Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ilahi jarnimm gene güldürdün beni Allah ta seni güldürsün :)) baya çıtırmışsın sen maşallah maşallah :)kedi canını senin deyip bende sapıklık yapam mı? hehe

ne sordun yaw merak ettim bende bakam oraya bii son sorulara falan

jarnimmmm mujkk
ivet ya en kısa zamanda atıcam o fazlalıklarıda parazit gibi göbeğimde kalçamda baldırlarımda duruyorlar spor yaptıkça korkudan titrediklerini duyuyorum :) çok yakında wc de olacaklar hehe :)))

şu kiloları verirsem baya bir çıtır olicimm inşallah o zaman ye beni istersen naparsan yap:KK66:wc sanki beni çok bekletme diyor ya da bana mı öyle geliyor bilemedim:KK1::KK1:

aa bu hafta sonu yürüyüşe gidecektim annem söylendi yalnız gitme hava karardı hem soğuk falan diye sonra hasta olunca o bakıyormuş falan filan:KK66:anne söylenceğine kalk sen de gel petunya üle diyo dedim o ne lan tarzında bir bakış atıp ali(ki babam olur)bırak gitsin kafayı sıyırdı bu açlıktan yürüsün açılsın deyip azad ettiler beni köpek gibi yürüdüm caddede bir aşağı bir yukarı:KK1::KK1:yaşasın özgürlük:KK16:muck

şu kiloları verirsem baya bir çıtır olicimm inşallah o zaman ye beni istersen naparsan yap:KK66:wc sanki beni çok bekletme diyor ya da bana mı öyle geliyor bilemedim:KK1::KK1:

aa bu hafta sonu yürüyüşe gidecektim annem söylendi yalnız gitme hava karardı hem soğuk falan diye sonra hasta olunca o bakıyormuş falan filan:KK66:anne söylenceğine kalk sen de gel petunya üle diyo dedim o ne lan tarzında bir bakış atıp ali(ki babam olur)bırak gitsin kafayı sıyırdı bu açlıktan yürüsün açılsın deyip azad ettiler beni köpek gibi yürüdüm caddede bir aşağı bir yukarı:KK1::KK1:yaşasın özgürlük:KK16:muck

yaşa jarna kim tutar seni yürüü:KK1::KK1:

kızlar heyoooooooo 2 kilo vermişim çok mutluyum 5 günde 2 kilo süper En Büyük TÜRKİYE ofiste takla atasım var sevinçten :))

harikasın sinemmm benimde takla atasım var fazla enerjiden ayağımdaki topukluları fırlatıp sporları giyip yürüyesim var ama bugün müsait değil gizli sığınağım belki akşam üstü artık bakalım şansıma ne çıkarsa hiç olmadı akşam yemek sonrası yürücem bir şekilde

kızlar herkese günaydın:KK16:
hafta sonu giremedim.Regl öncesi sessizliği yaşıyorum bir de şişkinliğim var tartıma + 200 gr olarak yansıdı.ama hiç kaçamak yapmadığım için çokta fifi takılıyorum en nihayetinde regl sonrası sağlam bir eksi göreceğimi biliyorum.yani inşallah:21::21:herkese bol eksili(kg açısından tabi:KK66:)bir gün diliyorum.
en kocamınından seviliyorsunuz kızkardeşler...

cumartesi akşam
hamsi palamut ızgara
bol salata

pazar kahvaltı
klasik karatay kahvaltısı
2 omega 3

pazar akşam
1-5 tabak malatya tarhanası
salata
yoğurtlu brokoli

2 lt su
harika gitmişsin jarni cidden sağlam vereceksin bencede

kızlar şimdi kendime şekersiz bir türk kahvesi ypıyorum.karatayda ikinci haftaya başladım.sefam olsun oh.

olsun valla sefan olsun
Karatay güzelleri günaydın :)
günaydınn güzelll

annelerden kaçar mı hiç:KK1::KK1:
hayatta kaçmazzz tecrübeyle sabittir uzakta olsalar bile...

merhabalar hanımlar nasılsınız?yeni güzel haberlerle dolu kaçamaksız bir hafta diliyorum
1.öğünüm

10 zeytin
2 kk peynir
1 kaşık çökelek
1 omega 3
bol yeşillik
1.5 küçük muz
1 çay bardağı ceviz
sanada iyi haftalar handannn afiyet olsunnnn cicimm

kahvaltım bıraz gec kaldı hemen yazayım

1 kasarlı yumurta
2 zeytın az b.peynır
3 cevız 1ıncır 1 erık
omega3 yesılcay
kıvırcık dereotu
maydanoz roka
oh ohh mis olmuşşş

petunyacım canım cok tesekkurler bız bır ekıbız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
evet yaa güzel bir ekibiz maşallahhh:nazar:

ilahi jarnimm gene güldürdün beni Allah ta seni güldürsün :)) baya çıtırmışsın sen maşallah maşallah :)kedi canını senin deyip bende sapıklık yapam mı? hehe

ne sordun yaw merak ettim bende bakam oraya bii son sorulara falan

gözleme o saatli bombadan acilen kurtulmalısın arkidişimm

loxa etme eyleme bacım yawww bu nee yapma yime yime kaka şeyler yime loxaaaa

göl konusunda yürüyüş alanları konusunda ne kadar şanslısın izlemekle kalam sende katıl onlara seninde hayatının bir parçası olsun yürüyüş bence bir insanın kendine yapabileceği en güzel şey spor ve sağlıklı beslenmek ama spor ayrıca mutluluk veriyorr :KK16:

papadiyaaaaaa harikasınnn sende iyi ki varsınn işte budurrrr karatayın incisiii

loxaaa züğürt tesellisi falan değil bu rakamlar sana doğru yoldasın yolundan ayrılma deyorrrr ayrılırsan vallaha döferimmm:KK4: sürüye sürüye geri getiririz ona göreeeee :KK20:

günaydınnnn

jarnimmmm mujkk
ivet ya en kısa zamanda atıcam o fazlalıklarıda parazit gibi göbeğimde kalçamda baldırlarımda duruyorlar spor yaptıkça korkudan titrediklerini duyuyorum :) çok yakında wc de olacaklar hehe :)))

ya canım ben bu renge bayılıyorum öncedende kullandım tabi her ay dip boya isteyen biraz iddaalı bir renk ama bence muhteşem çok yakında resim eklemeye çalışıcam bu konularda biraz tembelim ama en kısa zamanda koymayı denicem senin için :KK34:

ne mutlu banaaaa bende herkese mutlu pozitif bir hafta diliyorummm mujkk

naksan çok başarılı gitmişsin harikasın tebrik ederim darısı başımaaa benimde çok fazlam yok ama bakalım ne olacak

yaşa jarna kim tutar seni yürüü:KK1::KK1:

evet diyet sonrası ruhum bir kısrak gibi:KK66:bu yaz hepimiz karatayla ömür boyu cillop gibi hatunlar grunuba katilicizzz inşallah:21::21:

selam...:KK9:
kahvaltım:2yumurta rafadan
5 zeytin
1 bardak süt
1 kahke(kandil simidi gibi birşey):KK17:
15 fındık

cuma:yarım saat yürüyüş:KK5:
cumartesi:45 dakika:KK52:
pazar:1.5 saat yürüyüş:KK76:
pazartesi:yarım saat:KK5:

kızlarrrrrrr ben geldım:21::21:

merak eden butun arkadaslar ıcın deteylıca anlatıyorum hemen:KK1::21:
sımdı o bahsettıgım mısafırlıkten gelıyorum hanı esımın ıs arkadaslarından
benı gorur gormez nasıl sasırdılar nasıl sok oldular anlatamam.nasıl verdın nasıl yaptın cok hos olmussun
falan.bende hemöen anlattım tabı beslenme seklımı.masa bastan sona doluydu ama genelı zyaglı ve salatadan olusuyodu
sosıslı mılfoy borek ve bır arkadaslarının dgunu pastası harıc hersey gayet saglıklıylı barbunya engınar kozlenmıs patlıcan ve bıber
azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:
canım çok sevindim senin adına ve darısı başımıza diyorum nasılda mutlu olmuşsundur.

günaydın kızlarrr,bugun bir mutluluk geldı bana:KK9::KK9:sabah kalkıp ölçülerimi aldım,önce geçen ayı yazayım
16.11.2011 kilo:72.8
bel 84 göbek üstü 102(en problemlı yer burası oldugu ıcın burdan alıyorum)

09.12.2011 kılo 73.3

bel :79 göbek üstü 99

08.01.2012 kilo:72.1

bel:75 göbek üstü 95:KK52:

ee biz sana söylemiştik moralini bozma diye kastandır diye:))))))))))))

09 OCAK PZT. KAHVALTIM:KK56:
2 adet kayısı kıvamı haşlanmış köy yumurtası
bol ceviz
20 adet zeytin
peynir,domates,biber
roka,marul,maydanoz söğüş

bomba gibi başladım haftayaaa :KK62: pazar günü saçlarımı boyattım bakır karamel bir hatun oldummm mıuhteşemm oldumm :KK52: şu fazlalıklarda giderse yaza artist gibi olcem inşallah :KK51: şimdi yavaştan geçmişi okuyayım neler olmuş neler bitmiş güzeller ne etmiş neler yimiş

yeni saçların hayırlı olsun canım ben kestirmeye bile fırrsat bulamıyorum bırak boyatmayı:KK43:((((

5 zeytin
1 bardak süt
15 fındık

yemek yemekten çok yürüyüş yapmışsın bravo:KK1::KK1:

Kızlar ben biberiye çayına başladım.kullanıp faydasını görenler sonuçları paylaşırsa sevindirik olucam.

ben de yazayım kahvaltımı:

2 soganlı yumurta(sabah tv de gördüm canım çekti:KK53:)
4 zeytın
yarım avuc peynır
kırmızı bıber
2 kuru kayısı
2 kuru erik
1 kuru incir
5-6 ceviz

haftasonu topic den uzak kalmak ne kötü? :KK50:
sizi özledim anacığım :KK1:

geçmişi okudum loxiiii süper paylaşımlar yapmışsın su gibi okudum sağol bacikooo! :KK16:

ölçü almak en iyisi loxi hatta ben de yapacağım akşam ölçeyim paylaşırım yarın...

kızlar ben haftasonu değil bugün başladım şok programa cuma bitecek ilk gün fena gitmiyor bakalım asıl zor olan öğlen akşam arası bence göreceğiz, cuma günü bildirimde iyi bir atak yapmış olacağım söz verdiğim üzere :KK1:

haftasonu bildirim:
ctesi:
sabah: 1 rafadan yumurta
5 zeytin
1 dilim organik tam buğday ekmeği
kaşar peyniri az
6 ceviz
maydanoz

akşam:
lahana çorbası
7 tane lahana dolması
yoğurt
2 tane yer elması

sıvı:civanperçemi çayı 2 fincan
1.5 lt su
çay

spor:1 saat yürüyüş tempolu
yarım saat dans ettim, ip atladım :21:

pazar:
çökelekli yumurta
domates
salatalık
yeşil ve kırmızı biber
5 zeytin
4 ceviz

akşam:
mantar sote
4 kuru köfte
ayran
çay yanında beton helva :KK17: 3 kaşık komşudan gelen aşure :KK17: (hepsi saat 5.30 da bitti ve başka bir şey yemedim akşam)
spor:yok
sıvı: yaklaşık 2.5 lt bitki çayı ve su karışık

bu sabah şok programa başladım
sadece sabahları müsli(ev yapımı) süt
öğlen: ayran + bol ceviz,badem (bir simit yerine bunları yiyeceğim)
ara: yoğurt veya süt vaya ayran
akşam: ızgara et veya balık ve sınırsız salata :KK9:
bitki çaylarıma devam ediyorum
omega 3 ü bu 5 gün boyunca 2 kapsüle çıkardım

yanlız adet olabilmek için yeni bir ilaç verdi dr, prospektüsün uyarılar kısmında ödem tutar yazıyordu, vücudum iyice ödem yaptı bakalım ne zaman atacak?
yine 5 gün boyunca hergün 40 dk. yürümeye karar verdim, sporla desteklemem şart :KK1:

benden böyle kızlar öpüyorum hepinizi, şok program süresince de sizi takip edeceğim, burada olacağım, cuma listede de ilk 5 e talibim :KK1:
yaşasın karatay kızları :KK16:

ee biz sana söylemiştik moralini bozma diye kastandır diye:))))))))))))

evet ya hiç laf dinlemiyorum dimi:KK17:

evde 42 beden kadife bir pantolan vardı,galiba 2 sene önce zayıflarım dıye alıp hıc gıyememıstım,42 beden kotlarda oluyordu ama bu pantolona geçen ay bile girememiştim göbekten kapanmamıstı:KK50:,bugun giydim cuk oturdu:KK9:çok rahatım içinde:21::21:

5 zeytin
1 bardak süt
15 fındık

ayakların dert görmesin inşallah:21::21:yine çatlattın bizi en orta yerimizden:KK1::KK1:

evet ya hiç laf dinlemiyorum dimi:KK17:

evde 42 beden kadife bir pantolan vardı,galiba 2 sene önce zayıflarım dıye alıp hıc gıyememıstım,42 beden kotlarda oluyordu ama bu pantolona geçen ay bile girememiştim göbekten kapanmamıstı:KK50:,bugun giydim cuk oturdu:KK9:çok rahatım içinde:21::21:

tebrikler canım,süpersin....:KK9::KK9::KK9:

X