Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi diyelim iyi olsun,hiç kilo filan verdiğim yok,öyle duruyorum,akşama kadar güzel uyuyorum diyete akşam kafam bozuluyor kalkıp kek yapıyorum,tam dayaklığım yani:KK14:

Olmadi simdi biz kafamizi bozdukca ve yattikca gitmiyor bu kilolar canim benim biraz hirs biraz motivasyon lazim leslie ile biraz yuru hic takatin yoksa yattigin yerde kaslarini calistir biraz hareket olsun. Cuma bildirimine gulen yuzlerle girelim gel senle anlasip bende + gordum bu hafta?

Durmak yok yola devam, bıraz sabır ,sabahları 15 zeytın yemeyı ıhmal etme,zayıflayıncaya kadar gunde 2 yumurta sabahları mutlaka ya da muz. Kolay gelsın hepımıze,bugun 42 beden pantolona gırdım,dunyalar benım oldu pındı ya :KK66:

:) supersin canim valla gipta ile bakiyorum sana surada 6 kilo gitti alti ustu pes etmek uzereyim bunaldikca seni dusunuyorum yaparsin diyorum kendime...

bn yiyorum yumurtayı ama kilo milo verdiğim yok:KK50:bana ne dersin?:KK37:
Kılo verıyorsundur mutlaka,vucut su tutuyordur bıraz,bugun estetık amelıyatla aldırsan,doktor yagın yerıne serum koyup eve gonderır bol bol yuru der,can bu fabrıka degıl,Belırlı bır kılonun altına ınınce yavaslama olması normal, zaman zaman kabızlık olabılır,bır de sanal stresle de karacıger yag salgılıyor ,ben ızledıgım seylerı fıltrelıyorumm,acıtasyonlu seylerı ızlemıyorum,duslerımı ve sukrettıgım seylerı dusunup onlardan bahsedıyorum,gerısı gelıyor zaten,durmak yok yola devam :KK4:

Sabah:
1 yumurta, 4 ceviz
1 avuçiçi peynir
3 zeytin
1 kase yoğurt
1 tk susam ezmesi, 1 kk tahin helvası

Akşam:
1 parça etliekmek
Yoğurt
salata

spor: yok
su da yok nerdeyse, içerim artık şimdi

normalde bir etliekmek yerdim, 5 parçasından 1ini yedim.
yasaklı oldu ama saat erkendi, 5te yedim akşamı

iyi diyelim iyi olsun,hiç kilo filan verdiğim yok,öyle duruyorum,akşama kadar güzel uyuyorum diyete akşam kafam bozuluyor kalkıp kek yapıyorum,tam dayaklığım yani:KK14:
hmm ,canın tatlı istiyorsa kuru kayısı falan ye öğünlerle,1 hafta kadar devam et,tatlı ıhtıyacın azalır,sonra da yavas yavas azaltırsın kuru meyveleri
yok yapmadim daha benim gecikmelerim olur hep aslinda bu sebeple biraz bekliyorum bir hafta dolsun yapacagim arkadasim bana meraksiz tosbaga diyor :) ama boyle sanki olabilitem varmis gibi biraz heveslenmek olmadigini bilmekten iyi geliyor herhalde :KK49:

bence de meraksız tosbağasın:KK1::KK1::KK1:

ben 1 gun bile geçse hemen yapardım testi:KK9:

nerdeyse 1 paket hoşbeeeşş gofret yemişimdir hemde koca paketllerı varya:KK53::KK53:
Yasak dıye mı yıyıyoırsun pepetı ? Onların ıcındekı tatlandırıcıların etkıs yedıkce yedırmekk,ben kuru ıncıre kakao ve cevız koyup yerım aynı cıkolata tadı verıyor,ya da tarcınlı sut ıste bu :KK55:

Olmadi simdi biz kafamizi bozdukca ve yattikca gitmiyor bu kilolar canim benim biraz hirs biraz motivasyon lazim leslie ile biraz yuru hic takatin yoksa yattigin yerde kaslarini calistir biraz hareket olsun. Cuma bildirimine gulen yuzlerle girelim gel senle anlasip bende + gordum bu hafta?

:) supersin canim valla gipta ile bakiyorum sana surada 6 kilo gitti alti ustu pes etmek uzereyim bunaldikca seni dusunuyorum yaparsin diyorum kendime...
Tesekkurler ınanın sonuc cok guzel oluyor, sabırlı olmak lazım,bol paylasım yapın gerısı gelıyor zaten :KK52:

iyi akşamlar karatay çıtırları..

sonunda bugün wc yle barıştım..6 günlük hasretimiz bitti...inşallah barış bozulmaz:KK52::KK52:

hemen menülerimi yazayım:

sabah:
2 yumurta
7-8 yeşil zeytin
beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
domates
şekersiz çay
1 dilim pastırma
ufak bir parçada simit:26::26:

akşamda:

2 parça fırında tavuk pirzola
1 kase yoğurt
salata
birde yemekten hemen önce 1 kase kabak çekirdeği..

Gecmıs olsun super anne,kendıne ıyı bak ,prensese de ıyı bak :KK71:
tşkler:KK16:
Kılo verıyorsundur mutlaka,vucut su tutuyordur bıraz,bugun estetık amelıyatla aldırsan,doktor yagın yerıne serum koyup eve gonderır bol bol yuru der,can bu fabrıka degıl,Belırlı bır kılonun altına ınınce yavaslama olması normal, zaman zaman kabızlık olabılır,bır de sanal stresle de karacıger yag salgılıyor ,ben ızledıgım seylerı fıltrelıyorumm,acıtasyonlu seylerı ızlemıyorum,duslerımı ve sukrettıgım seylerı dusunup onlardan bahsedıyorum,gerısı gelıyor zaten,durmak yok yola devam :KK4:
inş öyledir bakalım.bende stres çok,acaba o mu durduruyor beni:26:

nerdeyse 1 paket hoşbeeeşş gofret yemişimdir hemde koca paketllerı varya:KK53::KK53:
pepeto başladın gene,2 hafta düzenli devam ettin ya,hemen kaçmak yap:KK57::KK57::KK57::KK57:neyse tamam affediyos gitme bir yere,gülün dediği gibi incir kakao ye bundan sonra canın yasak çektiğinde:KK76:kaldıgın yerden devam et,başka birşey yeme haa:KK15:

Sabah:
1 yumurta, 4 ceviz
1 avuçiçi peynir
3 zeytin
1 kase yoğurt
1 tk susam ezmesi, 1 kk tahin helvası

Akşam:
1 parça etliekmek
Yoğurt
salata

spor: yok
su da yok nerdeyse, içerim artık şimdi

normalde bir etliekmek yerdim, 5 parçasından 1ini yedim.
yasaklı oldu ama saat erkendi, 5te yedim akşamı
çok güzel gidiyorsun maaşallah.:nazar:etli ekmeğe de hoca az miktarda izin veriyor zaten,seninki tam kararında olmuş.

birinciliğin için tebriklerrr:KK9:artık örnek öğrenci olarak istesen de kaçamak yapamazsın:KK45::KK1:

darısı bizimde başımıza bende okadar kilo versem keşke bugün arkadaşlar zayıflamışsın dediler geri dönüşler almak hoş oluyor değilmi:KK76::KK76:

biberiye falan kar etmedi bugun 4gün oldu hocaya birde bunu sorsanız kızlar kitapta günde 2kere diyor ama biz de o olmuyor
hepimizin ortak sorunu :KK50:

3 günlük kabusum son buldu bugün biberiye çayı ilee leylak . sana neden yaramadı acep?:44::44::44:
zaten çevrendeki insanlardan zayıflamışsın dediklerini duyunca daha bii motive oluyosunn:KK8::KK8::KK8:

Yasak dıye mı yıyıyoırsun pepetı ? Onların ıcındekı tatlandırıcıların etkıs yedıkce yedırmekk,ben kuru ıncıre kakao ve cevız koyup yerım aynı cıkolata tadı verıyor,ya da tarcınlı sut ıste bu :KK55:
nıye yedıgımı bılmıyorum butun ıc seslerımı susturup yada duymayıp yıynorum son son dıye normalde bu dedıklerını bende yapıyorum aslında

vınnımm yine yaptı yapacağını sabahtan bu yana çalışmıyordu.
neyse ki geldi hat:21::21:

menümü paylaşayımm hemenn

sabah

aç karnına biberiye çayı, kuru kayısıı : 3 günlük sıkıntım sona erdii sonundaa:KK9::KK9:
2kk haşlanmış yumurta
közlenmiş kırmızı biber salatası
peynir
zeytin
nar
maydonoz çayı

akşam arkadaşa davetliydim de

islim kebabı
2 kaşık pirinç pilavı:26::26::KK57::KK57:
salata
yoğurt

sabah:2 yumurta
peynir
zeytin
yoğurt kaymağı
1tatlı kaşığı bal
ceviz-fındık
akşam:kısır
ayran
turşu
1 kk tahin helvası

2.5 saat yürüyüş:KK8:

Durmak yok yola devam, bıraz sabır ,sabahları 15 zeytın yemeyı ıhmal etme,zayıflayıncaya kadar gunde 2 yumurta sabahları mutlaka ya da muz. Kolay gelsın hepımıze,bugun 42 beden pantolona gırdım,dunyalar benım oldu pındı ya :KK66:

ooo tebriklerr canımm darısı 38-36 bedenlerinn başınaa inşallahhhh:KK52::KK52:
bende katılayım aranıza!

gel bize katıl bizeeeeee:KK24::KK24::KK24::KK24:
hoşgeldinnn :KK16::KK16:

canım kötü bir gece ve gün geçirdim,iyi bile bugunku menüm bu şartlarda.:KK76:gece kızın ateşi vardı,uyanıp durdu,sabah eşimle bozuştuk,oğlumu da alıp dısarı gıttı,onlar gittkten sonra heralde 3 saat kesıntısız ağlamıştır kızım,bu süreye yemek yapmam ve yemem de dahil:KK53:kafayı yemedıgıme ve çikolataya saldırmadıgıma sükrediyorum :KK43:
neyse şuan iyiyim,kız uyudu,karnıbahar da beni şişirdi,kaçamak falan olmayacak gibi:KK45:

çok geçmiş olsun canım. anne olmak ne kadar zor bişey yaa Allah kolaylık versin tatlım. annelerimiz başımızdan eksik olmasın.:KK48::KK48:
Allah isteyen herkese evlat sevgisini yaşatsınn içinde bizlere de inşallah. :KK16::KK16:
ne çok dua ettim yavvsss amin deyinn kızlarrrrrr:KK34::KK34:

çok geçmiş olsun canım. anne olmak ne kadar zor bişey yaa Allah kolaylık versin tatlım. annelerimiz başımızdan eksik olmasın.:KK48::KK48:
Allah isteyen herkese evlat sevgisini yaşatsınn içinde bizlere de inşallah. :KK16::KK16:
ne çok dua ettim yavvsss amin deyinn kızlarrrrrr:KK34::KK34:

aminnn canımm:KK16:Allah tüm bekarlarımıza önce hayırlı kısmetleriyle evlenmeyi sonra da bebek sahibi olmayı nasip etsin inşallah:KK16::emir_bebek::emir_bebek:

tşkler:KK16:
inş öyledir bakalım.bende stres çok,acaba o mu durduruyor beni:26:

pepeto başladın gene,2 hafta düzenli devam ettin ya,hemen kaçmak yap:KK57::KK57::KK57::KK57:neyse tamam affediyos gitme bir yere,gülün dediği gibi incir kakao ye bundan sonra canın yasak çektiğinde:KK76:kaldıgın yerden devam et,başka birşey yeme haa:KK15:

çok güzel gidiyorsun maaşallah.:nazar:etli ekmeğe de hoca az miktarda izin veriyor zaten,seninki tam kararında olmuş.

birinciliğin için tebriklerrr:KK9:artık örnek öğrenci olarak istesen de kaçamak yapamazsın:KK45::KK1:
Demır eksıklıgı olabılır sende o da stres yapıyormus,bayanlarda reglı sonrası demır kaybı oluyormus ve kahvaltıyla beraber ıcılen cay da demır eksıklıgıne sebep oluyormus,demır ıceren gıda tuketmek lazım,ıspanak kerevız gıbı.

canım kötü bir gece ve gün geçirdim,iyi bile bugunku menüm bu şartlarda.:KK76:gece kızın ateşi vardı,uyanıp durdu,sabah eşimle bozuştuk,oğlumu da alıp dısarı gıttı,onlar gittkten sonra heralde 3 saat kesıntısız ağlamıştır kızım,bu süreye yemek yapmam ve yemem de dahil:KK53:kafayı yemedıgıme ve çikolataya saldırmadıgıma sükrediyorum :KK43:
neyse şuan iyiyim,kız uyudu,karnıbahar da beni şişirdi,kaçamak falan olmayacak gibi:KK45:

geçmiş olsun canım...:KK19:

X