Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gundeki tek kacamagim sekerli turk kahvesi oldu:KK17:
canım tebriklerrr ben de doğum günündeki tek kaçamağım 20.15 te yediğim iki çatal pasta oldu aslında onuda yemezdim ama o kadar çok ikrama hayır dedimkiii pastaya diyemedim doğum günü olduğundan hatır için yaniii.ama çok çok az yememe rağmen şuan bi mide bulantısı var umarım bu iyiye gidişin belirtisidir.

Hala test yapmadim yarin alacagim canim:)

Kuzular bu zeytinyag serbest ya bununla kizartma yapabilirmiyiz? Yani karniyarik yapacagim bende zeytinyagda kizartsam olmazmi?:26:

Midem cok bulaniyor kimler burada laflasak biraz?

güzelim biz senden heyecanlıyız walla ben hamile olduğumu hissetmiştim reglime 5 gün kala yaptım testi ve çıktıı.sen de tık yok hadi hayırlısı...haber et mutlaka

Hala test yapmadim yarin alacagim canim:)

Kuzular bu zeytinyag serbest ya bununla kizartma yapabilirmiyiz? Yani karniyarik yapacagim bende zeytinyagda kizartsam olmazmi?:26:

Midem cok bulaniyor kimler burada laflasak biraz?
İns topigimizdeki 2. Hamile sen olursun.ilki tyholl idi:KK16:

sabah
2 yumurtalı
1 aik beyaz peynir
15 zeytinli
1 çb ceviz
2 gün kurusu
2 incir
1 saat koşu bandında tempolu yürüyüş
AKŞAM
2 DİLİM SOMON FIRINDA
PATATES+MARUL+TAZE SOĞAN=SALATA

Bu yaştan sonra İngilizce öğrenmeye kalkanın sonu budur.kafayı yicem.salı günü konuşmadan
perşembe dinlemeden
sonraki salıda yazılı sınavım var.
Ve en gıcığıda KAFAM ALMIYOOOOOOOOOOOOOOR.

Son düzenleme:
kız burçin bir taş attın kuyuya,burdaki herkesi de peşinden sürükledin:KK57:

kaçamak sadece haftasonu olmuyor ki,pazartesı tartılsak salı çarsamba kaçamak yaparsın sen:KK22:.sonucta davetler haftanın her gunune rastlayabılıyor,bazen haftada 4 gun oluyor bızım gidip gelmelerimiz.
bu tartılma işi zayıflama yarışmalarında cuma günü,biz de oradan esinlendik,mantıgı da ctesı pazar kaçamak yapılsa bile en azından toparlamak ıcın 5 gun olsun dıye...

bu pazartesi tartılma işi daha kötü gelebilir,haftasonu kaçamak yapanlar,pazartesi kötü sonuçlarla karsılasınca diyeti bırakabılırler gibi geliyor bana.:KK28:

benim için farketmez,zaten listeye girmiyorum şu anda:KK19:
bak ne güzel toparlamıssın işte,tatlandırıcıyı da bırakmışsın:KK9::KK9::KK9::KK9:

Loxicim ya napayim ki ben hafta ici fazla insanla görüsmüyorum. Burada herkez isinde gücünde...Genelikle hafta sonlari yiyip iciliyor. Bende haftasonu cok kacamak yapiyorum yaw...Düsündüm düsündüm bu geldi aklima. Bakalim birde böyle deneyelim nasil olacak. Öyle deme kiz belki daha iyi sonuclar aliriz...Denemeden olmayacak denemek lazim.:21::21::21:

Loxicim ya napayim ki ben hafta ici fazla insanla görüsmüyorum. Burada herkez isinde gücünde...Genelikle hafta sonlari yiyip iciliyor. Bende haftasonu cok kacamak yapiyorum yaw...Düsündüm düsündüm bu geldi aklima. Bakalim birde böyle deneyelim nasil olacak. Öyle deme kiz belki daha iyi sonuclar aliriz...Denemeden olmayacak denemek lazim.:21::21::21:

canım deneyın tabıı,faydası olur inşallah.ama mantık abidesi olarak:KK1:şahsi kanaatim pazartesi de olsa tartı günü ,hatta oğlumun tabiriyle (3,5 yaşında) parşamba da olsa:KK60:kaçamak yapcak olan yapar ,yapmayacak olan da yapmaz,şimdiye kadar oldugu gibi:KK31:

birde şu var 2. kiitabı okuduysan,bız çok önemsemiyoruz ama yasak yıyeceklerden 1 lokma da yesenız insülin direnci kırılmaz diyor canan hoca.o yüzden haftanın her günü ,her saatı,her dakikası dikkat etmek gerekıyor maalesef.çok sıkıcı ama durum bu:KK51:

günaydın kızlarrrr

cumadan beri giremiyorum.
Evdeki bilgisayarım çöktüüüüüüüüüü.
tamirde.. tüm bir haftasonu giremedim.
işe geldiğim gibi netteyim:)
Herkes iyidir umarım.
Sayfalarda uçmuş gitmiş,hepsini okuyamam büyük olasılık.
Asayiş berkemal mi?

Hepinize güzel bir hafta diliyorummmm.

kolay gelsinnn:)

şimdiiii küçük bir haftasonu özeti.

Biz geçen hafta arabayı değiştirdik.
Arkadaşlarda dediler kiiiii illa ıslatmamız lazım.

Herkes ıslatırken benim kendi arabamızı ıslatmamam olmaz dı değil mi :))))
birkaç saat dayandım ama sonra 1 haftam daha gidecek napiiiim diyerek ,arkadaşlara yardımcı olmaya başladım :)

GERİSİNİ YAZMIYORUM.

dün sabah gerçeklere döndüm ama cuma 67 iken bugün 68 ile haftaya başladım.

Araba değil ama ben bayağı ıslanmışım :KK43:

.

günaydın bacılar:)
1.öğün
1 dılım beyaz peynır
8-9adet zeytın
1 yumurta
2 dılım domates
1 avuc ceviz bikactane siyah uzum 3 tane kayısı
sekersız koca bardak cay
nane limon cayı içiyorum suanda

şekerkız idealist o kadar temizliğin üzerine 1 saat yürüdüm hemde karda bata çıka
çok iyi geldi sizler neler yaptınız bakalım:KK1:

akşam menüm
şehriye çorbası
1 uskumru
2-3 kaşık mantar sote
salata
yoğurt

su:2,5 litre
spor :ev işi+1saat yürüyüş

ben hıc bısey yapamadım ki dun akşam mısafırım vardı o kosusturmam oldu sadece gec oldugu ıcın yapamadım ama bu akşam yapıcam

ayy artık şu internet meselesini halletsek de haftasonu ayrı kalmasam sizlerden çok özlüyorum buraları...
sabahtan beri oku oku bitmedi geçmişi 40 küsür sayfa maşallah :KK1:

cuma akşamı yemek yemedim...
spor da yapmadım, haftanın yorgunluğu vardı yattım aşağı :KK1:
cumartesi tencere tencere kuru patlıcan dolması yaptım, komşumun kızı 1. yaşına girdi kalabalık bir parti yaptık ben de kuru patlıcan dolması yaptım ama onu biz yiyemeyiz diye ev için bir tencere de bulgurlu yaptım, güzel oldu ama canım çıktı, mutfak kaltı gidiyor, evlere şenlikti halim :KK1:
pazar hafif temizlik, doğumgünü kutlaması ve kayınvalide ziyaretiyle geçti....
doğum günü kutlamasında 1 dilim börek ve 3 çatal pasta ile diyeti katlettim :26: :KK57:
akşam bir şey yemedim...
haftasonu yaptığım en kötü şey ise hiç spor yapmamış olmam malesef, bir de buralarda kar, kış, kıyamet. Kayınvalidemlerde üşüttüm galiba hiç iyi değilim boğazlarım ağrıyor :26:

sabah zor kalktım, kahvaltı edemedim.
süt,müsli,1 avuç badem,2 kapsül omega 3, 1 lt su
bugün sporla aramı düzeltiyorum söz :nazar:

kızlar canan hocaya soru soracağım ama benim sorum kısa var mı başka sormamı istediğiniz bir şey?
malum haftada 1 soru sorabiliyoruz...

günaydın bacılarrrrr :nazar:

Sabah :
2 haşlanmış yumurta
4 ceviz
peynir
6 zeytin
maydonoz
çay

:KK54::KK54::KK54: Herkese iyi pazartesileri.....:KK52::KK52::KK52:
afiyetolsun sanada iyi haftalar cnm
SABAH

2 yumurtalı peynirli omlet
8 adet zeytin

Limonlu su içmeye başladım şimdi.

.

tatlım az deılmı kahvaltın cevız vs..gercı artık ufacık seylerle doyuyo ınsan hıssetmıyo aclıgını dımı .afiıyet olsun

afiyetolsun sanada iyi haftalar cnm

tatlım az deılmı kahvaltın cevız vs..gercı artık ufacık seylerle doyuyo ınsan hıssetmıyo aclıgını dımı .afiıyet olsun

CNM GÜNAYDIN

Doğru söylüyorsun ama sabah koşturarak ancak bu kadar yiyip çıkıyorum,
saat 16:00 çayında ceviz yiyiyorum.
bizim öğle 12:00 de .4 saat te geçmiş olyor.
Ne bileyim ,çalışma saatlerine böyle uyarladım bende.
Akşam yemeğim zaten ancak 20:00 de olabiliyor.
Biraz fazla mı sık yiyiyorum ne ?
yazınca şimdi gözüme çok geldi

.

CNM GÜNAYDIN

Doğru söylüyorsun ama sabah koşturarak ancak bu kadar yiyip çıkıyorum,
saat 16:00 çayında ceviz yiyiyorum.
bizim öğle 12:00 de .4 saat te geçmiş olyor.
Ne bileyim ,çalışma saatlerine böyle uyarladım bende.
Akşam yemeğim zaten ancak 20:00 de olabiliyor.
Biraz fazla mı sık yiyiyorum ne ?
yazınca şimdi gözüme çok geldi

.

yok sık deılde 8 ı gecırmemeye calışın demıştıya canan hoca onun dısında problem deıl sanırım.bende de cıktıgım zaman mecbur gec yıyorum gecıstırıyorum yada. gec yatıyorum leptın calışsın dıye hareket halınde oluyorum cogu zaman yatana kadar .ama sporum hıcyok bu akşam baslıycam dun akşam baslıyodum mısfaır vs..derken gec oldu

X