Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ceylinim buradasın galiba

haftasonu b.sayar bozuldu giremedim,
2 gündürde işler yoğun.
Deliricem takip edemiyorum.
Şu pzts tartılma olayı ne yahu..anket falan..
biryerlere oy vermemiz falan mı gerekiyor.

bir haber et canım yavvvv.

şimdi işyerinden çıkıyorum.akşam b.sayarım tamir olduysa girip bakarım.
Hani oy vermek şartsa kaçırmayayım olayı:)
özelden de atabilirsin bir hbr..

grşrzzzzzzzzzzzzzzz

ceylinim buradasın galiba

haftasonu b.sayar bozuldu giremedim,
2 gündürde işler yoğun.
Deliricem takip edemiyorum.
Şu pzts tartılma olayı ne yahu..anket falan..
biryerlere oy vermemiz falan mı gerekiyor.

bir haber et canım yavvvv.

şimdi işyerinden çıkıyorum.akşam b.sayarım tamir olduysa girip bakarım.
Hani oy vermek şartsa kaçırmayayım olayı:)
özelden de atabilirsin bir hbr..

grşrzzzzzzzzzzzzzzz

aaaaaaa herkesler buradaymış görmedim kızlar sizi.
bu zavallıya bir bilgi :KK43:((((

.

bugünkü menüm

1.öğün:
1 haşlanmış yumurta
1 küçük muz
avuç içi kadar peynir
1 dilim salam:KK37:
3 zeytin
1 avuç tuzsuz çekirdek
omega 3

2.öğün:
yemekten önce 1 greyfurtun suyu(sabah içmeyi unutmuşum:KK53:)
1 kase yoğurt çorbası
1 kepçe zeytinyağlı barbunya
çok az bulgur pilavı
turp-havuç salatası

spor:45 dk yürüyüş

hava yastığı gibi totom var ama hala tırsıyorum:KK1::KK1:

saphıra henüz açıklamadı canım oylama devam ediyor olmalı pazartesi diyenler çoğunlukta:KK16:

ayrı bir bölüm mü var oylamayı takip ettiğiniz cnm.
eğer buradan yazılıyorsa bende fikrimi beyan edeyim hani...
gerçi ne farkedecek ha cuma ha pazartesi.
ben her 2 durumda da bu aralar olduğum yerde sayıyorum nasılsa :)))

.

bugünkü menüm

1.öğün:
1 haşlanmış yumurta
1 küçük muz
avuç içi kadar peynir
1 dilim salam:KK37:
3 zeytin
1 avuç tuzsuz çekirdek
omega 3

2.öğün:
Yemekten önce 1 greyfurtun suyu(sabah içmeyi unutmuşum:KK53:)
1 kase yoğurt çorbası
1 kepçe zeytinyağlı barbunya
çok az bulgur pilavı
turp-havuç salatası

spor:45 dk yürüyüş

45 dk yürüyüş mü gördüm:nazar::nazar:darısı başıma yaaa:KK5:

ayrı bir bölüm mü var oylamayı takip ettiğiniz cnm.
Eğer buradan yazılıyorsa bende fikrimi beyan edeyim hani...
Gerçi ne farkedecek ha cuma ha pazartesi.
Ben her 2 durumda da bu aralar olduğum yerde sayıyorum nasılsa :)))

.

canım önceki sayfalarda kaldı birlink var ordan açmış saphıra şu an online bir sor istersen

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın..:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak domates tava,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a88.jpg
    $a88.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $a88%7E.jpg
    $a88%7E.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 37
1-2-3-4-5-6 sabah yedide kahvaltı her sabah öğretmenime günaydın demek pek tatlı:KK16::KK16::KK1::KK1:

sağol bebişim:KK1:onu içtiğinde lavaboya gideceğine kendini inandır.komik gelebilir ama ben hep bunu düşünerek içiyorum yarım saate kalmadan lavabodayım üstelik günde en 2 defa ayıptır söylemesi.iç bebeğim iç ki bağırsakların düşma işgalinden kurtulsun şifa olsun inşallah:21::21:
sağol tatlımmm:KK16::KK16:
psikolojik olarak kendimii hazırlayayımm benn en iyisiii. biberiye çayı = tuvalett:KK52::KK52::KK52:

Doktor Elgezen'in yazısı ile zayıflamayı daha iyi anlayacaksınız. Biraz alıntı yaptım:
Siyah köpeğimizi (İnsülin Seviyesi ) besleyen sebepler:

Mısır, patates, bol şekerli bazı meyveler (muz, karpuz, incir) bal, meyve suları (özellikle şeker ve fruktoz şurubu eklenmiş olanlar), rafine un ürünleri (beyaz ekmek, makarna, börek-çörek, kurabiye, pasta) bakkal şekerinden yapılmış yiyecek ve içecekler (şekerlemeler, gofretler, bisküviler) meşrubat ve kolalı içecekler insülini tahrik eden ve çok çabuk sindirilen basit karbonhidratlardır. Bu tür karbonhidratların ortak özellikleri kanda insülin seviyesini hızla tavana vurdurmalarıdır. Bu karbonhidratlar kana inanılmaz bir hızla ve bol miktarda karışıp kan şekerini hızla yükseltir. Pankreastan bol miktarda insülin salgılatırlar.

Beyaz köpeğimizi (Leptin Seviyesi ) besleyen sebepler:

Hiperglisemik gıdalardan uzak durmak,
İyi ve derin uyumak,
Stres kontrolü,
Düzenli eksersiz yapmak,
Omega 3 seviyesini yükseltmek,
Alkol ve sigaradan uzak durmak.

Tamamını okumak için tıklayınız Her Şey Senin İçin

bizi anlatıyorrrrr:KK9::KK9::KK9:

günaydın karataydaşlarım :KK3::KK3:

bende takıldım kaldım bu kiloda 2 haftadır.sanırım kum dökmeminde etkisi oldu.inşallah bu hafta yürüyüşü arttırıp biraz eksileri görebilirim tartıda.
hem o tartıya niye hassas tartı diyolar.kadın ruhundan anlamayan şeye hassas denir mi ayol :KK1::KK1::KK1::KK1:

heeççç yanii. haklısınn ayolll:KK1::KK1::KK1:

merhaba kızlar belki çoğunuz beni tanımaz ama ben sizi tanıyorum bayadır yazmıyordum ama sürekli okuyordum
bugün yediklerim
şimdilik klasik karatay kahvaltısı
akşama pırasa
ve yoğurt yemeyi düşünüyorum
HADİ KIZLAR HEP BERABER TAM GAZ İLERİİİİİİİİ:KK4::KK4:

profitcimm daha sık bekliyoruzzz tatlımmmm:KK16::KK16::KK16:

papadiş 2.öğünü tek başına mı yiyorsun ?
bir de et kavurmanı nasıl yapıyon püf noktalarını alabilir miyim?
Bu arada menü süper olmuş,ölçülü yemişsin tebrikler:KK9:

evet canım kahvaltıyıda ıkıncı ogunude tek basıma yıyorum.et kavurmaya gelınce bır kılo kadardı kusbası et(kurban bayramından)yaglı kısımları tencerenın en altına dıgerlerı ustune koyup orta hararettlı ateste suyunu saldırıyosun ocagı kısıp en az bır saat kendı halınde pısırıyosun tuz karabıber kekık koyup karıstırıp 5 dk sonra altını kapıyosun(et kendı suyunu salacak cekecek ılave suya gerek yok)

iyi akşamlarrr canlarrr:KK16::KK16::KK16:

toptan bi menü bildirimimi yapayımmmm.

1. öğün

2 haşlanmış yumurtadan bol yeşillikli yumurta salatası
peynir
3 zeytin
1 közlenmiş kırmızı biber
yarım greyfurt
çay

2. öğün
yarım avuç kabak çekirdeği

3. öğün

1 kase nohutlu çorba
brokoli
yoğurt
2 gün kurusu:26:

ay ne güzel olurdu:KK31:,birbirimize yardımcıda olurduk:KK34:,motivasyon açısından..:KK1:

tabiki görürsün canım zaten yürümeyi sevmiyorum soğukta hiç yürümek istemiyorum yyaaa ne tembel oltuk biz böyle eskiden insanlar neler yaparmış annemden hatırlarım kadın 5 dakkika durmazdı inekti bağdı bide bi titizki bir sürü çoçuk koşturup dururdu anlaşılan teknoloji çıktı bizi bu güzel şişirdi sanada maaşşaallaah canım 1saat 1 saattir

keşke yaa böyle bek sanal oluyo geçenlerde bi arkadaş karatay günü yapartık demişti o hafta kılo verene hediye alırtık
ne guzel olurdu ya hedeflediği kıloya ınene yada yag oranını ideale ındırene hedıye alışveriş için yukluce para vercemısı ılan ederdük ne motıve olurduk ama
Diyete uyup ta kilo veremedikleri için morali bozulan arkadaşlar,topikçe bekleniyorsunuz:KK4: :KK4: :KK4:
o ben oluyorum kac gundur kabızm dıye avutuyordum kabıslıgımda gıttı o halde 100 200 gr fazla cıkarıyor aptal baskul.

o nedenle motıve sıfır .
o yüzdende buraya yedıklerımı yazcak yuzum yokkk:KK17: ama yazmalıyımki boyumun ölçüsünü alıyımm

sabah baskule kızınca 63.5 gösterdi diye aksamdan tezgahın üstünde kalan 1 yarım albeniii kek ve 2 3 hosbes gofret

klasık kahvaltım ve 3 ayva recelim 3 kasık (aksam yapmıştım 12 ye kadar tadına bıle bakmadıydım)

öğlen yemek yemedım kasık yada catal göturmeyınce yemegımı yıyemedımm yeşil fasulye ve yogurt yıycedımm yöntem bulamdım. ac ac durdum
bır öğrencım 4 mısır patlatıp gelmıs bana onu yedım güzelce:KK56: ve bolca eve geldım 5 yarım gözleme 6 bıraz ayva recelı

sonra bırazdaha 7 hosbes 8 ıkı kare cıkolata 9 2 kuru erık 10 2 gun kurusu 11 sonra sekk salep

aferdersız ayıı öküzz bilimum hayvanlar gibi yiyince aksam yemegı yıcek yerım kalamadıgını fark ettım acıkınca yogurt yıycem ve bugunu kara bır gun olarak hafızamdan

silmeye calıcacagımm

ne guzel olurdu ya hedeflediği kıloya ınene yada yag oranını ideale ındırene hedıye alışveriş için yukluce para vercemısı ılan ederdük ne motıve olurduk ama

o ben oluyorum kac gundur kabızm dıye avutuyordum kabıslıgımda gıttı o halde 100 200 gr fazla cıkarıyor aptal baskul.

o nedenle motıve sıfır .
o yüzdende buraya yedıklerımı yazcak yuzum yokkk:KK17: ama yazmalıyımki boyumun ölçüsünü alıyımm

sabah baskule kızınca 63.5 gösterdi diye aksamdan tezgahın üstünde kalan 1 yarım albeniii kek ve 2 3 hosbes gofret

klasık kahvaltım ve 3 ayva recelim 3 kasık (aksam yapmıştım 12 ye kadar tadına bıle bakmadıydım)

öğlen yemek yemedım kasık yada catal göturmeyınce yemegımı yıyemedımm yeşil fasulye ve yogurt yıycedımm yöntem bulamdım. ac ac durdum
bır öğrencım 4 mısır patlatıp gelmıs bana onu yedım güzelce:KK56: ve bolca eve geldım 5 yarım gözleme 6 bıraz ayva recelı

sonra bırazdaha 7 hosbes 8 ıkı kare cıkolata 9 2 kuru erık 10 2 gun kurusu 11 sonra sekk salep

aferdersız ayıı öküzz bilimum hayvanlar gibi yiyince aksam yemegı yıcek yerım kalamadıgını fark ettım acıkınca yogurt yıycem ve bugunu kara bır gun olarak hafızamdan

silmeye calıcacagımm
hep kaçamaklarla geçmiş bugün....:KK5:

X