Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kendim yapmadım gııız lokantacı sağolsun beni düşünerek az koymuş :KK1:

sen yaptın mı ki hahahhahaa :KK33:

askerlik dediniz de bizim lokantacının oğlu 115 kg.ile askere gitmiş,döndüğünde 70 kg.filanmış.
Acaba biz de askere mi gitsek?
Her sabah 5 km.koşup istediğimizi yerdik:KK52:
bana uyar ceylıncım:)))

ben hep buralardayım canım da denk gelemiyoruz sanırım :)) iyiyim sen nasılsın? diyet güzel gidiyor,kahvaltım çok doyurmadı sanırım bugün biraz acıktım.15.00-15.30 gibi 2. öğünümü yiyebilirim ama ben daha fazla dayanmak istiyordum
ya evet bugun bende acıktım ama ben az zeytın yıyorum ondan sanırım yumurtamda tek peynırde az daha gerıye ne kaldıkı bugunkı menum super yememek ıcın zor tutuyorum kendımı buralarda oyalanıyorumkı yemıyım hemen.et kavurdum kekıklı pul ve karabıberlı mıs gıb..bıde bulgur pılavı var yogurt salata derken agzım sulandı ıyımı:)))))

bana uyar ceylıncım:)))

ya evet bugun bende acıktım ama ben az zeytın yıyorum ondan sanırım yumurtamda tek peynırde az daha gerıye ne kaldıkı bugunkı menum super yememek ıcın zor tutuyorum kendımı buralarda oyalanıyorumkı yemıyım hemen.et kavurdum kekıklı pul ve karabıberlı mıs gıb..bıde bulgur pılavı var yogurt salata derken agzım sulandı ıyımı:)))))

bana şehriye yüzünden etmediğin kalmadı pilav mı yicin yoksam valla tepene binerim haaa:KK1::KK1:

çantama koydum unutmayım diye yarın sabah greyfurta başlıyorum.yarım yicem ben hepsini yersem başka birşey yiyemem:KK56:bakalım değişiklik olacak mıı:KK9:

Bende hareket çok eksik olduğu için ben yemeyi düşünmüyorum şimdilik,zaten portakalı da sık yemiyorum.
yediğim meyveler yumurta yerine olduğundan muz, ve de elma çoğunlukla...

arkadaşlar öyle yoğun ki işlerim sizleri takip edemiyorum.hemen menümü yazıp ayrılmalıyım.
sabah kahvaltı:
2-yumurta
beyaz peynir
ceviz-kara üzüm
marul-maydanoz
7-8 zeytin
öğlen için
fırında tavuk
turşu
çok az şekerli bol kabak tatlısı ve omega 3

Son düzenleme:
bu kadar üfürük şikinlik yamasın sonra:KK9::KK9:

valla kendime bir üfürdüm 3 günde 900 gr gitti çatlada patla:KK53::KK1:
bende hareket çok eksik olduğu için ben yemeyi düşünmüyorum şimdilik,zaten portakalı da sık yemiyorum.
Yediğim meyveler yumurta yerine olduğundan muz, ve de elma çoğunlukla...

yaa ben sabahları 10 dk olsun spor yapıcam zaten erken kalkıyorum işe yarasın akşam yatmadan önce de yaparsam biraz havalar düzelene kadar idare eder.hem yarım yicem zaten sabahları elma ya da muz yiyorum onların yerine yarım greyfurttan zarar gelmez ki?gelir mi

Yeni avatarım nasıl ? :KK1:
Sırf bu hatunun hatırına akşamları 15-20 dk.cık ben de bölgesel çalışsam iyi olacak

Son düzenleme:
valla kendime bir üfürdüm 3 günde 900 gr gitti çatlada patla:KK53::KK1:

yaa ben sabahları 10 dk olsun spor yapıcam zaten erken kalkıyorum işe yarasın akşam yatmadan önce de yaparsam biraz havalar düzelene kadar idare eder.hem yarım yicem zaten sabahları elma ya da muz yiyorum onların yerine yarım greyfurttan zarar gelmez ki?gelir mi

bende+ 900 olmuşturum yaaaa şu kaçamak çitten moralimi çok bozdu yaptın ya:KK43::KK43:

arkadaşlar öyle yoğun ki işlerim sizleri takip edemiyorum.hemen menümü yazıp ayrılmalıyım.
sabah kahvaltı:
2-yumurta
beyaz peynir
ceviz-kara üzüm
marul-maydanoz
7-8 zeytin
öğlen için
fırında tavuk
turşu
çok az şekerli bol kabak tatlısı ve omega 3

Kolay gelsin de tatlı için şaplağı yemeden gitme sakın:KK57::KK57::KK57:

Kizanlarim 6 km. yürüdüm geliverdim. ENDORFIN ENDORFIN fiskiriyor gene...
Süper bir kahvalti yaptim...Nede olsa Karatayin siri iyi bir kahvaltida...
1.ögün
biraz beyaz peynir
2 yumurta
biraz badem
Yarim alabas
Biber-domates-maydanoz ve rokadan olusan organik limonlu ve zeytinyagli salata
1 kasik cörek otu ve 1 kasik keten togumu
biraz yesil zeytin
2 dilim pastirma(ev yapimi falan yok malesef kayseri yapimi)
2 kapsül omega3 takviye.(omega 3 leri yeni aldim..EPA si 300mg. en fazla bunu bulabildim. sizinkiler kac kizlar?)
1 kapsül vitamin C
1 bardak sütlü Türkkahvesi yaninda 3 günkurusu kayisi ile birlikte
ve tabikide yarim Greyfurt...
Ne yemisim yaw..:KK1::KK1::KK1:
$DSC06242.jpg

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 328221

Ayy nasıl özenmişin de hazırlamışsın..Çok güzelmiş cnm...

Avatar süper gercektende...Dam üstünde un eler dam üstünde un eller tombul tombul memeler :KK9::KK9:
:KK1:
çok güzel ama biraz ağıryapıyor sanki sen onu gibi yapma :KK9:
hoş benimkide depiniyo hapire ama olmuyo zavallı:KK37:

Evet bu bacı ağır yapıyo:KK76::KK76::KK76:

Valla bağımlılık yaptınız gızlar.Sabahları sizi okumadan bi iş yapamayom yaw Benim aklıma birşey takılıyor.Şimdi bazı diyetisyenler suyu yemekten yarım saat önce için yemektende 1 saat sonra için diyorlar.Sebebi ise sindirim enzimlerini seyreltmemek.Bazı diyetisyenler ise midenizin hacmi arttıkça beyine doydum sinyali gidiyormuş bu yüzden yemek esnasında bol bol su için diyorlar.Ne etceğiz şimdiik?

Kahvaltım
1 yumurta
1 biber
beyaz peynir
8 zeytin
yarım muz
1 küçük kivi
canım ilk yazdığın doğru canan hocada onu söyler öyle yap
2 yumurtadan bol maydanozlu zeytinlı peynirli omlet
keten tohumlu (taze çekilmiş) yogurt
toplamda 16 zeytin

Dün gece 75dk yurudum toplamda 6 km kadar :KK1:

Eki Görüntüle 328154
tatlım herşey iyi hoşta o omler baya kızarmış bu şekilde olunca yumurta zararlı oluyor haberin olsun kısık ateşte ve az pişmiş olacak seninki yanmaya yakın duruyor

1.ögün
biraz beyaz peynir
2 yumurta
biraz badem
Yarim alabas
Biber-domates-maydanoz ve rokadan olusan organik limonlu ve zeytinyagli salata
1 kasik cörek otu ve 1 kasik keten togumu
biraz yesil zeytin
2 dilim pastirma(ev yapimi falan yok malesef kayseri yapimi)
2 kapsül omega3 takviye.(omega 3 leri yeni aldim..EPA si 300mg. en fazla bunu bulabildim. sizinkiler kac kizlar?)
1 kapsül vitamin C
1 bardak sütlü Türkkahvesi yaninda 3 günkurusu kayisi ile birlikte
ve tabikide yarim Greyfurt...
Ne yemisim yaw..:KK1::KK1::KK1:
Eki Görüntüle 328221
burçin 10 üzerinden 10 luk olmuş herşeyin bravooo resim tabağı süsleyişin 6 km yürüyüşün say say bitmez harikasın harikaaaa maşallah arkadaşımmmm sana süpersinnnn

öğle menüm :KK56:
tavuk baget
salata
yoğurt
spor: malesef hala fırsat bulamadım şu an normal adım olarak :2100 adım oldu saat dörtte başlayıp 1 saat yürümeyi planlıyorum inşallah bir şey çıkmaz ise saat beşte güzel sonucu yazmak ümidiylen :KK52:

bende cok sevıyorum ıkı tabak yerım valla

jarnaadan gıden sanamı gelmıs tanem:)))

nebileyim zavalı bu hafta üfleye üfleye verdi kiloyu herhal bizdemi başlasak belki içimiz boşalır biraz
yeni topiğ açarız üfledik yağlar gitti gelin beraber üfleyelim :KK9::KK9::KK9::KK9:

X