Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

KARATAY GÜNÜ YAPARDIK :KK1::KK1:
evet..........:KK1:
tabiki görürsün canım zaten yürümeyi sevmiyorum soğukta hiç yürümek istemiyorum yyaaa ne tembel oltuk biz böyle eskiden insanlar neler yaparmış annemden hatırlarım kadın 5 dakkika durmazdı inekti bağdı bide bi titizki bir sürü çoçuk koşturup dururdu anlaşılan teknoloji çıktı bizi bu güzel şişirdi sanada maaşşaallaah canım 1saat 1 saattir

evet canım şimdi hep rahatlık,herşey kolay.:KK5:.bizde hantallaşıyoruz..........

tartilma gununu cuma yerine pazartesi yapilsin diye anket felan baslatmislardi arkadaslar sonuc ne oldu belli oldumu napacagimiz cumami pazartesimi?????

bugunku menum : 2 muz biraz ceviz

aksam : tavuk budu yogurt ve salata birazdan yicem

bol su yesil cay icerim aksamda herzamanki gibi

ya ben rejımdeyım ama oglen patronumuz pızza ısmarları herkese ee bende yedım halıylen sabah yarım sımıt yemıstım oglen ınce dılım pızza peynırlı aksam ne yıyım sızce kılo almamak ıcın :KK1:

tartilma gununu cuma yerine pazartesi yapilsin diye anket felan baslatmislardi arkadaslar sonuc ne oldu belli oldumu napacagimiz cumami pazartesimi?????

ben baktım ankete.
şimdilik sonuç:23 kişi pazartesi olsun
8 kişi cuma kalsın..:KK34:

karatay anslikopetim benim :KK19:sen kitabı bayayı yalayıp yutmuşsun :KK16::KK16:

valla canım özellikle canım tatlı çekmeye yeltenirse açıp şekerin zararlarını okuyorum kendi kendimin gözünü korkutup yüreğiciğime fenalık bastırıyorum:KK53:Sonra kendime geliyorum:KK1::KK1:limon kafama takılmıştı netten de baktım ama fazlaya kaçmak tehlikeli söleyim:KK16:

yürüdüm geldim jarnimm
tablo şöyle:
60 dk tempolu yürüyüş =7986 adım
toplam adım: 10299 oldu şükür bugün sporumu yaptım çook mutluyum limonlu yeşil çay içtim baya tıkadı beni demek ki iştahıda azaltıyor biraz aklınızda olsun kızlarrr

burçin canım çok tatlısın ben yemiş kadar oldum kahvaltından bende hepinizi seviyorummm:KK16::KK16:

ıkıncı ogunum

3 kasık bulgur pılavı
uzerıne 3 kasık et kavurma
1 kase yogurt
1 kurusogan
3 gunkurusu
bırkac fındık

turk kahvesı

Diyete uyup ta kilo veremedikleri için morali bozulan arkadaşlar,topikçe bekleniyorsunuz:KK4: :KK4: :KK4:

ya ben rejımdeyım ama oglen patronumuz pızza ısmarları herkese ee bende yedım halıylen sabah yarım sımıt yemıstım oglen ınce dılım pızza peynırlı aksam ne yıyım sızce kılo almamak ıcın :KK1:

bende merak ediyorum bende bu hafta yeni giriyorum net anket pazardesi gösteriyordu sabah ama kimseçikler bişey yazmadı bu konu hakkında canım

visualrew kelin ilaçı olsa başına sürer bacım malesef bende kara kara düşünüyorum ne edem diye bence daha bişey yime
leptine bi musade et yaksın senin pızzayı bol limolu su iç hareketıni artırr olur herhal zararın neresinden dönersen kardır

ıkıncı ogunum

3 kasık bulgur pılavı
uzerıne 3 kasık et kavurma
1 kase yogurt
1 kurusogan
3 gunkurusu
bırkac fındık

turk kahvesı

papadiş 2.öğünü tek başına mı yiyorsun ?
bir de et kavurmanı nasıl yapıyon püf noktalarını alabilir miyim?
Bu arada menü süper olmuş,ölçülü yemişsin tebrikler:KK9:

ben yavaştan çıkıyorum bacılar hepinize iyi akşamlar olsun mutlu kalın emiii
kocam isyanlarda olduğu için ona makarna sözüm var ona bol domates soslu makarna yapıcam bana pırasa yemeği var :) akşam yemeyi planladıklarım şöyle

zeytinyağlı pırasa yemeği
yoğurt(kendim mayaladım severek yiyorum)
bol yeşil salata(içine çörek otu ve keten tohumu koyucam)
gecede sıcacık bir duş, bitki çayı ve tv keyfi :KK55:

yürüdüm geldim jarnimm
tablo şöyle:
60 dk tempolu yürüyüş =7986 adım
toplam adım: 10299 oldu şükür bugün sporumu yaptım çook mutluyum limonlu yeşil çay içtim baya tıkadı beni demek ki iştahıda azaltıyor biraz aklınızda olsun kızlarrr

burçin canım çok tatlısın ben yemiş kadar oldum kahvaltından bende hepinizi seviyorummm:KK16::KK16:

helal olsun kadınım benim süperr:KK16::KK16:ben daha 2000 adımcık atmışım ezikim ben:KK53:akşam servis sokak buzlu diye sokağın başında indircek yarın yazamazsam bilin ki alt takımı dağıtmışım:KK1::KK1:çok tırsıyorummm:KK52::KK52:

ben yavaştan çıkıyorum bacılar hepinize iyi akşamlar olsun mutlu kalın emiii
kocam isyanlarda olduğu için ona makarna sözüm var ona bol domates soslu makarna yapıcam bana pırasa yemeği var :) akşam yemeyi planladıklarım şöyle

zeytinyağlı pırasa yemeği
yoğurt(kendim mayaladım severek yiyorum)
bol yeşil salata(içine çörek otu ve keten tohumu koyucam)
gecede sıcacık bir duş, bitki çayı ve tv keyfi :KK55:

güle güle antalya piliçim:KK16::KK16:makarna cızzzz unutmaaaa bu hafta kaçamak neyin yohhhhhh:KK1::KK1:makarna canın çekerse benim makarna olduğumu düşün beni yemeye kıyamazsun değül müüü:KK53:

valla canım özellikle canım tatlı çekmeye yeltenirse açıp şekerin zararlarını okuyorum kendi kendimin gözünü korkutup yüreğiciğime fenalık bastırıyorum:KK53:Sonra kendime geliyorum:KK1::KK1:limon kafama takılmıştı netten de baktım ama fazlaya kaçmak tehlikeli söleyim:KK16:
iyi fikir bende öyle yapayım:18: kaçamaktada vallaha siz durdurusunuz ançak beni tam eletirik sandelyelik oldum ben:KK53:
leptin kardeş bikıyak çekermi bana bu gün 1000 tubo güçünde çalışsa n olur:KK30:

kızlar ya bişi sorcam bu greyfurtla alakalı...hani bu bazı ilaçların etkisini azaltıyormuşya doğum kontrol hapına böyle bir etki yapar mı sizce?sonra bir sürprizle karşılaşmayayım:KK1::KK1: önce kilo vercem inşalah sonrada Allah nasip ederse bebiş...:KK9:

iyi fikir bende öyle yapayım:18: kaçamaktada vallaha siz durdurusunuz ançak beni tam eletirik sandelyelik oldum ben:KK53:
leptin kardeş bikıyak çekermi bana bu gün 1000 tubo güçünde çalışsa n olur:KK30:

o zaman bu şarkı sana gelsin bebek:KK16:

aşk zinciri erir
el hubb devri gelir el hubb
el hubb derim ben el hubb
allah gönlümce verir
hava bulutlandı
şimşekler çakacak
kadınlar damlarda seyre çıkacak
derler ki bu gece yatsıdan sonra
gökten yağmur
gökten yağmur
gökten yağmur
gökten yağmur gibi leptin yağacak

şarkının orjinalini sadece benim gibi bekarlar söyleyebilir yaşasın bekarlıkkkk:KK53:

helal olsun kadınım benim süperr:KK16::KK16:ben daha 2000 adımcık atmışım ezikim ben:KK53:akşam servis sokak buzlu diye sokağın başında indircek yarın yazamazsam bilin ki alt takımı dağıtmışım:KK1::KK1:çok tırsıyorummm:KK52::KK52:

Aman jarnim dikkat et yan yan tay tay yürü:KK1:

X