Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

o zaman bu şarkı sana gelsin bebek:KK16:

aşk zinciri erir
el hubb devri gelir el hubb
el hubb derim ben el hubb
allah gönlümce verir
hava bulutlandı
şimşekler çakacak
kadınlar damlarda seyre çıkacak
derler ki bu gece yatsıdan sonra
gökten yağmur
gökten yağmur
gökten yağmur
gökten yağmur gibi leptin yağacak

şarkının orjinalini sadece benim gibi bekarlar söyleyebilir yaşasın bekarlıkkkk:KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::52

ne guzel olurdu ya hedeflediği kıloya ınene yada yag oranını ideale ındırene hedıye alışveriş için yukluce para vercemısı ılan ederdük ne motıve olurduk ama

o ben oluyorum kac gundur kabızm dıye avutuyordum kabıslıgımda gıttı o halde 100 200 gr fazla cıkarıyor aptal baskul.

o nedenle motıve sıfır .
o yüzdende buraya yedıklerımı yazcak yuzum yokkk:KK17: ama yazmalıyımki boyumun ölçüsünü alıyımm

sabah baskule kızınca 63.5 gösterdi diye aksamdan tezgahın üstünde kalan 1 yarım albeniii kek ve 2 3 hosbes gofret

klasık kahvaltım ve 3 ayva recelim 3 kasık (aksam yapmıştım 12 ye kadar tadına bıle bakmadıydım)

öğlen yemek yemedım kasık yada catal göturmeyınce yemegımı yıyemedımm yeşil fasulye ve yogurt yıycedımm yöntem bulamdım. ac ac durdum
bır öğrencım 4 mısır patlatıp gelmıs bana onu yedım güzelce:KK56: ve bolca eve geldım 5 yarım gözleme 6bıraz ayva recelı

sonra bırazdaha 7 hosbes 8 ıkı kare cıkolata 9 2 kuru erık 102 gun kurusu 11 sonra sekk salep

aferdersız ayıı öküzz bilimum hayvanlar gibi yiyince aksam yemegı yıcek yerım kalamadıgını fark ettım acıkınca yogurt yıycem ve bugunu kara bır gun olarak hafızamdan

silmeye calıcacagımm
:KK53:sen benide geçmişsin amaninnnn nidin kardeş ben :KK37: 9 aydır atlatam adığım lohusa depresyonona buldum bahaneyi bizi ne yapmalı ni deceğiz haketik anam biz köteği:KK57:
valla ne güzel olurdu pepeti o ay en çok kilo verene hediye alırtık nasıl motive olurduk bak ozaman nasıl kaçamak yaparız depresyon falan dimezdik:KK52::KK52:

Son düzenleme:
ya kızlar şu pazartesi cuma oylaması herkese açık, listede olmayanlar da oy kullandı sanırım.
listede isminin yanına herkes cuma veya pazartesi yazsa iyi olmaz mı

menüm:

sabah:
1 yumurta
1 avuçiçi peynir
1 zeytin
1 yerli muz
1 çb ceviz+fındık

öğlen:
2 yaprak sarma
1 paket form bisküvi

Akşam:
1 kase ezogelin
1 kase brokoli
1 tabak tavuklu bamya
yoğurt

spor: yok:KK50:
su: 2 lt

Son düzenleme:
ya kızlar şu pazartesi cuma oylaması herkese açık, listede olmayanlar da oy kullandı sanırım.
listede isminin yanına herkes cuma veya pazartesi yazsa iyi olmaz mı

canım ne guzel işte cuma trtıl pazartesıde tartılcam dıye tutarsın kendını 0 kacamak olur hafta sonu

biberiyee çayımııı yudumlarkeneeee dün tamamını izleyemediğim leyla ile mecnun u izliyorumm.:nazar::nazar::nazar:
çayım bitsin lesllie teyzemlee yürüyeceğimmm :KK8::KK8:pek bi miskinimm bugün soğuktan olsa gerekk:KK53::KK53:

hoşbuldumm tatlımmm:KK16::KK16::KK16:
günüm pek iyi değildii papadiya yaa okul buz g,b,ydi dondumm desem yeridir.
kabanla gezdim sınıftaaa:KK50::KK50:
sonra eve geldim çözüldümm dizimi izledimmm falannnnn:KK1::KK1:
sen naptın canım?

benımde oglum okula gıtmedı malum ıst da karlı ama tatıl degıldı tabı ben gondermedım.onunla cıktık bıraz eve geldım bıtkı caylarına talım:)))bıraz oncede yarım saatte 3km yurudum dusumu aldım sımdıde yesılcayımı ıcıyorum ıkıncı ogunumde et yemıstım acayıp tokum şu an ıste boyle ıdealıstcım

benımde oglum okula gıtmedı malum ıst da karlı ama tatıl degıldı tabı ben gondermedım.onunla cıktık bıraz eve geldım bıtkı caylarına talım:)))bıraz oncede yarım saatte 3km yurudum dusumu aldım sımdıde yesılcayımı ıcıyorum ıkıncı ogunumde et yemıstım acayıp tokum şu an ıste boyle ıdealıstcım

çook soğuk cnm yaa. çocuklar da hasta. ben de pek iyi değilimm bugün.:KK50::KK50:
ohh sefan olsunn cnm, ben de az sonra yürüyeceğimmm. kendimee gelirimm biraz .
yürüme bandında mı yürüyosun tatlımm ?

evet canım yurume bandında bır hevesle salona kurmustum ılk gunler yurudum sonra bosladım sımdı yatak odada laptoptanda haberlerı actım yururken ızledım :KK1:

evet canım yurume bandında bır hevesle salona kurmustum ılk gunler yurudum sonra bosladım sımdı yatak odada laptoptanda haberlerı actım yururken ızledım :KK1:

iyi etmişsin cnmm. sıkılıyorum ben leslie ile yürürken. müzik ya da film açıyorum anca dayanıyorumm.:KK1::KK1::KK1:
yarın ben de kavurma yapacam tatlım cnm çekti senin menündennn:KK37::KK37:

Ivet ben geldim kizlar....
Cancagizlarim aksam yemegimide paylasayim dedim;
2.ögün
Et sote (düdüklüde nefis olmus)
Karnibahar haslama dereotlu sarimsakli yogurt ile birlikte
Firinda Mantar
Sivi: simdiye kadar 2,5 litre su (1 litresi limonlu)
Spor: 6 km yürüyüs
$DSC06244.jpg $DSC06245.jpg

bana şehriye yüzünden etmediğin kalmadı pilav mı yicin yoksam valla tepene binerim haaa:KK1::KK1:
ben şehriye çorbası içiyorum.birçoğumuz da içiyoruz diye biliyorum.evet belki her gün her gün değil ama neticede yiyebiliyoruz.hoca tüm çorbalara izi,n veriyor tabi şehriyeyi bol tutmamak lazım :KK16:
tartilma gununu cuma yerine pazartesi yapilsin diye anket felan baslatmislardi arkadaslar sonuc ne oldu belli oldumu napacagimiz cumami pazartesimi?????

bugunku menum : 2 muz biraz ceviz

aksam : tavuk budu yogurt ve salata birazdan yicem

bol su yesil cay icerim aksamda herzamanki gibi
cnm anket süresi 5 gün ama fark baya açık
afiyet olsun
o zaman buyuk bir ihtimalle birdahaki tarti gunumuz pazartesi olacaktir.
saphira yazar artik nasil olacagini
iyi aksamlar
canım bu hafta da cuma günü tartılırız,sonra ilk pazartesiden başlarız
Ivet ben geldim kizlar....
Cancagizlarim aksam yemegimide paylasayim dedim;
2.ögün
Et sote (düdüklüde nefis olmus)
Karnibahar haslama dereotlu sarimsakli yogurt ile birlikte
Firinda Mantar
Sivi: simdiye kadar 2,5 litre su (1 litresi limonlu)
Spor: 6 km yürüyüs
Eki Görüntüle 328469 Eki Görüntüle 328470
ooooooooohhhhhh harikasın canımmm
afiyet olsun şifa olsun ama kilo olmasın :KK16:

herkes dızımı ızlıyo:KK1:lımonlu sıcak su ıcıyorum ha kızlar bugun aktardan aldıgım sınamekıden sanırı bugun 3 kez lavaboya gıttım:21::21::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

iyi aksamlar arkadaslar ben daha oncede buraya yazip bilgi almistim karatay hakkinda.GOZLEME isimli bir arkadas yardimci olmustu .yan kapidan yani dukandan cikim geldim .artik eksiler baskulde degil kredi kartimda gorunmeye baslayinca solugu burda aldim. ama su anda acayip bir dopingle buraya gelmis durumdayim ve hemen yarin baslamaliyim bu gazla.yarin kitabim da geliyo ama kitabimin gelmemesi ihtimaline karsin benim 1 gunluk yemek menusune ihtiyacim var.yazdiklarinizdan sabah kahvaltisi icin az cok bilgi edindim ama ana yemekler konusunda kafama bir sey takildi . mesela nohut veya bamya gibi sebze yemeklerinin ozel bir pisme sekli varmi yani yagi kizdirmadan soganlari icine at yada suda yemegin soganini hasla piserken yemege yag ilave et falan gibi puf noktalarla mi yemegi pisiriyorsunuz onu merak ettim .yemekler normal ev yemegi mi yani..yag konusunda sinirlama varmi????meyve yiyebilirmiyim yarin? bazilari kahvaltida muz greyfurt suyu falan yazmis cunku????

bide su yazacaklarim dogrumu acaba karatay hakkinda:

-seker yok tatli yok ekmek ve turevleri hamurisi falan yok
-hazir olan gidalar yok hersey dogal
-peynir falan yagsiz olmayacak
-her turlu sebze serbest
-baklailler grubu serbest
-2 lt su
-hergun yarim saat yuruyus
-kizartma yok
-tum corbalar serbest sehriye turevlerini abartmadigimiz surece (( bu arada corbalarda da yag varmi
-etler serbest ama dogal olan etler tercih edilecek
-kuruyemis ekmek yerine kahvaltidave ara ogunlerde acikirsak ama ara oguneri yapmazsak daha iyi ve kuruyemisler taze olacak
-her yemek arasi 4 saat olursa ii olur

kitabi elbette okuyacagim ama yarina kadar bile beklemek istemiyorum cok heyecanliyim ben dukana pek uyamadim nooooolur bana yardim edin cok sey yazdim diye kizmamissinizdir insallah hosgorunuze siginiyorum[/SIZE][/SIZE][/I][/I]

merhaba hanımlar nasılsınız?menülerim

2.öğün

fırında levrek
salata
1 kk tahin helvası

3.öğün

3 lahana sarma

niye kimse cvp yazmiyooo cok sordum tabii dimi haklisiniz sizde her gelene yaz yaz
bu diyete basladiktan ne kadar sure sonra kilo vermeye basliyosunuz peki ilk haftadan basliyomu ilk haftalar daha mi hizli kilo veriliyo

iyi aksamlar arkadaslar ben daha oncede buraya yazip bilgi almistim karatay hakkinda.GOZLEME isimli bir arkadas yardimci olmustu .yan kapidan yani dukandan cikim geldim .artik eksiler baskulde degil kredi kartimda gorunmeye baslayinca solugu burda aldim. ama su anda acayip bir dopingle buraya gelmis durumdayim ve hemen yarin baslamaliyim bu gazla.yarin kitabim da geliyo ama kitabimin gelmemesi ihtimaline karsin benim 1 gunluk yemek menusune ihtiyacim var.yazdiklarinizdan sabah kahvaltisi icin az cok bilgi edindim ama ana yemekler konusunda kafama bir sey takildi . mesela nohut veya bamya gibi sebze yemeklerinin ozel bir pisme sekli varmi yani yagi kizdirmadan soganlari icine at yada suda yemegin soganini hasla piserken yemege yag ilave et falan gibi puf noktalarla mi yemegi pisiriyorsunuz onu merak ettim .yemekler normal ev yemegi mi yani..yag konusunda sinirlama varmi????meyve yiyebilirmiyim yarin? bazilari kahvaltida muz greyfurt suyu falan yazmis cunku????

bide su yazacaklarim dogrumu acaba karatay hakkinda:

-seker yok tatli yok ekmek ve turevleri hamurisi falan yok
-hazir olan gidalar yok hersey dogal
-peynir falan yagsiz olmayacak
-her turlu sebze serbest
-baklailler grubu serbest
-2 lt su
-hergun yarim saat yuruyus
-kizartma yok
-tum corbalar serbest sehriye turevlerini abartmadigimiz surece (( bu arada corbalarda da yag varmi
-etler serbest ama dogal olan etler tercih edilecek
-kuruyemis ekmek yerine kahvaltidave ara ogunlerde acikirsak ama ara oguneri yapmazsak daha iyi ve kuruyemisler taze olacak
-her yemek arasi 4 saat olursa ii olur

kitabi elbette okuyacagim ama yarina kadar bile beklemek istemiyorum cok heyecanliyim ben dukana pek uyamadim nooooolur bana yardim edin cok sey yazdim diye kizmamissinizdir insallah hosgorunuze siginiyorum[/SIZE][/SIZE][/I][/I]

hersey dogru corbalard ayag var tereyag ve zeytın yag serbest canım basarılar:KK16:

X