Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydınnnn çiğ böreklerimmm:KK16:
annaaammm cumadan beri 700 gr gitmiş yahu bu sabah tartıya baktım ne görem 76.3:nazar:sanırım gitti 15.lik tühhh:KK1::KK1:ayyy çok mutlu oldum ayın 28'inde motivasyon gezimiz var en azından 75 gideyim diyordum artık şüphem yok belki 74 bilen görürürm ohh yaaa hala regl olamadım orası ayrı.2.haftaya girdi gecikmem menopoza girmiş gibi hararetim var yahu.neyse hepimize çok güzel bir hafta diliyorumm:KK16:

cumartesi ikinci öğünüm
kereviz yemeği(hayatımda ilk kez geviş getire getire zorla yedim)
keten tohumlu yoğurt

pazar kahvaltı
1 portakal
1 bardak fındık
3 cheryy
kars kaşarı
1 bardak ılık su
4 zeytin
2 omega 3
1 yumurta sarısı

2.öğünüm
mercimek yemeği
yoğurt

3 bardak su:KK57:3 haftadır ilk defa wc yok

bu sabah kahvaltım
1 avuç içi kars kaşarı(1.90'lık erkek avuç içi:KK1:)
3 cheryy
1 yumurta sarısı
bir avuç fındık
1 tarçınlı elma
2 omega 3(ayyy yanlışlıkla patlattım kapsulü ağzımın içi balık haline döndü:)

kızlar canan hocaya soru soracağım ama benim sorum kısa var mı başka sormamı istediğiniz bir şey?
malum haftada 1 soru sorabiliyoruz...

gunaydın canım.aslında benım bır sorum var zahmet olmazsa bunuda sorarmısın?genel durumumuzu ogrenmek amacıyla tahlıl yaptırmak ıstesek hangı degerlerde baktırmamız gerekır?

günaydın minişkolar:KK3:

kahvaltım:
yarım greyfurt
2 haslanmıs yumurta
yarım avuc peynır
10 zeytın
1 cay brd cevız
5 kuru uzum
2 kuru erik
biberiye çayı:nazar:

sabah
2 yumurtalı
1 aik beyaz peynir
15 zeytinli
1 çb ceviz
2 gün kurusu
2 incir
1 saat koşu bandında tempolu yürüyüş
AKŞAM
2 DİLİM SOMON FIRINDA
PATATES+MARUL+TAZE SOĞAN=SALATA

Bu yaştan sonra İngilizce öğrenmeye kalkanın sonu budur.kafayı yicem.salı günü konuşmadan
perşembe dinlemeden
sonraki salıda yazılı sınavım var.
Ve en gıcığıda KAFAM ALMIYOOOOOOOOOOOOOOR.
Kaç yasindasin bilmiyorum ama yapabilirsin merak etme.
Ben de 25 yasına kadar tek kelime İngilizce bilmiyordum ama azmettim öğrendim, hatta yurt dısına bile gittim dil için.
Sana tavsiyem yazılı falan düşünme, kitap okumaya çalış bol bol. Ben en çok kitap okuyarak öğrendim ingilizceyi.
Kolay gelsin.

şimdiiii küçük bir haftasonu özeti.

Biz geçen hafta arabayı değiştirdik.
Arkadaşlarda dediler kiiiii illa ıslatmamız lazım.

Herkes ıslatırken benim kendi arabamızı ıslatmamam olmaz dı değil mi :))))
birkaç saat dayandım ama sonra 1 haftam daha gidecek napiiiim diyerek ,arkadaşlara yardımcı olmaya başladım :)

GERİSİNİ YAZMIYORUM.

dün sabah gerçeklere döndüm ama cuma 67 iken bugün 68 ile haftaya başladım.

Araba değil ama ben bayağı ıslanmışım :KK43:

.

Allah iyiliğini versin, çok güldüm. :):)

gunaydın canım.aslında benım bır sorum var zahmet olmazsa bunuda sorarmısın?genel durumumuzu ogrenmek amacıyla tahlıl yaptırmak ıstesek hangı degerlerde baktırmamız gerekır?

Ben de bunu öğrenmeyi çok istiyorum.

gunaydın arkadaslar.mısafıre yaptıgım pasata boreklerden bır ısırık bıle yememıstım bu sabah ıkı catal burcaklı pasta yedım
:KK22::KK22:

kahvaltım

1 zeytın
1 yumurta
bıraz peynır
kıvırcık dereotu
maydanoz
1 cevız 6 fındık
yesılcay
omega3
keten tohumu
ıkı catal pasta

greyfurt cılgınlıgına henuz katılmadım dun cıkmıstım unutmusum almayı
kullananların sonuclarını bır alalım bakalım faydalı olmusmu gerekırse bende
baslarım.

annaaammm cumadan beri 700 gr gitmiş yahu bu sabah tartıya baktım ne görem 76.3:nazar:sanırım gitti 15.lik tühhh:KK1::KK1:ayyy çok mutlu oldum ayın 28'inde motivasyon gezimiz var en azından 75 gideyim diyordum artık şüphem yok belki 74 bilen görürürm ohh yaaa hala regl olamadım orası ayrı.2.haftaya girdi gecikmem menopoza girmiş gibi hararetim var yahu.neyse hepimize çok güzel bir hafta diliyorumm:KK16:

cumartesi ikinci öğünüm
keten tohumlu yoğurt

pazar kahvaltı
1 portakal
1 bardak fındık
3 cheryy
kars kaşarı
1 bardak ılık su
4 zeytin
2 omega 3
1 yumurta sarısı

2.öğünüm
mercimek yemeği
yoğurt

bu sabah kahvaltım
3 cheryy
1 yumurta sarısı
bir avuç fındık
1 tarçınlı elma
günaydın kömbem:KK1::KK1::KK1::KK1:ay ne guzel haber verdın sabah sabah,2 gunde 700 süper:KK52::KK52:sen ne yiyorsan onu yıycem bundan sonra:KK9::KK9::KK9::KK9:

şaka bir yana,gerçekten örnek menülerin,haftasonu olmasına ragme kaçamak yok:nazar::nazar::nazar::nazar:burçin anlarsın ya:KK34::KK9:

günaydın kömbem:KK1::KK1::KK1::KK1:ay ne guzel haber verdın sabah sabah,2 gunde 700 süper:KK52::KK52:sen ne yiyorsan onu yıycem bundan sonra:KK9::KK9::KK9::KK9:

şaka bir yana,gerçekten örnek menülerin,haftasonu olmasına ragme kaçamak yok:nazar::nazar::nazar::nazar:burçin anlarsın ya:KK34::KK9:

çok sağol ay çöreğim:KK16:kaçamak yapmaya korkuyorum.galiba en çok kendi gazabımdan korkuyorum:KK1::KK1:kaçamak psikolojisi aslında çok basit hocamızın dediği gibi ne yiyemediğimizi değil ne yiyeceğimizi düşünelim.ben böyle yapıyorum yoksa bizim evdeki pasta börekler yüzünden çoktan sıyırmıştım:KK1:

canım deneyın tabıı,faydası olur inşallah.ama mantık abidesi olarak:KK1:şahsi kanaatim pazartesi de olsa tartı günü ,hatta oğlumun tabiriyle (3,5 yaşında) parşamba da olsa:KK60:kaçamak yapcak olan yapar ,yapmayacak olan da yapmaz,şimdiye kadar oldugu gibi:KK31:

birde şu var 2. kiitabı okuduysan,bız çok önemsemiyoruz ama yasak yıyeceklerden 1 lokma da yesenız insülin direnci kırılmaz diyor canan hoca.o yüzden haftanın her günü ,her saatı,her dakikası dikkat etmek gerekıyor maalesef.çok sıkıcı ama durum bu:KK51:
Evet canim ya bundan sonra cok zorliycam kendimi ilk baslarda harika motiveydim..Zaten bu seferde basaramazsam miletin saklabani olurum...

ya Loxi ne ugrasiyon benimle sabah sabah...

Dünkü aksam yemegimi paylasayim bari
Yarim lahmacun döner etli..
1 kutu ayran (disarida yedik)

Sivi:3 litre su
spor: 3,5-4 km yürüyüs (salana salana:KK9:)

Kizlar ben gidiyorum. Vücuttaki yagi ayri gösteren tartilardan gelmis ondan alicam..Hadi bana müsade..

çok sağol ay çöreğim:KK16:kaçamak yapmaya korkuyorum.galiba en çok kendi gazabımdan korkuyorum:KK1::KK1:kaçamak psikolojisi aslında çok basit hocamızın dediği gibi ne yiyemediğimizi değil ne yiyeceğimizi düşünelim.ben böyle yapıyorum yoksa bizim evdeki pasta börekler yüzünden çoktan sıyırmıştım:KK1:

Harikasin canim bende senin izindeyim bundan sonra...

Haftasonunu hiiiiç yaşanmamış sayıyorum.Bugün tekrar çok kararlı bi şekilde güne başladım.

Sabahki mamam:

lorlu biberli yumurtalı kavurma
6 zeytin
6 ceviz
4 kuru kayısı
şekersiz çay

ben hıc bısey yapamadım ki dun akşam mısafırım vardı o kosusturmam oldu sadece gec oldugu ıcın yapamadım ama bu akşam yapıcam

hadi bakalım ne yaparsan yaz ama idealist senin de sesin çıkmadı

hepiciğimiz harikayız bebişim:KK16:

ay canım bebeğim haftasonu özlettin kendini:KK16:

kahvaltım
2yumurtadan mantarlı omlet
8zeytin
peynir
1çay bardağı fındık
1/2 elma
1mandalina
ıhlamur çayı
omega 3

herkese mutlu ve bol kilo verdiği bir hafta diliyorum:KK16:

hadi bakalım ne yaparsan yaz ama idealist senin de sesin çıkmadı

ay canım bebeğim haftasonu özlettin kendini:KK16:

Kahvaltım
2yumurtadan mantarlı omlet
8zeytin
peynir
1çay bardağı fındık
1/2 elma
1mandalina
ıhlamur çayı
omega 3

herkese mutlu ve bol kilo verdiği bir hafta diliyorum:KK16:

bende sizi özledimmm bebişim:KK16:evde faydasız kardeşim başından kalkmıyor diye internet cezası vr ama dayanamayıp aliciimm sanırım:KK1::KK1:bu dileğinden sonra bakalım üfürüğün ne ka kuvvetliymiş görelim:KK53::KK1::KK1:

tamam tatlım sorarım

cumartesi ikinci öğünüm
keten tohumlu yoğurt

pazar kahvaltı
1 portakal
1 bardak fındık
3 cheryy
kars kaşarı
1 bardak ılık su
4 zeytin
2 omega 3
1 yumurta sarısı

2.öğünüm
mercimek yemeği
yoğurt

bu sabah kahvaltım
3 cheryy
1 yumurta sarısı
bir avuç fındık
1 tarçınlı elma

jarnanaa süpersin harika haftasonu kaçamak yapılmamış kilolar verilmiş, ideal insansın :KK16:
ah jarna ah nedir bizim bu regl ile derdimiz ben de hala olmadım kurudum kaldım resmen yaa...

tamam tatlım sorarım

jarnanaa süpersin harika haftasonu kaçamak yapılmamış kilolar verilmiş, ideal insansın :KK16:
Ah jarna ah nedir bizim bu regl ile derdimiz ben de hala olmadım kurudum kaldım resmen yaa...

sorma bebeğim milletin ki çeşme gibi biz çöle döndük yahu ama çözüm şart önümüzdeki hafta kadın doğum yolcusuyum bakalım ne diyecek:26:yok mu şöle genç yakışıklı kadın doğum uzmanı bilen:KK1::KK1:

tünaydın hatunlar, daha kahvaltı yapcam ama olsun.
45 dk yürüdüm duş aldım size bi bakayım dedim.

sonunda kar buraya da geldi, bugün okullar tatil olmuş, hiç sevinmedim, evden çıkmak için bişey bulmaya çalışıyorum.
kaynana mutfakta revani yapıyo, ben pek yapmıyorum ya hamurişi yapamazmışım gibi bi hava oluştu, ne varsa yumurta şekeri çırp pişir işte.
sabah dedikodumu yaptım :KK37::KK37:

Selam kızlar
Evde pc olmayınca hepinizi çok özledim.
Dün kötü bir gün geçirdik eşimin ayağına bendeniz çay döktüm:KK5:
Çok üzüldüm adamcağız yaktın beni diye ciyakladı:KK5:
O üzüntüyle sanırım tartı -900 gr. gösteriyor...

Geçmişi okuyayım sonra gelirim.
öptüm herkesi....

Selam kızlar
Evde pc olmayınca hepinizi çok özledim.
Çok üzüldüm adamcağız yaktın beni diye ciyakladı:KK5:
O üzüntüyle sanırım tartı -900 gr. gösteriyor...

öptüm herkesi....

geçmiş olsun, bişey olmamıştır inş.

tünaydın hatunlar, daha kahvaltı yapcam ama olsun.
45 dk yürüdüm duş aldım size bi bakayım dedim.

Sonunda kar buraya da geldi, bugün okullar tatil olmuş, hiç sevinmedim, evden çıkmak için bişey bulmaya çalışıyorum.
Kaynana mutfakta revani yapıyo, ben pek yapmıyorum ya hamurişi yapamazmışım gibi bi hava oluştu, ne varsa yumurta şekeri çırp pişir işte.
Sabah dedikodumu yaptım :KK37::KK37:

yaa bebişim o kadar kolay olmuyor bence ben ne zaman kek yapmaya kalksam içi pişmiyorr:KK1:millete ıslak kek diye kakalamaya çalışıom ama yemiyorlar haliyle:KK1::KK1:

selam kızlar
evde pc olmayınca hepinizi çok özledim.
çok üzüldüm adamcağız yaktın beni diye ciyakladı:KK5:
O üzüntüyle sanırım tartı -900 gr. Gösteriyor...

öptüm herkesi....

önce kocanı sonra kendini yaktın demek:KK57:çok geçmiş olsun bebeğim:KK16:

X