Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hahhhaaaa tombik emme kaçak yapmayan diyetine sadık jarniiiiiiiyiyim bebişim sen nörüyon
ya taha 29 yaşında genclüğümün baharındaym eşime gözleme yapıp kendımede bır sekersız kahv ealıp nete gectım oldumu söleee

harbıden ne ot yemıssın kaa

pepeti az önceki paylaşımda sana kızacaktım kızamamışım

kahvaltım:
1yumurtadan mantarlı omlet
10 zeytin ev yapımı
peynir
1çay bardağı fistık
2 kuru incir
bitki çayı
omega 3

bende artık 2 öğün yiyorum
akşamda 30 dk kondisyon bisikleti

kızlar selamlar ben karatay diyeti ile 5 ayda 17 kilo verdim.. bir -iki ay aksattım ama ekmek yemedim..arada kaçamak yaptım ..hemen başlıyorum yeniden..şuan 81 kiloyum hedefim 65
birde bana yardımcı olurmusunuz imzadaki kilo çizelgesi nasıl oluşturuluyor..

sabah kahvaltım:

1 haşlanmış yumurta
1 tutam maydonoz
biraz beyaz peynir
az kaşar
bitki çayım
az kahvaltılık ezme

hosgeldın canım.cızelge hakkında hıcbır bılgım yok banada bır arkadas yapıyo ama kahvaltın guzel gorunuyo bız omega 3 te kullanıyoruz ıstersen sende kullanırsın kolay gelsın canım

takdırü ılahi işte

hosgeldın canım.cızelge hakkında hıcbır bılgım yok banada bır arkadas yapıyo ama kahvaltın guzel gorunuyo bız omega 3 te kullanıyoruz ıstersen sende kullanırsın kolay gelsın canım

saolasın canım hoşbuldum..
evet kitapta okudum omega3 ü benimde almam lazım..ama daha alamadım siz nerden aldınız eczaneden mi

öğlen 12 de bir kase mercimek çorbası içtim..
bitki çayı ve su içeceğim akşama kadar
birde b-fite gidiyorum haftada 3 gün

Kizlar Günaydin,
Dün aksam misafirlige gittik o yüzden yazamadim...
2. ögün
1 tabak mercimek yemegi
1 kase salata

Aksamda saat 8 olmadan misafirlikte
1 avuc badem yedim.
1 kücük tabak kisir.
(Görümcem ögrendi neyi yiyip yiyemiyecegimi ona göre yapiyor saolsun)

Spor yoktu malesef
Sivi: 3 lite su

Bu gün 1. ögün
peynirli omler
2 tane ceviz
1 bardak tarcinli süt

ya taha 29 yaşında genclüğümün baharındaym eşime gözleme yapıp kendımede bır sekersız kahv ealıp nete gectım oldumu söleee

harbıden ne ot yemıssın kaa

möööö

Ayyy kar yağıyorrrrrrr istanbuldaaaaşimdi bir nescafe alıp seyretmek var dı yaaa neyse adaçayı da idare ediyor

möööö

Ayyy kar yağıyorrrrrrr istanbuldaaaaşimdi bir nescafe alıp seyretmek var dı yaaa neyse adaçayı da idare ediyor
haberlerde bilim adamları araştırdı istanbula neden kar yagmıyor dıyorlardı sabah :26:bilimemi inancam sanamı mannak jarni yalan söleme nneennn yapılan arstırömalar gökdelenlerın bır soba gıbı oldugunu bına ve aracların ısı ureterek havayı yukselttıgı yagan karında yere ınmeden erıdıgını söledi yalancıı bilime guvenım sonsuz benım hemm

istanbula kar yağmuyorsa bu yağan ne bacişko pemmuk muvalla burda şahane bir kar var emme leventte millet sıcaktan bunalıyor olabilir beni kışkırtmıyor

Kızlar 42 beden e dustum sonunda ,54 beden ıdım Tılılılılılıllı Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokumGıdıdıyor kılolarrr. varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor Iyı hıssedıyorum Daha cok calısabılıyorum Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa Tutmayın benı tutmayın Kıs kıs kılolar kıs kıs Lımonu sıkarım fıs fıs Oynamam lazım hopaaa kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) Tereyagı zeytınyagı serbest. Gunde sekız yumurta serbest Hopaaa Tutmayın benı. Tılıılılılııı hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı..... artık beslenırız,zehırlenmeyız. 46:.... kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok. Ayran ıcebılırsınız , tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

Gunaydin cicisler

İste kahvaltim:

1 kase yogurtcorba
1 greyfurt
Yarim kase yogurt
6-7 ceviz
3 kuru kayisi
3 kuru erik

büyüksün üstadım ne diyimmmtiliiliiiliii

Kızlar mesaim bitti yolcudur abbasöğlen menemen akşam çorba ve salata yerim.pazartesi görüşürüzzzz heppinizi seviyorummm

kahvaltımı bu benımki kadar olmasada sacma sapn bı kahvaltı olmus loxi canım ya nıye böleyız yaaa sıkıldık galıba
Gunaydin cicisler

İste kahvaltim:

1 kase yogurtcorba
1 greyfurt
Yarim kase yogurt
6-7 ceviz
3 kuru kayisi
3 kuru erik

merhaba kıslar nasılsınız hepınızı cok ozledım kılolar super gıtmış herkeste cok gusel ben yenıden baslıyorum artıkın bu ıkı hafta kabus gıbıydı 1 kılo artı olarak dondum aranıza

selam hanımlar
2 yağda yumurta
kızımın yumurtasının beyazları
10 kadar zeytin
az kaşar
1 greyfurt
4-5 kayısı
yeşilçay
gayet nizami bir kahvaltıydı ama şu an çok açım,lahana çorbam pişse de içsem
greyfurtu sıkmadan yemem mümkün görünmüyor,çok acı,hadi görüşürük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…