Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam...........:KK3::KK3::KK3:
sabah:2 yumurtadan maydonozlu salata
1 çatal peynir
8 zeytin
1 çatal çökelek
ceviz-fındık

1 saat yürüyüş:KK8::KK8:

Canim dogum kontrol haplari kilo aldiriyor....Ben kulaniyorken Karataya baslayinca biraktim...
Cok saglikli olduklarinida düsünmüyorum acikcasi...
Canım pko nun tedavisinde çocuk düşünmeyen ve bekar olanlara veriliyor o hap..Bence karatay yapan biri o haplarla kg.almaz :KK66:

olmaz fırsat yaratıp ceylincik yürümeli valla bu yağ kütlesi ağırlıklı bedenimle yatmadan evvel tazı gibi zıplayıp evi annemlerin başına yıkıyorum.ip atlarken avize sallanıomuş düşünün:KK66::KK66::KK66:

Az önce bankadan geldim,gidiş geliş 15-20 dk arası yürüdüm:KK52:

Leylakcım geçmiş olsun nedir bu üzerimizdeki karabulutlar,kış kışın hadi kış kışş:KK20:

Hişşt topiğin eski gacıları neredesiniz bugün?

2.öğünüm :
1 kase sulu köfte ( suyu çok,sadece 2 köfte içinde)
2 dilim portakal
1 köşe ekmeğin kabuğu :KK43: çok cnm çekti 2 aydır yemiyorum neredeyse:KK43:
1,5 lt limonlu su

.

kahvaltım

1 yumurta
3 zeytın,
b.peynır
kecı peynırı
maydanoz
roka
dereotu
kıvırcık
3 cevız
omega3
cay

az önce yürüyüş sonrası markete girdim...yakında lise var lise öğrencileri markete doluşmuş abur cubur alıyorlar....kasada kuyruktayı;bende nescafe aldım,çocuklara kraker falan...kadın bana diyor ki yavrum öğlen arasında karnınızı onlarlamı doyuruyorsunuz,anneniz nasıl izin veriyor dedi..:KK53:dedim teyze ben öğrenci değilim....ama çok hoşuma gitti geldim eşime anlatıyorum..:KK52::KK52::KK52:
birde geçenlerde eşimle aramızda 8 yaş var,arkadaşın biri diyor ki eşinle aranızda 15 yaşmı var.:KK53:yok dedim eşim kaç görünüyor:44: dedi ki 36-37 tamam eşim o yaşlarda..:KK31:.ozaman ben 30 görünmüyorum:KK76:;30 yaşında olduğumu öğrenince şok oldu kadın...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

2.öğünüm :
1 kase sulu köfte ( suyu çok,sadece 2 köfte içinde)
2 dilim portakal
1 köşe ekmeğin kabuğu :KK43: çok cnm çekti 2 aydır yemiyorum neredeyse:KK43:
1,5 lt limonlu su

.

çok az olmamış mı canım?ilaveten biraz badem,ceviz ye bence

az önce yürüyüş sonrası markete girdim...yakında lise var lise öğrencileri markete doluşmuş abur cubur alıyorlar....kasada kuyruktayı;bende nescafe aldım,çocuklara kraker falan...kadın bana diyor ki yavrum öğlen arasında karnınızı onlarlamı doyuruyorsunuz,anneniz nasıl izin veriyor dedi..:KK53:dedim teyze ben öğrenci değilim....ama çok hoşuma gitti geldim eşime anlatıyorum..:KK52::KK52::KK52:
birde geçenlerde eşimle aramızda 8 yaş var,arkadaşın biri diyor ki eşinle aranızda 15 yaşmı var.:KK53:yok dedim eşim kaç görünüyor:44: dedi ki 36-37 tamam eşim o yaşlarda..:KK31:.ozaman ben 30 görünmüyorum:KK76:;30 yaşında olduğumu öğrenince şok oldu kadın...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tüttütüü maşşAllah kaşı bi yerini :KK1:

Öğlen yemeğim kızlar :

1 armut
7 ad.köfte
Domates
Salatalık turşusu
1 lokma ekmek :KK17:

aaay ne güzeeeeeell bende 25 yaşındayım ama ruhum 18 bedenim 30

çok az olmamış mı canım?ilaveten biraz badem,ceviz ye bence

Benim kafam çok karışık ..Ben bugün sabah 1 yumurtadan krep ve 5 tane falan biberli yeşil zeytin yedim.Öğlen Hellimli zeytiyağlı salata yedim.Yarım bardak da ayran..Ve nerdeyse 1,5 aydır böyle besleniyorum kilo falan da veremiyorum.Az yediğim için mi?Offf ya uzaya füze fırlatsam daha kolay olurdu..Ya az yiyince zayıflanmıyor mu?Delircem ben zaten yemek yemeye korkuyorum.Millet dana gibi yiyo incecik ben nefes alamıyorum havada karbonhidrat var mıdır diye ..İmdaaaaaaaat:KK52:

2.öğün
bir koca porsiyon az pirinçli kapuska
bir kase yoğurt(benim vazgeçilmezim)
turşu(iş yeri yemeği ancak bu kadar oluyor ama fazlasıyla doydum)
ara öğün olarak bir bardak kefir(onuda zorla içtim)

İngiltere'nin Manchester Üniversitesi'nde yürütülen araştırmalarda, haftada iki gün karbonhidrat tüketmeyerek kilo vermenin daha sağlıklı bir yol olduğu ortaya kondu.

115 kadın katılımcı üç gruba ayrıldı, her gruba farklı beslenme düzeni uygulandı. Bir grup, haftanın iki günü 650 kaloriyi geçmeyecek şekilde tüm karbonhidratlardan uzak, kalan beş gün ise miktar fark etmeksizin sağlıklı besinler tüketerek beslendi. Üç ayın sonunda, ilk iki gruptaki katılımcıların dört kilo verdikleri; klasik diyet uygulayanların 2.4 kilo verdikleri görüldü. Uzmanlar, haftanın iki günü karbonhidrat tüketmemenin doğal olarak az yemeyi sağladığını açıkladı.

tabiki günde 650 kalori çok az ama ekmeğin ne denli zararlı olduğunu herkes zamanla anlayacak

Benim kafam çok karışık ..Ben bugün sabah 1 yumurtadan krep ve 5 tane falan biberli yeşil zeytin yedim.Öğlen Hellimli zeytiyağlı salata yedim.Yarım bardak da ayran..Ve nerdeyse 1,5 aydır böyle besleniyorum kilo falan da veremiyorum.Az yediğim için mi?Offf ya uzaya füze fırlatsam daha kolay olurdu..Ya az yiyince zayıflanmıyor mu?Delircem ben zaten yemek yemeye korkuyorum.Millet dana gibi yiyo incecik ben nefes alamıyorum havada karbonhidrat var mıdır diye ..İmdaaaaaaaat:KK52:

Evet cnm az yediğin için..
Bas bas söylüyoruz burda kaç aydır:KK57:
Özellikle kahvaltıyı zenginler gibi yapacaksın yumurtan peynirin zeytinin bol olcak..yanında da 1 çay bardağı kavrulmamış kuruyemiş...

aaay ne güzeeeeeell bende 25 yaşındayım ama ruhum 18 bedenim 30

aynen ben de 27 yim ruhum 12 bile etmez, bedenim 40 ama yürürken sekiyorum resmen diz ağrılarım var evladım, topuk dikenim de var...

öğlen bir lahmacun yedim bol yeşillikli, saat 16.00 da gibi ayran ceviz yaparım akşama da balık yiyeceğim ve salata, belki tarana da yaparım oh oh :))

bu sefer biz değil kocan orta yerinden çatlasın cillop gibi hatunu olan ben değilim en nihayetinde:nazar::nazar:

X