Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmiş olsun burçinn emin yakında migreninde düzelecek ve geçecek bu beslenme ile herşey düzeliyor çünküü
menü harika ama 2 kuru incir eccük fazla gibi 1 tane olsun senin olsun :)) öperim
evet haklisin canim. 1 kuruincir yeterdi...Tutamadim gene girtlagimi..

geçmiş olsun canım:KK71:

hiii geçmiş olsun canım bol su iç karanlık bir yerde uyu iyi geliyormuş diye duymuştum:KK16:

geçmiş olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çok geçmiş olsun benim ablamdada var illetten gerçekten çokzor
Canlarim saolun..Gecmisolsun dilekleriniz icin gercektende gecti gitti..Bir dahaki aya kadarda gelmez...:KK43::KK43:

Ayy nasıl özenmişin de hazırlamışsın..Çok güzelmiş cnm...
Napayim kiz Hoca diyorya yemekdiklerinize degilde yediklerinize konsantre olun diye..Önce göz sonra migde dimi anacim...:KK54::KK54::KK54:

burçin 10 üzerinden 10 luk olmuş herşeyin bravooo resim tabağı süsleyişin 6 km yürüyüşün say say bitmez harikasın harikaaaa maşallah arkadaşımmmm sana süpersinnnn
Saol canimcim hepbircagizcigimiz süperiz burada dimi ama...Seviyorum hepiniziiii...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

söz 3 kasıgı gecmıycek hem bulgur pılavı serbest kızımmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

hadi yaaa serbest demek bilmiyordum ama yine de pilav pilavdır yemicimmmm:KK53:

Yeni avatarım nasıl ? :KK1:
Sırf bu hatunun hatırına akşamları 15-20 dk.cık ben de bölgesel çalışsam iyi olacak

bu hatuna baktıkça diyet daha da sevimli geliyor gözüme:KK1:

bende+ 900 olmuşturum yaaaa şu kaçamak çitten moralimi çok bozdu yaptın ya:KK43::KK43:

kaçamak yapmak sıkıntı değil yanlış olan ertesi gün bol su ve yürüyüş yapmamak canım toparlan bakalım bebek:KK16:

Kizanlarim 6 km. yürüdüm geliverdim. ENDORFIN ENDORFIN fiskiriyor gene...
Süper bir kahvalti yaptim...Nede olsa Karatayin siri iyi bir kahvaltida...
1.ögün
biraz beyaz peynir
2 yumurta
biraz badem
Yarim alabas
Biber-domates-maydanoz ve rokadan olusan organik limonlu ve zeytinyagli salata
1 kasik cörek otu ve 1 kasik keten togumu
biraz yesil zeytin
2 dilim pastirma(ev yapimi falan yok malesef kayseri yapimi)
2 kapsül omega3 takviye.(omega 3 leri yeni aldim..EPA si 300mg. en fazla bunu bulabildim. sizinkiler kac kizlar?)
1 kapsül vitamin C
1 bardak sütlü Türkkahvesi yaninda 3 günkurusu kayisi ile birlikte
ve tabikide yarim Greyfurt...
Ne yemisim yaw..:KK1::KK1::KK1:
Eki Görüntüle 328221

o kadar uğraşsam hayatta yemeye kıyamam herhalde endorfine saygılar:KK1::KK1:

öğle menüm :KK56:
tavuk baget
salata
yoğurt
spor: malesef hala fırsat bulamadım şu an normal adım olarak :2100 adım oldu saat dörtte başlayıp 1 saat yürümeyi planlıyorum inşallah bir şey çıkmaz ise saat beşte güzel sonucu yazmak ümidiylen :KK52:

arap atı gibisin mübarek kim tutar seni bebeğim:KK16:

hadi yaaa serbest demek bilmiyordum ama yine de pilav pilavdır yemicimmmm:KK53:

bu hatuna baktıkça diyet daha da sevimli geliyor gözüme:KK1:

kaçamak yapmak sıkıntı değil yanlış olan ertesi gün bol su ve yürüyüş yapmamak canım toparlan bakalım bebek:KK16:

o kadar uğraşsam hayatta yemeye kıyamam herhalde endorfine saygılar:KK1::KK1:

arap atı gibisin mübarek kim tutar seni bebeğim:KK16:
haklısın canım ama insan bi kaçırdım zanediyorki 10 kilo adım ve
motuvasyon olayı hiç kalmiyor asıl bu kötü ediyo
hemen kalkıp 1.5 litre su içeçem

Kizanlarim 6 km. yürüdüm geliverdim. ENDORFIN ENDORFIN fiskiriyor gene...
Süper bir kahvalti yaptim...Nede olsa Karatayin siri iyi bir kahvaltida...
1.ögün
biraz beyaz peynir
2 yumurta
biraz badem
Yarim alabas
Biber-domates-maydanoz ve rokadan olusan organik limonlu ve zeytinyagli salata
1 kasik cörek otu ve 1 kasik keten togumu
biraz yesil zeytin
2 dilim pastirma(ev yapimi falan yok malesef kayseri yapimi)
2 kapsül omega3 takviye.(omega 3 leri yeni aldim..EPA si 300mg. en fazla bunu bulabildim. sizinkiler kac kizlar?)
1 kapsül vitamin C
1 bardak sütlü Türkkahvesi yaninda 3 günkurusu kayisi ile birlikte
ve tabikide yarim Greyfurt...
Ne yemisim yaw..:KK1::KK1::KK1:
Eki Görüntüle 328221

süper görünüyor...........:KK56:

canım ilk yazdığın doğru canan hocada onu söyler öyle yap

tatlım herşey iyi hoşta o omler baya kızarmış bu şekilde olunca yumurta zararlı oluyor haberin olsun kısık ateşte ve az pişmiş olacak seninki yanmaya yakın duruyor

içi gayet sulu idi ama maydanoz ve kasarları fazla oldu biraz gerçekten de evet eksiyi aldım ordan

AKSAM:

Tavuk izgara
Brokoli-kabak hafif zeytinyagında çevrilmiş

Dısarda yiyecegim, klasik tercihim ammaa inşallah içinde baska zararlı yaglar yoktur daa sabote etmeyiz kendimizi..

AFİYET OLSUNN HERKESEE YARIN GÖRÜSMEK ÜZERE HANIMLARR :KK54:

bu limon olayının bilimsel bir açıklık getiriyomu hoca
hep kitapta limolu su diyor nedendir aceb

topinğin sportmeni nasıl gidiyor yürüyüş bu karda yaparsin sen ilhamımız

limon glisemik indeksi düşürüyorda ondan bebeğim.ayrıca midede sindirim süresini arttırıyor ve kaliteli bir sindirim oluyor.

sağol canım..:KK19:.yürümelerin faydasını çok göryorum:KK31:..burda kar yok ,ama hava çok soğuk:2:..1 saat yürüdüm bugün ama dondum..:KK1:
tabiki görürsün canım zaten yürümeyi sevmiyorum soğukta hiç yürümek istemiyorum yyaaa ne tembel oltuk biz böyle eskiden insanlar neler yaparmış annemden hatırlarım kadın 5 dakkika durmazdı inekti bağdı bide bi titizki bir sürü çoçuk koşturup dururdu anlaşılan teknoloji çıktı bizi bu güzel şişirdi sanada maaşşaallaah canım 1saat 1 saattir

Keske herkez ayni sehirde otursada bana kahvaltiya gelebilseniz ne güzel olurdu valla..Hepinize hazirlardim...
keşke yaa böyle bek sanal oluyo geçenlerde bi arkadaş karatay günü yapartık demişti o hafta kılo verene hediye alırtık

X