Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende bu hafta kaçamak yapmıyacağım inşaallah...:KK34:bakalım sonuç ne olacak...:13:
bende merak ediyorum ve artık tartıda eksileri görmek istiyorum ya en azından düz 59 olayım yaa çok sıkıldım bu kilodan yürüyüşü arttırıp sıfır kaçamakla bitiricem haftayı inşallah çekirdeğede son verdim bakalım ne olacak

canım aklıma takıldı sizin toplantı odasında g.zli kamera falan olmasın sakın.ben kavrulmamışı kuruyemişçide buluyorum
yok canım yok bilenbiliyor yürüdüğümü zaten 10 senedir aynı yerdeyim onun verdiği rahatlık var işimi aksatmadan yürüyorum işim varsa atom karınca gibi önce işimi bitiririm :) kuruyemişçiye bende sorucam bakalım sanırım vardır kavrulmuş ve tuzlu olan kadar lezzetli olmayabilir ama sağlıklı ve yağları bozulmamış oluyor belki hoşuma gider bakalım deniyeceğim

özlemişim menü bildiririmi
sabah kahvatım :KK56:
2 haşlanmış yumurta busefer kaysı oldu
1 avuç kars kaşarı
10 tane zeytin
4 tane kaysı
1 çay b. fıstık
ben de akşam şöyle irisinden bi kaçamak yapdım köteğim hak ettim:KK57::KK22:
ne yidin looo ??

iri kaçamak yapanlara elektrikli sandalye öneriyoruz bebişim:KK57::KK53:

ayyy sağol bebeğim benim neşe kaynağım sizsiniz:KK16::KK16:çok mutlu oldum yaaa gevrek gevrek sırıtıyorum biri görmese bari:KK1::KK1:
gül annem güll gevrek geverk güll :) çatlağım patlağımm

1.ogun: 2 muz bir cay bardagi ceviz bir bardak sut

2. ogun:biraz tavuk salatalik peynir

oruc tutuyorum umarim kilo vermem yavaslamaz kizima hamileyken tutmadigim 1 ay var onu tutmaya karar verdim ama kilo vermem durursa ertelerim tutumayi.hic deneyen varmi karatay ve orucu

Kizlar dün ögleden beri giremedim..Okudum baya ama daha var..
Su migren öldürecek beni bir gün. Dün inanilmaz migren agrim vardi. Saat 17:00 de yiyip yatim..
Bir ara saat 23:00 gibi kalktim esime masaj falan yaptirdim sonra gene vurdum kafayi yatim sabaha kadar uyumusum.
Neyse dün aksam yediklerim
1 tabak taze fasülye
1 tabak yogurtlu közlenmis biber
2 adet ceviz
2 adet kuruincir
Eki Görüntüle 328068
Birazdan yürüyüse cikacam sonrasi kahvaltida görüsürüz kizlar...
çok geçmiş olsun benim ablamdada var illetten gerçekten çokzor

iri kaçamak yapanlara elektrikli sandalye öneriyoruz bebişim:KK57::KK53:

ayyy sağol bebeğim benim neşe kaynağım sizsiniz:KK16::KK16:çok mutlu oldum yaaa gevrek gevrek sırıtıyorum biri görmese bari:KK1::KK1:
amanınnnn:18: hafiflet cezamı topinğin hakimi

canım akşam zaden bi esiti geldi bı yerlerden ne oluyon anam dedim :KK9: Galiba o senin mubarek üfürüğündü :KK52::KK52:

yoohhh benim ki alttan sıcak sıcak geliyiiii:KK53::KK53:
bende merak ediyorum ve artık tartıda eksileri görmek istiyorum ya en azından düz 59 olayım yaa çok sıkıldım bu kilodan yürüyüşü arttırıp sıfır kaçamakla bitiricem haftayı inşallah çekirdeğede son verdim bakalım ne olacak

papağan mısın mübarek ne bu çekirdek sevgisi:KK53::KK53:valla gül yüzünden bir gün küçük dilimi yuticimmmm yaaa hatun yağ sökücü gibi mübarek maşallah:nazar:darısı başımıza:21::21:

Ayyy ofistekiler sırıtmamı kardan zannediyor tamam o da var ama mutluk kaynağım sizsinizzzz:KK16::KK16:

günaydın karataydaşlarım :KK3::KK3:

bende takıldım kaldım bu kiloda 2 haftadır.sanırım kum dökmeminde etkisi oldu.inşallah bu hafta yürüyüşü arttırıp biraz eksileri görebilirim tartıda.
hem o tartıya niye hassas tartı diyolar.kadın ruhundan anlamayan şeye hassas denir mi ayol :KK1::KK1::KK1::KK1:

oruc tutuyorum umarim kilo vermem yavaslamaz kizima hamileyken tutmadigim 1 ay var onu tutmaya karar verdim ama kilo vermem durursa ertelerim tutumayi.hic deneyen varmi karatay ve orucu
bende tumak istiyorum ama benim de çekiçelerim var acaba oruç tutup bu diyeti nasıl yapıyorlar bende merak edim:26:

yok canım yok bilenbiliyor yürüdüğümü zaten 10 senedir aynı yerdeyim onun verdiği rahatlık var işimi aksatmadan yürüyorum işim varsa atom karınca gibi önce işimi bitiririm :) kuruyemişçiye bende sorucam bakalım sanırım vardır kavrulmuş ve tuzlu olan kadar lezzetli olmayabilir ama sağlıklı ve yağları bozulmamış oluyor belki hoşuma gider bakalım deniyeceğim

ne yidin looo ??

amanınnnn ne yidim 1 tabak zeytin yağlı sarma 2 parça kaşarlı ekmek birada et köftesi valla sayısnı hatırlamıyorum canım bide tatlı çekti kendimi zor tutum valla olsa onuda yirdim çok şükür yoktu

canım kitapta sahur için örnek menü ler vardı kitabın varsa mutlaka bak orda çok güzel açıklamış sağlıklı öğün örnekleri vermişti Allah kabul etsin

bende takıldım kaldım bu kiloda 2 haftadır.sanırım kum dökmeminde etkisi oldu.inşallah bu hafta yürüyüşü arttırıp biraz eksileri görebilirim tartıda.
hem o tartıya niye hassas tartı diyolar.kadın ruhundan anlamayan şeye hassas denir mi ayol :KK1::KK1::KK1::KK1:
:)) benim tartıda hiç hassas değil bana karşıı bu cuma daha hassas olmasını diliyorum :KK1:

bende tumak istiyorum ama benim de çekiçelerim var acaba oruç tutup bu diyeti nasıl yapıyorlar bende merak edim:26:

amanınnnn ne yidim 1 tabak zeytin yağlı sarma 2 parça kaşarlı ekmek birada et köftesi valla sayısnı hatırlamıyorum canım bide tatlı çekti kendimi zor tutum valla olsa onuda yirdim çok şükür yoktu
aboo sormaz olaydım o ne loo benide yeseydin kız :KK4: bol bol yürüyüş cezası veriyorum bende rap rappp

DÜN AKŞAM ......:KK56:

1 KASE MERCİMEK ÇORBASI
1 BARDAK AYRAN
ROKA TURP
AZ FISTIK VE BADEM SUUUUUU

BU SABAH:KK56:
1 ORTA BOY MUZ
4 CEVİZ
PENİR
6 ZEYTİN
ÇAY

ÖĞLEDEN SONRA GÖRÜŞÜRÜZZZ En Büyük KK

Valla bağımlılık yaptınız gızlar.Sabahları sizi okumadan bi iş yapamayom yaw Benim aklıma birşey takılıyor.Şimdi bazı diyetisyenler suyu yemekten yarım saat önce için yemektende 1 saat sonra için diyorlar.Sebebi ise sindirim enzimlerini seyreltmemek.Bazı diyetisyenler ise midenizin hacmi arttıkça beyine doydum sinyali gidiyormuş bu yüzden yemek esnasında bol bol su için diyorlar.Ne etceğiz şimdiik?

Kahvaltım
1 yumurta
1 biber
beyaz peynir
8 zeytin
yarım muz
1 küçük kivi

valla bağımlılık yaptınız gızlar.sabahları sizi okumadan bi iş yapamayom yaw benim aklıma birşey takılıyor.şimdi bazı diyetisyenler suyu yemekten yarım saat önce için yemektende 1 saat sonra için diyorlar.sebebi ise sindirim enzimlerini seyreltmemek.bazı diyetisyenler ise midenizin hacmi arttıkça beyine doydum sinyali gidiyormuş bu yüzden yemek esnasında bol bol su için diyorlar.ne etceğiz şimdiik?

Kahvaltım
1 yumurta
1 biber
beyaz peynir
8 zeytin
yarım muz
1 küçük kivi

ben suyu yemekten önce yarım saat yemekten sonra bir saat içmiyorum canım.bana da bir arkadaşım söylemişti.ben çok memnunum bence sende böyle yap.hem midemin şişmesi beni daha çok rahatsız ediyor.

Bende takıldım kaldım bu kiloda 2 haftadır.sanırım kum dökmeminde etkisi oldu.inşallah bu hafta yürüyüşü arttırıp biraz eksileri görebilirim tartıda.
Hem o tartıya niye hassas tartı diyolar.kadın ruhundan anlamayan şeye hassas denir mi ayol :KK1::KK1::KK1::KK1:

valla ben şimdilik sulh içindeyim tartıcımla:KK1:ama bir yanlışını göreyim üzerine 100 kiloluk tanıdığım ne kaa insan varsa çıkarticimmm ki kıymetimi bilsin:KK53::KK53:

maşallah sizin orda karda yok ki kıtlık psikolojisi deyim:KK1::KK1:

:)) benim tartıda hiç hassas değil bana karşıı bu cuma daha hassas olmasını diliyorum :KK1:

aboo sormaz olaydım o ne loo benide yeseydin kız :KK4: bol bol yürüyüş cezası veriyorum bende rap rappp
valla yidim amanımmm nerele gideyim ançak everesemi tırmansam olmadı bide bogazı yüzerekmi geçsem beni ançak baklar:KK52::KK52::KK52::KK8::KK8:

yoohhh benim ki alttan sıcak sıcak geliyiiii:KK53::KK53:

papağan mısın mübarek ne bu çekirdek sevgisi:KK53::KK53:valla gül yüzünden bir gün küçük dilimi yuticimmmm yaaa hatun yağ sökücü gibi mübarek maşallah:nazar:darısı başımıza:21::21:

Ayyy ofistekiler sırıtmamı kardan zannediyor tamam o da var ama mutluk kaynağım sizsinizzzz:KK16::KK16:
beki o kim:26: olaki

ben suyu yemekten önce yarım saat yemekten sonra bir saat içmiyorum canım.bana da bir arkadaşım söylemişti.ben çok memnunum bence sende böyle yap.hem midemin şişmesi beni daha çok rahatsız ediyor.

Bende bilemedim ki?
bu güne kadar ne kadar zayıf insan gördüysem yemek esnasında surahiye yapışıyorlar resmen. Eşimde onlardan biri yemekte su olmazsa o yemeği yiyemez acaba onların ki mi doğru?Biri Canan hocaya bi sorsa

valla ben şimdilik sulh içindeyim tartıcımla:KK1:ama bir yanlışını göreyim üzerine 100 kiloluk tanıdığım ne kaa insan varsa çıkarticimmm ki kıymetimi bilsin:KK53::KK53:

maşallah sizin orda karda yok ki kıtlık psikolojisi deyim:KK1::KK1:
analamadımki:KK17: sağdan soldan gelen esintilermi yaptın dersein:KK52::KK52:

günaydın herkeseeeeee...
jarnanaaaaaa tebriklerrrrr..
çok güzel kilo vermişsin..:nazar::nazar::nazar:
darısı başımızaaaa

X