Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sana katılıyorum canım greyfurt zayıflamaya yardımcı ben geçen yıl bu zamanlarda 1-2 ay denemiştim,3 kilo vermiştim.sadece yürüyüş+ greyfurt suyu...
bugün başladım bakalım sonuç ne olacak...:44:

tam 61 dk yürüdüm
muhtesem yüzyılı izlerken
ardından 50 şer mekık makas popo bısıklet kol gogus sırt calıştım
1.5 satı gectı dus aldım sızlere bıldırmek istedımmm

hadi kadırın totolarıı

limonumusuda içtimmm

canim bende sabahlari aliyorum zaten greyfurtu...yarim greyfurt yiyorum yaninda omega 3 ümü alip sonra klasik karatay kahvaltimi yapiyorum...yada yarim greyfurtun suyunu SIKIP iciyorum omega 3 ler ile...seni takipteyim demissin ama inanin ben hepinizden saha saskinim ve cok merak ediyorum devam edicekmi bu böyle diye! a

cünki 2 ihtimal var! birinci ihtimal 40 günde 2 kilo vermek cok az...spor yaptim yürüyüs yaptim bol su ictim harfi harfiyen uydum kacamagim bile olmadi bir iki iisirimlik bitterden baska..ve sonuc 2 kilo...yani kilo verme durur donarya hani belkide bu 40 gün donmustu duraklama asamasindaydi ve simdi yeniden basladi!! bu birinci ihtimal..

2 ci ihtimal ise GREYFURT...cünki benim inzulin direncim cok yüksek cikti! yani evet kilolu insanlara girmiyorum ama asiri sekilde fruktozla beslendim 2 ay buda insulin direncimi maximumlara cikartmis... ve netten arastirdim spor yapicaksin diyor yaptim gram gitmedi..birde insulin direncini düsüren greyfurtu buldum...o yüzden basladim...yani yada greyfurttan...

ayrica ictigim suya limon yerine greyfurt suyu damlatiyorum öyle iciiyorum suyu:))) simdi ilgi alanimi greyfurta verdim ama bakalim ALLAH HAYIR ETSIN:)) ne zaman basladim bilmiyorum diyorum 7 gün olmus yada olmamistir..neden bilmiyorum cünki evde halde hazirda greyfurtt suyu vardi zaten saf suyu...bende ne biliyim aklimda tutmadim zamanini ise yarar gözüyle bakmadigim icin...

neyse aynen devam edicem INSALLAH güzel sonuclar ile yine paylasirim sonuclari..arica canan hocaya gecen soru sordum cevapladi...simdi greyfurtu sorucam yasadiklarimi anlaticagim...ama emin olmak istiyorum önce..2 hafta sürekli ayni olay meydana gelirse iste o zaman sorabilirim hocaya...suan degil henüz..önce emin olmak istiyorum durumdan...herkese sevgiler..

inan canim bende sasiriyorum suan sonuclara...bende takib ediyorum kendimi merakla hemde:))) ama iste karakterimde hem bir emin olma duygusu vardir...aceba mi sorusunu hep ilk kendime sorarim ben!! 2 hafta icerisinde eger böyle devam ederse eminim demektir...:)) iyi kilo vermeler diliyorum hepimize:))

denemekten birşey olmaz...........

Bu gün biricik oğlumun doğum günü.11 yıl önce bu gün 11.01.2001 saat birde hayatımıza girdi.Allah hepimizin evlatlarına uzun ve sağlıklı ömür versin .Bahtları açık olsun.
Oğlum için kocaman çikolatalı pasta yaptım.Oğlum çok sevdi.bayıla bayıla yedi.Annecim ne olur sende ye dedi.Çok ısrar etti .Ama yemedim.
Paylaşmak istedim.

ALLAH HAYIRLI Daha nice dogum günlerini hep birlikte yasamanizi nasip etsin INSALLAH...cümlemizle...amin...pasta yapmissin bir an pasta gözümde canlandi:))) benim oglumla kizimda cok seviniyorlar ben yaparsam pastayi :)) hazir alinca cok orali olmuyorlar:))

Tebrikler aksam aksam süpersin bacimmmmm

Son düzenleme:

Allah karsilarin ahep iyi insanlar cikarsin, iyi yazilar yazsin insallah. Evlat baska hic bir seye benzemiyor..Kokusu bile bir baska...
Canim yasi kutlu olsun oglusunun. Saglikli-Mutlu-Huzurlu nice yaslara.

GünaydınNNNN

Hepinize güzel bir gün diliyorum.
Cumaya 1 kala ne durumdayız.Yarın hiç tartılasım yok ama bakcez bklm,
görcez hanyayı konyayı .
Daha doğrusu görücem:)

DÜN

iş dönüşü spora gittim.
Yemeğim mecburen biraz geç oldu.
Bende biraz hafif olsun diye koca bir salata yaptım.

3.ÖĞÜN: Bol çeşit yeşillikli,lorlu,haşlanmış börülceli,biberiyeli ,baharatlı YOK YOK SALATASI
1 lt limonlu su
1 bardak süt
kuru üzüm 5-6 adet

Bugün
1.öğün
2 yumurtalı,lorlu omlet
8 tane zeytin

Hepinize kolay gelsin............

.

hmm geçmiş olsun şekerim yarım saat kötü değil ki ben daha şu saate kadar 1720 adımcık attım.o da mutfağa git su al sonra lavaboya git su ver faslı sayesinde

yani hiç yoktan iyidir ne yapalım buna da şükür bacım

yazıp özelden attım sana bakarsın tatlım

bu arada kete unlu içine de kavrulmuş un koyuluyor insülin direnci yaşadı yani hergün iki ısırık yerine bir kere de yiyip bitireydin bari

canım öyle ama benim durum biraz kötü biliyorsun canan hoca bana günde 2 saat yürü aksatma dedi yani benim işim biraz daha zor malesef

ikizcim greyfurt asit oranı yüksek bir meyve ve aç karnına meyve yemek mide asidini yükselttiği için zararlı yanında en azından 2 tane ceviz yemeni öneririm tatlım

akşam 45 dk yürüdüm
eşimle mezurayı aldık ölçülerimi de aldık 2 cm incelmişim çooook sevindim ben ilerleyemediğimi sanıyordum

gelelim sabah menümüze:
sabah için çok güzel planlarım vardı 5 te kalkıp yürüyüş yapacaktım ama ezanla uyandım akşamdan haşladığım 2 yumurtayı ağzıma atıp servise koştum, serviste yarım nar, 3 tane ceviz yedim şimdi iş yerindeyim 2 kapsül omega 3 ve bol su içtim sabah faslı biraz zayıf oldu ama ne yapalım idare edeceğiz

süpersin canım...
canım senin yolundan gidiyorum modelimsin kaaaa

doğum gününüz kutlu olsun hayırlı uzun birlikte bir ömür versin yaradan
Tebrikler aksam aksam süpersin bacimmmmm
tesekkürler süperim dimi

iyi ki doğmuşş oğlun eminelif mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllar geçirir hep inşallah

jarna nefesin anca tesir etti
iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim canlarım iyiki varsınız

farklı şehirlerdeyizdir kesin aynı şehirde olsa dakkasına şak diye kesilirdikar şehirlerarası üfürüktede rotar yaptırıyormuş demek ki

anammm hatunum 9 mil yapamam dediydin 61 dk yürümüşsün kem gözlerden korusun rabbim

oğluşun iyi ki iyi ki doğmuş.varlığı varlığına armağan olsun

hu hu çekilin yoldan karataycılar geliyorlar
amerikalılar eskidi bunlar KARATİSH çıtırlarrrrrr

dün kötü bir akşamdı ama bugün çokkkk güzel bir sabahhhhhben ikinci kez teyze oluyorummm bir kuzum daha olucakkkkkk yupppiiibu hafta geciken ve gecikmeye devam eden reglim yüzünden tartıma yerleşen +400'ü kopardım attım vücudumdan hatta 100 gr eksiye geçmişim yihhaaabirde şu kırmızı bir gelip geçse iyice ahatlicimmm hadi hayırlısı

akşam yemeğim
dört ızgara köfte
dört adet sulu köftenin köftesi(ahhh ahh bir zamnlar iki tabak yerdim)
bir kase maydanoz
2 bardak ayran

annemle kavga ettim 4 kat merdiven inip çıktım sadece sonra uyudum spor yok ama 3.5 lt su 2 bardak bitki çayı içmiştim.

bu sabah
0.25 lt su
1 küçük elma
1 avuç badem
büyük bir parça kars kaşarı
8 zeytin
2gün kurusu
1 omega 3

tamam bekliyoruz sonuçları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…