Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,15 tane zeytın.:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bır tabak kabak yemegı,bır tabak salata,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 3 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a90%7E.jpg
    $a90%7E.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 25
  • $a90.jpg
    $a90.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 20
saolasın canım hoşbuldum..
evet kitapta okudum omega3 ü benimde almam lazım..ama daha alamadım siz nerden aldınız eczaneden mi

öğlen 12 de bir kase mercimek çorbası içtim..
bitki çayı ve su içeceğim akşama kadar
birde b-fite gidiyorum haftada 3 gün

b fitten memnun musunuz?

sabah kahvaltım
1 bardak yer fistığı
1 yumurta
10 yeşil zeytin
3 minik lokmacık kahvaltılık çikolata
1 nar
3 kayısı

öğle
1.5 tabak kuru fasulye

papişimmm canım benim sende sağoll:KK16::KK16:

nirelerdesin bacım yaa hoşgeldinnn sefa geldin kaçamak yok deyonda o kabak tatlısı ne oluyor aceppp tatlanması için ne katılıyor dersinn şeker şeker yasak mı dersin zinhar yasakk handanımm yassakk ee bu durumda savunmanı bekliyozruzz forumca :)
canım benim şu kabak tatlısı olay olmuş bende nete pek giremedim yoğundum ben nedense sabahları değilde akşam yemekten sonra inanılmaz tatlı krizine giriyorum incir hurma kayısı derken işin dozu kaçıyor çözüm olarak da kendim evde kabak tatlısı yaptım tarifi şöyle.800 gr kadar kabağa 1/3 çay bardağı pekmez+2 çay bardağı su koyup yumuşayana kadar kanattım şekeri çok az oldu yok gibi üzerine de tahinle yiyorum arada ne bileyim bana dışardan aldığımız tahin helvasından daha sağlıklı geldi hafif kaçamak diyelim:)))

Kizlar sabahtan beri kafam allak bullak bu gunun Cuma oldugunu bile unutmusum cok ozurdilerim :KK43: bu gun bildirim yapmayayim ben iyisimi haftaya kalsin izniniz olursa sabah tartilmayi unuttum cunku tekrar ozurdilerim.Birinci olan arkadasi cok tebrik ediyorum donup bakacak vaktim yok geri sayfalara gece bakarim.

Sabah peynir
domates
salatalik
iki yumurta zeytinyagli pul biberli kekikli
findik
gun kurusu
önemli değil unutman normal bu arada senin hamillelik olayı ne oldu merrak ettim

Selam kızlarrrr nasılsınızzz ?
Ne yaptınız nasıl gidiyor kilo verme .
Bizim tanışma işi kaldı :KK1:
Bu hafta hep hasta gibiydim derken kaldı gitti ..
HAftaya dönüyorum inşallah bakalım.
canım merhaba özledik seni ayrıntıları anlatmanı bekliyoruz

handan akşam şu senin kabak tatlınla ilgili küçük bir kriz çıktı haberin ola:KK1::KK1::KK1:
canım evet olay olmuş nete giremedim cevabını yukarda yazdımm

Kızlar 42 beden e dustum sonunda ,54 beden ıdım :KK1: Tılılılılılıllı :KK19: :KK19: :KK19: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

tebr,klerrrrrrrrr 42 beden süper olmuşşşşş

merhabalar herkese

2.öğünüm

1 kase erişte çorbası(içindeki, hamur kaçamak oldu:KK43:(
4 ızgara köfte
1 kase yoğurt

kimsecikler yok tabi hafta sonu?ben bu aralar muhabbete pek katılamadım sizleri çok özledim.

merhaba kıslar nasılsınız hepınızı cok ozledım kılolar super gıtmış herkeste cok gusel ben yenıden baslıyorum artıkın bu ıkı hafta kabus gıbıydı 1 kılo artı olarak dondum aranıza

merhaba iyiyiz canım burada greyfurt furyası başladııı ben de yarın yiyeceğim.özledik tabiki sensiz olurmu hiç.+1 kilo fazla sayılmaz halledersin mutlaka spor ve bol sıvı ile.hoşgeldin tekrar

saolasın canım hoşbuldum..
evet kitapta okudum omega3 ü benimde almam lazım..ama daha alamadım siz nerden aldınız eczaneden mi

öğlen 12 de bir kase mercimek çorbası içtim..
bitki çayı ve su içeceğim akşama kadar
birde b-fite gidiyorum haftada 3 gün

eczaneden aldık canım marıncap adı.ıkı sabah ıkı aksam alıyoruz.

Selam kizlar dun malumunuz tartilamadim bu sebeple bu sabah tartildim ve 63 kiloyum 1 kilo artmis acaba adetim 5 gun gecikti ondanmi bu fazlalik yoksa kilomu aldim moralim bozuldu cok :KK43:((

Sabah
Peynir
Zeytin
Dereotu
Findik
1 yumurta

bugunku menum::KK56:
1. ogun:

1 kase yogurtcorba
1 greyfurt
Yarim kase yogurt
6-7 ceviz
3 kuru kayisi
3 kuru erik

ara: yarım çay brd badem

2. ogun:1 tbk kıymalı karnıbahar
1 kase yogurt
havuc ve turp salatası

spor: yok:KK50:

sıvı. çok az,bu saatten sonra tamamlamaya çalışcam:KK57:

kahvaltımı bu :KK53:benımki kadar olmasada sacma sapn bı kahvaltı olmus loxi canım ya nıye böleyız yaaa sıkıldık galıba

canım kötü bir gece ve gün geçirdim,iyi bile bugunku menüm bu şartlarda.:KK76:gece kızın ateşi vardı,uyanıp durdu,sabah eşimle bozuştuk,oğlumu da alıp dısarı gıttı,onlar gittkten sonra heralde 3 saat kesıntısız ağlamıştır kızım,bu süreye yemek yapmam ve yemem de dahil:KK53:kafayı yemedıgıme ve çikolataya saldırmadıgıma sükrediyorum :KK43:
neyse şuan iyiyim,kız uyudu,karnıbahar da beni şişirdi,kaçamak falan olmayacak gibi:KK45:

Selam kizlar dun malumunuz tartilamadim bu sebeple bu sabah tartildim ve 63 kiloyum 1 kilo artmis acaba adetim 5 gun gecikti ondanmi bu fazlalik yoksa kilomu aldim moralim bozuldu cok :KK43:((

Sabah
Peynir
Zeytin
Dereotu
Findik
1 yumurta

evet canım adet gecıkmesındendır,hamile isen de su tutmuştur vucut:KK34::emir_bebek:birkaç hafta içinde geçer merak etme:KK16:

test yaptın mı,sonuç nedir?:26:

selam hanımlar
2 yağda yumurta
kızımın yumurtasının beyazları
10 kadar zeytin
az kaşar
1 greyfurt
4-5 kayısı
yeşilçay
gayet nizami bir kahvaltıydı ama şu an çok açım,lahana çorbam pişse de içsem
greyfurtu sıkmadan yemem mümkün görünmüyor,çok acı,hadi görüşürük

pinduuu naber kız,bir görünüp bir kayboluyon,hiç havadıs de vermıyon,kilo aldın mı verdın mı naptın:KK9:

biz meyveye öyle hasret kalmışız ki,greyfurt gayet tatlı geliyor bana,bir çırpıda hüpletiyom valla:KK56::KK9:

pinduuu naber kız,bir görünüp bir kayboluyon,hiç havadıs de vermıyon,kilo aldın mı verdın mı naptın:KK9:

biz meyveye öyle hasret kalmışız ki,greyfurt gayet tatlı geliyor bana,bir çırpıda hüpletiyom valla:KK56::KK9:

iyi diyelim iyi olsun,hiç kilo filan verdiğim yok,öyle duruyorum,akşama kadar güzel uyuyorum diyete akşam kafam bozuluyor kalkıp kek yapıyorum,tam dayaklığım yani:KK14:

evet canım adet gecıkmesındendır,hamile isen de su tutmuştur vucut:KK34::emir_bebek:birkaç hafta içinde geçer merak etme:KK16:

test yaptın mı,sonuç nedir?:26:

yok yapmadim daha benim gecikmelerim olur hep aslinda bu sebeple biraz bekliyorum bir hafta dolsun yapacagim arkadasim bana meraksiz tosbaga diyor :) ama boyle sanki olabilitem varmis gibi biraz heveslenmek olmadigini bilmekten iyi geliyor herhalde :KK49:

iyi diyelim iyi olsun,hiç kilo filan verdiğim yok,öyle duruyorum,akşama kadar güzel uyuyorum diyete akşam kafam bozuluyor kalkıp kek yapıyorum,tam dayaklığım yani:KK14:
Durmak yok yola devam, bıraz sabır ,sabahları 15 zeytın yemeyı ıhmal etme,zayıflayıncaya kadar gunde 2 yumurta sabahları mutlaka ya da muz. Kolay gelsın hepımıze,bugun 42 beden pantolona gırdım,dunyalar benım oldu pındı ya :KK66:

Durmak yok yola devam, bıraz sabır ,sabahları 15 zeytın yemeyı ıhmal etme,zayıflayıncaya kadar gunde 2 yumurta sabahları mutlaka ya da muz. Kolay gelsın hepımıze,bugun 42 beden pantolona gırdım,dunyalar benım oldu pındı ya :KK66:

bn yiyorum yumurtayı ama kilo milo verdiğim yok:KK50:bana ne dersin?:KK37:

canım kötü bir gece ve gün geçirdim,iyi bile bugunku menüm bu şartlarda.:KK76:gece kızın ateşi vardı,uyanıp durdu,sabah eşimle bozuştuk,oğlumu da alıp dısarı gıttı,onlar gittkten sonra heralde 3 saat kesıntısız ağlamıştır kızım,bu süreye yemek yapmam ve yemem de dahil:KK53:kafayı yemedıgıme ve çikolataya saldırmadıgıma sükrediyorum :KK43:
neyse şuan iyiyim,kız uyudu,karnıbahar da beni şişirdi,kaçamak falan olmayacak gibi:KK45:
Gecmıs olsun super anne,kendıne ıyı bak ,prensese de ıyı bak :KK71:

X