Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

jarnii espirik yeteneğini babasından almış dimek kii....
,komik bir fırçalama şekliiii:KK9:
genetik dimek ki :))

aynenn yaa yürümem gerek bunuda açayım fon olsunnn :))

%1.55 ıle 4. oldum tebrıklerı kabul etmeye baslayabılırım cıcek yollamayı dusunenler lutfen turk egıtım vakfına bagıs yapıp dekontu gondersın :21::21::21::21::21:

bırıncı oldugum hafta bıle bu kadar havaya gırmedıydım hep bu jarnaa yuzunden hepımıe espırı yapma geregını asılıyo cenebaz böcük:KK9::KK9::KK76::KK76::KK76:
papişşş havalan gariii :)) bende yürüyem eccük yoksa havamı alcemm haftaya

jarnii espirik yeteneğini babasından almış dimek kii....
,komik bir fırçalama şekliiii:KK9:

babişim yaa kral adamdır:KK16::KK1::KK1:
%1.55 ıle 4. Oldum tebrıklerı kabul etmeye baslayabılırım cıcek yollamayı dusunenler lutfen turk egıtım vakfına bagıs yapıp dekontu gondersın :21::21::21::21::21:

Bırıncı oldugum hafta bıle bu kadar havaya gırmedıydım hep bu jarnaa yuzunden hepımıe espırı yapma geregını asılıyo cenebaz böcük:KK9::KK9::KK76::KK76::KK76:

sen onu benim totoma anlat bacişkom baya baya komiksin sen işte:KK16::KK16::KK16:benim gibi 15. Olamamışsın ama dördüncü olmakta iyidir herhall:KK1::KK1::KK1:

nerden duydun aceppppp:99:

mahsun kırmzıgül'den hepimiz kardeşiizz şarkısını tüm kader arkadaşlarıma armağan ediyorum:KK1::KK1:

bende seni çok seveyim içli köftem:KK16::KK16:sen de beniçok güldürüon hele zayıflayınca da aynı kal demişsin kalemi yere attım o bahaneyle masa altında gülüom ne o kız yağlarla beraber neşemdemi vücudumdan göçücikkkkkk sandınn zayıflayım asılo zaman samanı bol gelmiş at gibi bol bol kişneyip kudur kudur kudurcammmm:KK53::KK1::KK1:

soytarın olayım vezir parmağiım:KK16::KK16:canım babişim yaa akıllanayım diye okuyup duruyor ama nafile:KK1::KK1:
kudur jarnim kudurrr :)) işte mutluluk budurrr :KK62:

doğru duymuşunn aplammm olur kendileri..
kilolarımızdan da belli olduğu üzere gardaşızzzz:KK19:
birbirimizin yağlarında çok hakkımız vardır yani:KK9:
enee apıla kardeşş ne hoşş :))

ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasınn
adım sayarım şu vakit itibariylee normal adım 1794 hızlı adım 5121 toplamda 6915 adımı gösteriyor masanın etrafında dönemde gelem görüşürük kızancıklarrr :KK55:

kudur jarnim kudurrr :)) işte mutluluk budurrr :KK62:

Enee apıla kardeşş ne hoşş :))

ayyy çok şımarrttınız benüüü bu akşam ki apaçi dansımı size armağan edücümm:KK1::KK1:

Tamam ben de itiraf ediyorum ben de petuşun yıllar önce evlatlık verilen kardeşiyim:KK53:sana abla diyebilir miyim petuşşş:KK53::KK53:

1. kitapta varmışş..
vallaha bende isterümmmm....
incir tatlısı yapıyorum ben ama karatay usulü değil...
pişiriyorum incirleri...
kabak tatlısını yaparken kabağı haşlamadan nası yumuşatıcaz acabüüüüü..
ve bal kabağı hiç dettelı bişey değil mutlaka tatlandırmak lazımmm..
neyle tatlanıcakk bilemedim yaniiiii....

yaw kabagı haslayıp,üzerine tahin dökerek tatlandırmıs arkadas.bunda anlamayacak ne var anlamadım gardaaaşşşşş:KK57::KK9:

Darısı başıma darısı başımaaa:21::21:hep ben okuyorum yaaa birisi de çıksın sevabına beni okuyup üflesin pıtı pıtı yürüyem ben de:KK1::KK1:

bol şansss dileyrum sanaaa azmin daim olsun arkidişşş

ceylinimm bu özverilerimiz bize sağlık ve tartıda eksi olarak geri dönsün inşallah bende dediklerimi aynen yedim seninki de gayet iyiymiş bir de ayran iç afiyet olsun

jarnimm davşanımm yidüklerin gözelmiş nazar deymesin değilll değmesin olcek şirineee ben o kelimeye çok takarım deyil değil ona göree :)) değmesin değmesin kem gözler değmesin sanaa
takipte kal ajan jarnii stop

tanem yimedim valla zinhar elimi bile dokunmadım dediklerimi yidim geldim muzum,cevizim bademim ve yoğurdumla mesuttum

burçinnn bu harikaa çok beğendimm onayladığını da sevindim afiyetlen yidim geldimm :KK56:

loxaa yidim geldimm güzelce de doydumm işkembeye bende bayılırım emme burda ununu çok koyuyorlar diye yemedim kayınvalideye sipariş vericem yapsında doya doya içicem sirkeyi sarımsağı da basıcam içine :)) :KK56:

o şişlik gazdır gazz bi pırtlık işi var :) eccük yürü çıkar kendinden
greyfurta hocadan izin çıktı hareket edenler bir bütünü götürebilir demiş ton ton hoca hadi gene iyiyizz :KK8:

süper haberr yarım yarım yiyek garii gömülün kızlarrr
ahanda bende bir video buldum izleyin bacılarımm Zayıflatan mucize greyfurt / Kanal D Haber

hayret yarım saat nasıl yetti sana ikizim :)

olmassss ceylinimmm olmasss sen bu pilavları ben bu ikram gelen irmik helvalarını bırkamalıyız olmaz böylee

papdiyaa çatlatma adamı yaa kete mete ühüüüüüüüüü kete yiye yiye verdi hatun yaaa:nazar:
Canim Loxi falanda cok begenmis arada yaparim böyle güzellikler. Internetten kopyalayim degistiriyorum.:KK9::KK9::KK9:

1 saat yürüdüm geldim dışarda:KK8::KK8::KK8:

Aferin gizzzz haftaya tartilacan mi?

ayyy çok şımarrttınız benüüü bu akşam ki apaçi dansımı size armağan edücümm:KK1::KK1:

Tamam ben de itiraf ediyorum ben de petuşun yıllar önce evlatlık verilen kardeşiyim:KK53:sana abla diyebilir miyim petuşşş:KK53::KK53:
kardeşimmm bodur tombiş sevimli kardeşim demek sendin oo ablan kurban olsun sana

1 saat yürüdüm geldim dışarda:KK8::KK8::KK8:
oh maşallahhhh maşallah loxiii endorfin doldun disene

Darısı başıma darısı başımaaa:21::21:hep ben okuyorum yaaa birisi de çıksın sevabına beni okuyup üflesin pıtı pıtı yürüyem ben de:KK1::KK1:

üfledim getti üf püf jarnide yürüsünn tüfff tüff

kızlar 20 dakika daha yürüüdm geldim bu durumda son durum şöyle:

61 dk hızlı yürüyüşüm oldu toplam adım sayım ise: 9555 oldu akşama 10 bini geçer Alalh bereket versin ben yavaştan uzuyorum erken çıkıyorum bugün duş,fön,gezme tozma işleri malum ancak hallederim öperimm pzt görüşrükk kızanlar hafta sonu girmem herhal fırsat olursa bi uzanır bakarım camdan öpeyrum hepinizi mutlu hafta sonları olsun.. sevgiylen kalınnnn

kardeşimmm bodur tombiş sevimli kardeşim demek sendin oo ablan kurban olsun sana

oh maşallahhhh maşallah loxiii endorfin doldun disene

üfledim getti üf püf jarnide yürüsünn tüfff tüff

ablacıimmm bacım benimmmm:KK16::KK16:

Bodur muuuu kafanı gözünü yararım haaaa:KK53::KK1::KK1::KK1:kısayım ama bodur değilim kızzz:21::21:ama sen yine de kelden körden topaldan bir deeeee tötü yere yakın olandan korrrkkk:KK16::KK16:

Omega 3 yağ asitleri

EPA Balık
DHA Balık
ALA Ceviz,semiz otu .....

şeklinde midir bilenleriniz var mı?

Ayy o üfleyiş bana da gelsin :KK1:
Biz de bu akşam kvalidemdeymişiz zeynebim,benim tek sevindiğim nokta evde yemek derdim olmayacağından biraz yürüyüş yapıp ta oraya geçerim :KK8::KK8::KK8:

Loxiii senin avatar da pek iyi olmuş :KK52:

Bildirim: 13.01.2012
Rumuz: funda1
Başlangıç tarihi:01.12.2011
Başlangıç kg: 76
Geçen hafta: 72.0
Bu hafta: 71,8
Fark: -200g
Toplam fark: 4 kg
Beden:44
Spor: Hergün 5 km yürüyüş

yaw kabagı haslayıp,üzerine tahin dökerek tatlandırmıs arkadas.bunda anlamayacak ne var anlamadım gardaaaşşşşş:KK57::KK9:

eeeeeeeeeeee hani haşlamak yassahtıııı:KK53:
ben incirleri haşlayınca biton laf ettiydin:96:
ayrıca tahin tatlı bişey değil ki..
nası kabak tatlısı oluyoo oooo....
yaaaaaaaaaaa şunu yiyen arkadaş anlatsada böleeee polimiğe girmesek olma mı:KK28:

X