Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba Karataydaşlarım:KK16:

Yaw birbirinize hamurişleri ismiyle hitapetmeyin fena canım çekiyo maazallah şişerse bir yerim sorumlu tutucim sizi:KK1:

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim,eşim biraz daha iyi dün bir sağlıkçıya göstermiş,ilk müdahaleyi iyi yapmışsınız demiş pansuman yapmış ve sargı ile sarıp göndermişler..çok şükür ucu atlattık,ah sakar ben:KK17:

-900 gr.a çok sevindim ben de bakalım şuan için cetvel değiştirmiyorum Cuma günü ne olcak sonuç ona göre değişeceğim...

Kızlar boyu 1,58 olan birinin (o biri benim:KK1: ) sizce ideal kg.su 57-58 olması iyi midir ?

Geçmişi okudum yavaştan yavaştan ama çok yazıldığından kismelere cvp yazamıyorum affedin:KK17:

Merhaba Karataydaşlarım:KK16:

Yaw birbirinize hamurişleri ismiyle hitapetmeyin fena canım çekiyo maazallah şişerse bir yerim sorumlu tutucim sizi:KK1:

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim,eşim biraz daha iyi dün bir sağlıkçıya göstermiş,ilk müdahaleyi iyi yapmışsınız demiş pansuman yapmış ve sargı ile sarıp göndermişler..çok şükür ucu atlattık,ah sakar ben:KK17:

-900 gr.a çok sevindim ben de bakalım şuan için cetvel değiştirmiyorum Cuma günü ne olcak sonuç ona göre değişeceğim...

Kızlar boyu 1,58 olan birinin (o biri benim:KK1: ) sizce ideal kg.su 57-58 olması iyi midir ?

Geçmişi okudum yavaştan yavaştan ama çok yazıldığından kismelere cvp yazamıyorum affedin:KK17:

ooo kuzuuuu gelmişşşşş:KK16:ben 1.55 boyunda selvi boylu bir hatun olarak 55 kilo ol derim.ben 54 kilo civarıyken herkes bayılıodu hem biraz balıketli oluyooo süper süperrr:KK1::KK1:

öğle yemeğim:KK56:

ızgara köfte
bolca közde domates biber
maydanoz
ayran

Hımm çok güzelmiş menü,afiyet şeker olsun cnmcm
yalnız domatesler pek tatsız artık..ve de hormonlu..gençliğinin baharındasın,bekarsın,şimdiden kes yemeyi mevsimsiz şeyleri..yoksa ilerde sorun yaratabilir gülüm,gerçi şuanda da regl olamıyordun di mi ?

Hımm çok güzelmiş menü,afiyet şeker olsun cnmcm
yalnız domatesler pek tatsız artık..ve de hormonlu..gençliğinin baharındasın,bekarsın,şimdiden kes yemeyi mevsimsiz şeyleri..yoksa ilerde sorun yaratabilir gülüm,gerçi şuanda da regl olamıyordun di mi ?

he valla bacım kaç senedir büle:KK5::KK5:cherry dışında yemiyorum aslında ama köftenin yanında da iyi gidiyor namıssız:KK1::KK1:tamam tabakta kalsın arkamdan ağlasın yazın gönlünü alırım:KK53:

Selam Arkadaşlar,

Kendimi değil ama eşimi bir Karatay çıtırı yapmak niyetindeyim :)) Şaka bir yana kilo vermesi lazım sağlığını etkilemeye başlayacak genç yaşında, öğle yemeklerine karışamıyorum ofiste yiyor, sabah ve akşam menüleri için ne önerebilirsiniz rica etsem beni bilgilendirebilir misiniz? :) ben kendim paleo beslenmeyi seviyorum ancak onda çok etkili olmuyor, ne yapabilirim dersiniz?

Aaaa ceylin seninle tickerdaş olmuşuzzzz:KK1::KK1:bir an benim ki sandım ben ne zaman verdim bu kaaa kilo dicektim ki göbüşümü görüp gerçek dünyaya döndüm:KK53::KK53:

2 yumurtadan bol maydanozlu zeytinlı peynirli omlet
keten tohumlu (taze çekilmiş) yogurt
toplamda 16 zeytin

Dün gece 75dk yurudum toplamda 6 km kadar :KK1:

$DSC06158 (640x480).jpg

selam arkadaşlar,

kendimi değil ama eşimi bir karatay çıtırı yapmak niyetindeyim :)) şaka bir yana kilo vermesi lazım sağlığını etkilemeye başlayacak genç yaşında, öğle yemeklerine karışamıyorum ofiste yiyor, sabah ve akşam menüleri için ne önerebilirsiniz rica etsem beni bilgilendirebilir misiniz? :) ben kendim paleo beslenmeyi seviyorum ancak onda çok etkili olmuyor, ne yapabilirim dersiniz?

canım ilk sayfayı incele orda merak edeceğin her türlü bilgi var ama hocanın kitaplarını eşine hediye etmen ikiniz içinde işleri kolaylaştırır:KK16:

Selam Karatay Çıtırları..

sabah:

1 domates
1kk beyaz peynir
5-6 zeytin
şekersiz çay

kahvaltım az oldu ama..

öğlen:

1 kase cacık
1 tabak taze fasulye etli
5-6 kaşık sebzeli bulgur pilavı
2-3 tane ceviz

günaydııınnnnnn kar tanelerimm:KK16::KK16:

sabah tartya bi baktım 76.1:KK9::KK9:üç günde -900 oldu yihhaaaaaaa:KK1::KK1:ama hala regl olmadım 2 hafta oldu gecikeli.acaba daha önceki artılar malatya tarhanası yüzünden mi oldu içinde buğday var yaaaa:26::26:iki gün üst üste içmiştim:26:neyse geçti gitti ayyyy gitsin kilolar gitsinnnnn:KK1::KK1::KK1:

akşam mamişim:KK56:
tavuklu şehriye çorbası(şehriye bacımın(papadiya) kulaklarından özür dilerim:KK1:)
yoğurt

sabah kahvaltım
1 tarçınlı elma(greyfurt yemeyi unutuyorum yaaa:26:)
1 yumurta sarısı
3 cherry domates
bolca kars kaşarı
1 avuç fındık
2 omega 3
0,5 lt su

Jarnaaaa süpersin tebrikler :KK1:

canım ilk sayfayı incele orda merak edeceğin her türlü bilgi var ama hocanın kitaplarını eşine hediye etmen ikiniz içinde işleri kolaylaştırır:KK16:

heheh o kitabı alıp ben okuyacağım zaten, onun okuması mümkün değil :)) Baktım şimdi ilk sayfaya, etler ok ancak o kadar balık yedirebilmem mümkün değil, nasıl lazsa balık sevmiyor :KK43: kahvaltı da o kadar yapamaz sabahları, hmm en iyisi ben kitapları alıp iyice hatmediyim alternatif bir şeyler mutlaka yaratmam lazım...

jarnaaaa süpersin tebrikler :KK1:

çokk sağol bebeğim geçen hafta +400 bu hafta bol eksiyle başladım haftaya ne olucak çok meraktayım:KK53::KK53:

heheh o kitabı alıp ben okuyacağım zaten, onun okuması mümkün değil :)) baktım şimdi ilk sayfaya, etler ok ancak o kadar balık yedirebilmem mümkün değil, nasıl lazsa balık sevmiyor :KK43: kahvaltı da o kadar yapamaz sabahları, hmm en iyisi ben kitapları alıp iyice hatmediyim alternatif bir şeyler mutlaka yaratmam lazım...

balık sevmemesi kötü ama sıkıntı yok akşamları köfte et ya da tavuk yap.ofistede makarna pilav ve ekmek yemesin kesinlikle sıkıntı olmaz.

X