Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltı öncesi
3 erik 2kayısı bol su
1 altıncılek
1 greyfurt

kahvaltı
2 yumurta
1zeytın
2cevız5badem6fındık
dereotu
peynır
acısos

ara
yeşil çay +300ml su

öğlen
yeşil fasulye
yogurt
brokolı

ara
yeşil çay+600ml su

ara
200ml su+kakalu sut (yogurt ıcın sut kaynattımda bır kupa ıctım bıraz kakoo atıp)

akşam
fasulye
yogurt
broklı

1. öğün

1 yumurta+1 yumurta beyazı
peynir
zeytin
1 domates
1 biber
3 ad. kuru kayısı
1.5 ceviz
1 greyfurt (suyunu sıktım,250 ml çıktı,posalarıyla birlikte içtim)
çay

2. öğün:

1 dolu tabak haşlama karnıbahar
üzerine 1 kase sarmısaklı yoğurt
½ kase salata

Son düzenleme:
ıyı aksamlar karatay dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 tl. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın.
.:KK24:....2. öğün(ıkındı vaktı):bır tabak guvec,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 tl. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

sıvı:tonla su

spor: Az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,karatay dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

darısı ben ve benim gibi tüm aman dileyenlerin başına kardeş:21::21::nazar:mr.muscle gibi yağları söküp atıyorsun valla helal olsun:KK16:

bugün yediklerim

1.öğün:
kahvaltıdan önce yarım bardak greyfurt suyu
2 haşlanmış yumurta
2 dilim salam:26:
avuç içi kadar peynir
3 zeytin
4 tane günkurusu:KK37:
omega 3

2.öğün:
1 kase yoğurt çorbası
2 kepçe barbunya
brokoli

spor:bugün yok:KK50:

Son düzenleme:
kız kardeşimin kayınvalidesi bir torba misır unu getirmiş ne yapayım derken oktay ustanın tarifi mısır ekmeği yaptım evi mis
gibi bir koku aldı anlatamam inşallah dayanabilirim allahım

akşamda
kuru fasulye
salata
yoğurt yemeyi düşünüyorum
pilavda var tabiki evdekilere

kızlar akşam ki mamalarım

Mercimek çorbası
etli ıspanak böreği şaka şaka yemeği
yoğurt

yaaww yeni gördüm sen çöp şiş gibi olursun kız 10 kilo verirsen ama...

çöp şiştim bn zaten yaa simdi gıdılı filan oldum böle, toto büyüdü hiç alışamadım çok çirkin hissediyorum kendimi 50-51 civarı olsam işte 1-2 kilo da hani arada kaçamak filan yapınca oynama payı olsa ne kadan da güzel olur :KK50:

226 Z 3138 GRI Kadın BOT - Diğer > BOT yahu guzelmiş bu ben de mi alsam :KK1:

çöp şiştim bn zaten yaa simdi gıdılı filan oldum böle, toto büyüdü hiç alışamadım çok çirkin hissediyorum kendimi 50-51 civarı olsam işte 1-2 kilo da hani arada kaçamak filan yapınca oynama payı olsa ne kadan da güzel olur :KK50:

226 z 3138 grı kadın bot - diğer > bot yahu guzelmiş bu ben de mi alsam :KK1:

totosuz kadın kıymasız karnıyarık gibi geliyor bana:KK1::KK1:bence bu kadar takıntılı olma bmı 17 olması çok düşük bence ama sen bilirsin

selam.........:KK3::KK3:
sabah:2 yumurtadan omlet
peyn,r
8 zeytin
ara:1 greyfurt suyu(posalarınıda karıştırıp içtim)
akşam:kaşarlı mantar
ayran
3 gün kurusu
3 ceviz

spor:45 dakika yürüyüş..:KK8:

totosuz kadın kıymasız karnıyarık gibi geliyor bana:KK1::KK1:bence bu kadar takıntılı olma bmı 17 olması çok düşük bence ama sen bilirsin

kemikler geniş de allahtan özürlü gibi olmuyorum ama su an 55e de fitim bn yaw o biraz da hemen moral bozulunca yemege saldır durumu olmasın dıye, daha vermen gereken 1o kg var tut bogazını kızım dıyorum kendime :KK1::KK1: takıntılı mıyım evet kesinlikle :KK1:

selam.........:KK3::KK3:
Sabah:2 yumurtadan omlet
peyn,r
8 zeytin
ara:1 greyfurt suyu(posalarınıda karıştırıp içtim)
akşam:kaşarlı mantar
ayran
3 gün kurusu
3 ceviz

spor:45 dakika yürüyüş..:KK8:

45 dk mı sesin soluğun çıkmayınca ben hatun kesin maraton koşuyordur diye düşünmüştüm:KK1::KK1::KK1::KK16:

X