Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet ya hiç laf dinlemiyorum dimi:KK17:

evde 42 beden kadife bir pantolan vardı,galiba 2 sene önce zayıflarım dıye alıp hıc gıyememıstım,42 beden kotlarda oluyordu ama bu pantolona geçen ay bile girememiştim göbekten kapanmamıstı:KK50:,bugun giydim cuk oturdu:KK9:çok rahatım içinde:21::21:

ohh sefan olsun:21::21::21:

kıyamıyoruz çünkü sana şekerim:KK16:

kıyın yoksa 60ın altını göremicem bahara kadar:KK50:

unutulmadın tabiki bacum da nittin kadife?
o ne öyle, haftasonu çok kötü geçmiş, topla hemen topla topla :KK1:
be seferlik ben pataklamayacağım seni ama loxi nin elinden kurtulamayabilirsin :KK1:

ben kilo veremediğim için kimseyi pataklama hakkı görmüyorum kendimde:KK50::KK50:

evde 42 beden kadife bir pantolan vardı,galiba 2 sene önce zayıflarım dıye alıp hıc gıyememıstım,42 beden kotlarda oluyordu ama bu pantolona geçen ay bile girememiştim göbekten kapanmamıstı:KK50:,bugun giydim cuk oturdu:KK9:çok rahatım içinde:21::21:

o belk bir gün sığarım ümidiyle alınan veya atılamayan kıyafetlere girebilmenin hazzı paha biçilemez :KK16:
bende maaşallah 36-44 beden arası kıyafetlerin hepsi mevcut zayıflayınca hemen bol olanlar bazanın altına giriyor olmayanları da gardıroba alıyorum gözümün önünde olsunlar diye, zayıflıyoruz loxi zayıflıyoruz tartı bize düşman ama inceliyoruz işte yandan :21:

Sabah:
2 yumurta
5 zeytin
1 avuçiçi peynir
3-4 ceviz

güzel bi kahvaltı yaptım, 45 dk yürüyüşümü de yaptım.
bu hafta güzel bi hafta olcak, kararlıyım.

Selam sekerler,
Haftabasi yogun biraz ancak cepten okuyup yazmaya calisiyorum:) Herkesin keyfi yerindedir insallah... Fistik ezmesi olayina bugun itibariyle son verdim bir muddet goz onunde bulundurmiciim ve yimiciim hedefime ulasinca arada bulusuruz belki...
Bu hafta miktari az 3 ogun yapacagim metabolizmayi biraz sasirtmak icun kuruyemis ve kurumeyve de yemeyecegim...uzun sure ayni sekilde beslenip ayni sekilde spor yapildiginda vucut basina ne gelecegini bildigi icin korumaya aliyormus kendisini. Ben de bu hafta biraz degisiklik olsun dedim bakalim sonuc verecek mi? Optum herkesi:KK54:

2.öğünümü de hemen yazayım kuzu uyanınca nete girmiyorum

1 kase mercimek çorba
1 kase portakallı kereviz
yarım kase barbunya(havuçsuz yaptım)

:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

hatırlayabılırsem dünkü ve bugunku menum:KK9:

Dun: Sabah:
5-6 kuru kayısı
yarım poğaça:KK17:
1 parca acık ekmek ve tereyağı:KK17:
1 avuc fındık

öğle:1 kase yogurt çorba
1 tbk kıymalı bugdaylı yogurt corba
1 kase yogurt

akşam: 1 kase yogurt corba
1 tbk peynırli salata
spor: 30 dk yuruyus

bugun:1 kase yogurt içine 3 kuru kayısı ile
5-6 ceviz

öğle:1 dlm buskıvılı pasta:KK17:(arkadasta)

akşam: Yarım lahmacun
1 pors. Kuşbaşılı alinazik
1 tbk mevsim salata

spor: Yok:KK50:
Sıvı: çok az

hay maşşlahhhhh:KK9:

slm kızlar...aranıza yeni katılıyorum kadınlar kulübünün körpesiyim yani .
3 aylık bebeğim var.hamileliğe 66 kg ile başladım 84 kg ile doğum yaptım.18 kg almıştım.neyse şöyle böyle 75 e düştüm 3 hafta karatay yaşam biçimiyle 4 kg verdim.Sonra etraftan korkuttular sütünün kalitesi bozulur diye bende 1haftadır elime ne geçtiyse yedim Allah'tan hiç kilo almadım.bugün bebeğimi sağlık ocağında tarttırdım.1 ayda çok güzel kilo almış(maşallah).bende karataya devam etmeye karar verdim.hedefim mayısa kadar 57 kg düşmek yani 14 kg
1 aydır sizinle motive oldum.tanışmasakta hepiniz komşularımdan arkadaşlarımdan daha yakın oldunuz.beni de alın aranızaaaa.....daha da motive olayııım

Sabah kahvaltım :
1 avuç lor peyniri
5 zeytin
1 kayısı kıvamlı yumurta
7 ceviz

oğleyyy:KK9:ben şimdi 42 beden olduğumda ufladığım pantalonlarımı seviyorum bir gün tekrar giyebilmek için tabi geçici olarak:KK66:inşallah tez zamanda 38 bedenlerde cuk diye oturur:KK16:

slm kızlar...aranıza yeni katılıyorum kadınlar kulübünün körpesiyim yani .
3 aylık bebeğim var.hamileliğe 66 kg ile başladım 84 kg ile doğum yaptım.18 kg almıştım.neyse şöyle böyle 75 e düştüm 3 hafta karatay yaşam biçimiyle 4 kg verdim.Sonra etraftan korkuttular sütünün kalitesi bozulur diye bende 1haftadır elime ne geçtiyse yedim Allah'tan hiç kilo almadım.bugün bebeğimi sağlık ocağında tarttırdım.1 ayda çok güzel kilo almış(maşallah).bende karataya devam etmeye karar verdim.hedefim mayısa kadar 57 kg düşmek yani 14 kg
1 aydır sizinle motive oldum.tanışmasakta hepiniz komşularımdan arkadaşlarımdan daha yakın oldunuz.beni de alın aranızaaaa.....daha da motive olayııım

Sabah kahvaltım :
1 avuç lor peyniri
5 zeytin
1 kayısı kıvamlı yumurta
7 ceviz

körpe üye taze anne hoşgeldin:KK71:

sen sık sık gir buraya yediklerini içtiklerini gördüklerini sık sık yaz hem sen hem biz motive olalım bol şans:KK16:

temizlik arası şekersiz türk kahvemi de yaptım ohh sefamız olsun:KK16::KK16:
ohh sefan olsun ev de mıs gıbı olsun bende bıraz yapıp bırazda buraya bakıyorum :KK1:

ben de yazayım kahvaltımı:

2 soganlı yumurta(sabah tv de gördüm canım çekti:KK53:)
4 zeytın
yarım avuc peynır
kırmızı bıber
2 kuru kayısı
2 kuru erik
1 kuru incir
5-6 ceviz
harıka bır kahvaltı olmus şekerrr
Sabah:
2 yumurta
5 zeytin
1 avuçiçi peynir
3-4 ceviz

güzel bi kahvaltı yaptım, 45 dk yürüyüşümü de yaptım.
bu hafta güzel bi hafta olcak, kararlıyım.
superrrrr:nazar:

2.öğünümü de hemen yazayım kuzu uyanınca nete girmiyorum

1 kase mercimek çorba
1 kase portakallı kereviz
yarım kase barbunya(havuçsuz yaptım)
harıka bır menu afıyet olsun bacım.bu arada guzel yorumun ıcın tesekkurler:KK54:

hay maşşlahhhhh:KK9:
kız sen nerelerdesın:KK20:hıcmı ozlemıyon bızı yaaaaaa:KK19:

ohh sefan olsun:21::21::21:

kıyın yoksa 60ın altını göremicem bahara kadar:KK50:

görürsün bebeğim bahara kadar sen neler görürsün:KK16:biraz su ve sıvı tüketimin arttırrsan hafta sonları daha kayıpsız olur kanımca ben öyle yapıyorum dün börek vardı yememk için 3 bardak suyu kafaya diktim mide bulantısı çiş fasılları derken bana börek kalmamış:KK9::KK9:

X