Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

mari..cap kullanıyorum eşi dahiliye doktoru olan bir arkadaşım var o söyledi onlar da karı koca her gün bir tane içiyorlarmış...

ah ah jarnanaa sen iki gün gecikti diye gezegeni yakıyon ya ben ne edeyim bir aydan fazla oldu sebebini de bilemiyoruz ki :KK43:(

bebiş biz bu konularda seriyoz da seriyoz ama ihmale gelmez bu devirde böyle şeyler.benim gecikmelerimin de 15-20 günü bulduğu günler oluyor.ama diyete girdikten sonra bundan sonra gecikmelere de savaş açtım haddini bilsin adam olsun akıllı olsun o kadar:KK57::KK57:

Evet aslında daha evvel de karatayla beslenseymişik böyle pko gibi dejenaratif hastalıklar olmayacaktı..ama bundan sonra en azından etkilerini aza indireceğimize eminim ben..
İstanbuldamıydın ? eğer burdaysan iyi bir kaç dr.önerebilirim sana:KK34:

kalem kağıt elimde heyecanla bekliyorum:KK16:

günaydın karatayla incelmiş güzel bayanlarr bıkmadan yapacağım bi kahvaltı buldum sonunda 2 yumurta marul maydonoz turp peynir pul biber zeytinyağı salata yaptım süper oldu tavsiye edilir 2 tane kuru kayısı bi avuç fındk 3 zeytin güzel bir kahvaltıydı bu arada 6 kilo gitti 3 haftada

canım benimmm pazar günüü süperr bir menemen maydonoz şenliği yaparsınnn.:KK52::KK52:
öğlenci olmanın faydalarından yararlanıp çok güzel kahvaltı yapıyorum :KK34::KK34:

evet evet menemen partisi bile verebilirim:KK66::KK66:böyle bol acılı ama yumurtasız(sevmem keza)sarmısak soğan miss yok yok geçmez bu hafta:KK66::KK66:öğrnci olmak ne güzel bir şeydi yaaa:KK16::KK16:

evet evet menemen partisi bile verebilirim:KK66::KK66:böyle bol acılı ama yumurtasız(sevmem keza)sarmısak soğan miss yok yok geçmez bu hafta:KK66::KK66:öğrnci olmak ne güzel bir şeydi yaaa:KK16::KK16:
ooohhh sefan olsunn cnm
bu arada öğretmenimm tatlımm:KK34::KK34:
ama öğrencilik konusunda hemfikirimmm:KK9::KK9:

ooohhh sefan olsunn cnm
bu arada öğretmenimm tatlımm:KK34::KK34:
ama öğrencilik konusunda hemfikirimmm:KK9::KK9:

gözlüklerim yok okurken sınırsız saçmalama ve boşluk doldurma dehamla tanışmış oldunuz:KK66::KK66:öğretmenim canım benim çok pardon ama sen sonsuza kadar öğrenci sayılırsın dimi hep öğren hep öğret:KK16:ayy bende çok severim çocukları niye öğretmen olmadıysam:KK57:

Kızlarrr günaydınnn herkesleree ben akşam pisboğazlık ettim neden oldu nasıl oldu bilmiyorumm ama cozuttum biraz
aslında gün boyu çok güzel beslenmiştim acaba öğlen işyerinde yediğim 3 kaşık bulgur pilavımı dengemi bozdu bilemedim eve gittim herşey yolundaydı hatta yürüyüş yapacaktım adımsayarımı işyerinde unuttuğumu farkedince birden üşendim istesem onsuzda saat tutarak çok rahat yapabiliridm elbette ama bahane ettim ve daha sonra birden acıktım ve hemen sofrayı hazırladım eşimi bile beklemeden
akşam yemeğim : 2 dilim dana eti yedim,birazda bol soğanlı kara lahana kavurması,bol yeşil salata,bir kase sarımsaklı yoğurt yedim ha bir de bolca ceviz durduramadım kendimi cevizde o kadar lezzetliymiş ki pazarda köylü bir teyzeden almıştım yeni temizlemiş ilaçsız yani bunca şey yedim normal bir insan bunun üstüne hiçbirşey yiyemez yememeliydii hatta şişer kalırdı ama ben bırak şişmeyi hala aç aç dolanıyordum içime tazmanya cenevarı girmişti sankimm eşim gelince ona sofra kurdum vs.. olanlar bundan sonra olduuuu sofrayı toplar toplamaz kalktım bir tencere mısır patlattım onu afiyetle eşimle yedik daha sonra bir kase çekirdek yedim ve yarım kasede sarı leblebi yedim neden böyle oldu bilmiyorum ama raydan çıktım heleki sarı leblebi tam bir fiyaskoydu pişmanımmbugün dünü telafi etmem gerek
sabah kahvaltım:
1 avuç badem
9 zeytin
1 yerli muz,1 kırmızı erik
öğleden sonra patron yok bol bol yürümem şart ve akşamı hafif geçirmeliyim planım şöyle
1) en az 45 dk yürüyüş yapılacak daha fazlası olursa harika olur
2) öğlen karnıbahar kızartması varmış üstüne taratorlu yoğurtlu bir sos koyuyorlar sizce yemeli miyim ? tabi haşlanmış ve kızartılmamış olarak isteme imkanımda var haşlanmış ayırsınlar bana limonla zeytinyağla mı yesem? yanına da yoğurt salata dün akşamdan sonra hakettim galiba :KK43:( hem çokta kötü sayılmaz değil mi?
3)akşam evde bol soğanlı pazı kavurması var ondan ve bir kase yoğurt yesem akşamı erkenden ve hafifçe bitirsem diyorum yoksa o kara lahana kavurmasından biraz alıp üstüne bir adet yumurtamı kırsam ne yapsam kızlar acepp? sizce telafisi olur mu ben adam olur muyum ühüüüüüüüüüü

Son düzenleme:
ya kuzu ben kaç kutu hap devirdiğimi bilmiyorum ama bu sefer iyi bir doktora gitmem lazım sigortayla birşey düzelmiyor bu ülkede...karatayı ve spor sayesinde 2012 sonunda böyle bir sıkıntım kalmayacak diye düşünüyorum yani inşallah:21::21:+ çıkmam normal aam regll sonrası o artılardan intikamım acı olicik:KK57::KK57:
canım selam bendede oluyor ödem ve artılar geciktiğinde de oluyor yada regli oldu isem 2. yada 3. günü şişlik oluyor sen karataya devam ettiğin sürece eminim yakında çözülecek bu sıkıntın

bebiş biz bu konularda seriyoz da seriyoz ama ihmale gelmez bu devirde böyle şeyler.benim gecikmelerimin de 15-20 günü bulduğu günler oluyor.ama diyete girdikten sonra bundan sonra gecikmelere de savaş açtım haddini bilsin adam olsun akıllı olsun o kadar:KK57::KK57:
bencede adam olsunlar jarnim yakarrr

gözlüklerim yok okurken sınırsız saçmalama ve boşluk doldurma dehamla tanışmış oldunuz:KK66::KK66:öğretmenim canım benim çok pardon ama sen sonsuza kadar öğrenci sayılırsın dimi hep öğren hep öğret:KK16:ayy bende çok severim çocukları niye öğretmen olmadıysam:KK57:

kör görmez uydurur :KK1::KK1:

Petuş öğlen haşlama ye yoğurtla,akşama da karalahanaya yumurta kırarsın.
kaçamaklar için :KK57::KK57::KK57:

rica ederim tatlım.

valla sen öğretmen olsan öğrencin olmak için tekrardan okula gitmeye başlardım:KK1:

idealistim istikrarlı kader yoldaşım hayranım sana:KK16:

çatlak profesör tadında bir manyağı kim istemez değil mi:KK1::KK1:valla burası da okul gibi ruhumuz liseli bizim:KK66::KK66:

Herkese merhabalar
Bir kaç gündür,olaydan kopmuş vaziyetteyim.Hafta sonu fena halde diyetin dışına çıktım.
Oysa 3 haftadır vücudum alışmıştı ve hiç acıkmıyordum.Şimdi ise bedelini o eski açlık hissi ile ödüyorum.
Dünden beri kontrolü tekrar elime aldım.Bakalım vücudum ne zaman kendini toplayacak.Yılbaşında diyetin dışına çıkanları şimdi çok iyi anlıyorum.
Umarım benim de toparlanmam o kadar sürmez.Bir de tartıyı kaldırdım.Çünkü tartılmak beni çok olumsuz etkiliyor.Bir de böyle deneyeceğim.
Kahvaltım
1 yumurta
1 küçük muz
ceviz badem
peynir
4 zeytin
Hava çok kapalı herhalde yürüyemem ama akşama leslie yapmayı deneyeceğim.
Bana da herkese de kolaylıklar :)

canım selam bendede oluyor ödem ve artılar geciktiğinde de oluyor yada regli oldu isem 2. yada 3. günü şişlik oluyor sen karataya devam ettiğin sürece eminim yakında çözülecek bu sıkıntın

bencede adam olsunlar jarnim yakarrr

kör görmez uydurur :KK1::KK1:

günaydın sütlü nuriyem:KK16:(sütlü tatlı severim de ben)

evet evet deliyim gözü kara deliyim yakarım roma yı da yakarım:KK66::KK66:(kudurma fasılları part 3)

gözlerim bozuk benim evet yaa kilo alınca gözlüğüm yüzüme olmadı bende gurur yaptım almadım yenisini(salaklığa bak kendime gurur yapıyorum)ama yaın çizdircem:KK1:

bu arada pis boğazlı napmışsın be akşam:KK66::KK66:yılbaşından beri bu cozutmaya meylin gözümden kaçmiyorr süleyim:KK57::KK57::KK16:

Petuş öğlen haşlama ye yoğurtla,akşama da karalahanaya yumurta kırarsın.
kaçamaklar için :KK57::KK57::KK57:
hakettim valla vurun acımayınnn :KK37: temem ceylin aynen öli yapiciğimmm artı bol yürüyüş yapiciğimmm :18:

çatlak profesör tadında bir manyağı kim istemez değil mi:KK1::KK1:valla burası da okul gibi ruhumuz liseli bizim:KK66::KK66:
senin gibi hocam olsun bir sürü borcum olsunn :)

Son düzenleme:
Herkese merhabalar
Bir kaç gündür,olaydan kopmuş vaziyetteyim.Hafta sonu fena halde diyetin dışına çıktım.
Oysa 3 haftadır vücudum alışmıştı ve hiç acıkmıyordum.Şimdi ise bedelini o eski açlık hissi ile ödüyorum.
Dünden beri kontrolü tekrar elime aldım.Bakalım vücudum ne zaman kendini toplayacak.Yılbaşında diyetin dışına çıkanları şimdi çok iyi anlıyorum.
Umarım benim de toparlanmam o kadar sürmez.Bir de tartıyı kaldırdım.Çünkü tartılmak beni çok olumsuz etkiliyor.Bir de böyle deneyeceğim.
Kahvaltım
1 yumurta
1 küçük muz
ceviz badem
peynir
4 zeytin
Hava çok kapalı herhalde yürüyemem ama akşama leslie yapmayı deneyeceğim.
Bana da herkese de kolaylıklar :)

herkese oluyor bebeğim sıkıntı yok.sen yap leslie'ni bol bol suyunu iç birşeycik olmaz:KK66:

hakettim valla vurun acımayınnn :KK37: temem ceylin aynen öli yapiciğimmm artı bol yürüyüş yapiciğimmm :18:

senin gibi hocam olsun bir sürü borcum olsunn :)
yap cnm benim için de yap yürüyüş zira ben çok vakitsizim bu konuda:KK5::KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
X