen kaçgün giremiyorum yazamıyorum beni merak edip te soran olmuyor genelde, ama gelince kaldığım yerden devam ediyorum kimseye tavır yapmıyorum...

Ben bilmiyorum canim ama doktorlarsitesinden direk Canan hocaya sor istersen...

Eşimin pansumanı vardı bugün yanık için,canını çok yakmışlar çok fena olmuş gözleri kararmışkendimi çok kötü hissettim benim yüzümden oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…