Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlarrr,bugun bir mutluluk geldı bana:KK9::KK9:sabah kalkıp ölçülerimi aldım,önce geçen ayı yazayım
16.11.2011 kilo:72.8
bel 84 göbek üstü 102(en problemlı yer burası oldugu ıcın burdan alıyorum)

09.12.2011 kılo 73.3

bel :79 göbek üstü 99

08.01.2012 kilo:72.1

bel:75 göbek üstü 95:KK52:

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr ben geldım:21::21:

merak eden butun arkadaslar ıcın deteylıca anlatıyorum hemen:KK1::21:
sımdı o bahsettıgım mısafırlıkten gelıyorum hanı esımın ıs arkadaslarından
benı gorur gormez nasıl sasırdılar nasıl sok oldular anlatamam.nasıl verdın nasıl yaptın cok hos olmussun
falan.bende hemöen anlattım tabı beslenme seklımı.masa bastan sona doluydu ama genelı zyaglı ve salatadan olusuyodu
sosıslı mılfoy borek ve bır arkadaslarının dgunu pastası harıc hersey gayet saglıklıylı barbunya engınar kozlenmıs patlıcan ve bıber
azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:

Hheyyyyyyyuy iste cabalarimizin bosa olmadiginin canli kaniti:KK9: coook sevindim canim senin adina:KK54:

günaydın kızlarrr,bugun bir mutluluk geldı bana:KK9::KK9:sabah kalkıp ölçülerimi aldım,önce geçen ayı yazayım

09.12.2011 kılo 73.3

Günaydın Tatlım,

Tartıda görmesen de eriyorsun demek ki:KK1:kaslanıyorsun canım:KK9:

Vücudu şaşırtmak için bir süre Dukan atak (sadece protein)benzeri beslenebilirsin mesela ama tam yağlı ürünlerle tabii...3 gün olabilir...
Bende çeşitli şok diyet listeleri var zamanında diyetisyenimin verdiği istersen onlardan örnek de veririm sana...

canım eger 2 öğünse 3 öğün dene dıyecek dim işde oluyo böyle bizdede olacak ama kış aylarında kılo vermek daha zor vuçut savunmaya geçiyo kılo kaybından dolayı önemli olan diyeti harfiyen yap kaçamak yapmamaya çalış vucut bır şekeri tatımı hep onu istiyor beraber çıktık bu yola düşeni kaldıraçagızki bızde dökezlersek sizde bizm elimizden tutçaksınız vucuduna verdiğin bir svaş bu inaniyorumki sen kazanaçaksın:KK16::KK16::KK16::KK16:

ınsallah tatlım ama yılbasından berı toparlanamadım kendıme kızıyorum sıfır kacamak yapıoyordum bol kacamaklı bır hafta oldu duzene gırıyorum bugunden ıtıbaren

Canım sıkma canını, bu hafta bazılarımız bu durumda oldu malesef:-( Ben son kalan 400-500gr için debelenip duruyorum. Belki de Famir'in dediği gibi değişikliğe ihtiyacı vardır vücutlarımızın direbci kırmak için....Kendi adıma yola devam etmekten başka çarem yok:KK4:

evet tatlım yola devam edıyorum bırakmıyorum ama kendımı alamıyorum bazı seylerden duzenım bozuldu bugun tekrar merhaba dıyorum karataya.ve ıkı hafta bıldırım yapmak ıstemıyorum ıkı hafta sonra bıldırım yapmak ıstıyorum yıne ogunlerımı yazıcam ama lısteye gırmıyecem eger o sekılde kabul edersenız:KK16:

Günaydın Tatlım,

Vücudu şaşırtmak için bir süre Dukan atak (sadece protein)benzeri beslenebilirsin mesela ama tam yağlı ürünlerle tabii...3 gün olabilir...
Bende çeşitli şok diyet listeleri var zamanında diyetisyenimin verdiği istersen onlardan örnek de veririm sana...

tatlım bende ıstıyorum mo sok dıyetlerden 3 gunluk ödeme atmak ıcın en acılınden toparlanmam lazım

09.12.2011 kılo 73.3

süpersin arkadasım demkkı tartıya bagımlı kalmacakmısız.ben ıkı hafta tartılmama kararı aldım sneın gıbı olculerımı yazayım bende bakalım ıkı hafta sonunda nasıl bı degışıklık olucak

hm anladım hamilelik kilosu oldugundan rahat gidiyordur,sen önceden de fittin demek ,maşallah:nazar::nazar::nazar:

ben 79la hamile kalmıstım kızıma:KK17::KK17:yani onun da bayagı altındayım şuan,yerleşik kiloları vermeye çalışıyom ben:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nasıl bir şoklama yapacagımda kararsızım,fikirlere açığım,bir beyin fırtınası yapalım:KK52:

evet canım hamilelik öncesi 57 kiloydum...:KK17:..o kilo düşmek istiyorum.:KK12:.umarım sende istediğin kiloya düşersin ve eminim düşersinde...:KK34:

09.12.2011 kılo 73.3

süpersin canım...bak gördünmü tartıya bakıp yanılmamak lazımmmış..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

09.12.2011 kılo 73.3

Senin adına çoooooooooooooook sevindim:KK16:
1. öğünüm.
2 haşlanmış yumurta
6zetin
1çay b. fıntık
4 kaysı
1avuç peynir

benı gorur gormez nasıl sasırdılar nasıl sok oldular anlatamam.nasıl verdın nasıl yaptın cok hos olmussun
falan.bende hemöen anlattım tabı beslenme seklımı.masa bastan sona doluydu ama genelı zyaglı ve salatadan olusuyodu
sosıslı mılfoy borek ve bır arkadaslarının dgunu pastası harıc hersey gayet saglıklıylı barbunya engınar kozlenmıs patlıcan ve bıber
azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16:tatlım nekadar gusel motıve oluyo dımı ınsan ama ne gusel kararında durabılmek sımdı daha cok kızıyorum kendıme bende bende 3 aydır gorusmedıgım bı arkadas gurubuna katıldım gecen hafta resmen ıncelmışsın ne yaptın falan dedıler gaza geldım ya tutamadım gene bogazımı bu hafta off ne fenayım ben ya senı ıddetle tebrık edıyorum cnm benım

Günaydin kizlar...
Dün nette giremedim Laptopta bir problem vardi kiracaktim nerdeyse sinirden :KK1::KK1:
Neyse bu gün oluyor...
Dünkü menüm
1.ögün
5-6 tane ceviz
1 muz
2 kapsül omega 3
1 kapsül vitamin C

2. ögün
hindi eti sote
bol salata

sivi: 2 litre
spor: ayagim inanilmaz kötüydü birakin ayakkabi giymeyi evde basamiyordum bile üzerine..
Allahtan bu gün cok iyi. ürüyüse gitmeyi düsünüyorum ama yeni ayakkabilari giymeye korkuyorum yaw...

Loxicim incelmissin kiz tebriklerrr. Hersey tarti degil iste hemen moralini bozmuycannnnn...

Offf bu sana süper gelmistir. Bende o günleri iple cekiyorum....Canim seni tekrardan tebrik ediyorum verdigin kilolar icin...

kızlar tikerimi nasıl değiştircem yani kilo değişimi yapmak istiyorum kim yardımcı olcak bana:KK6:

dusler_ ben yapayim istiyorsan baslama tarihini yaz birde son kilonu degistireyim canim.

loxiiiiiiiiii supersinn iste spordan kas oluyor ondan kilolar gitmiyor zaten yaglar kasa donusuncede seyreyle kilo vermeyi yakinda fazla fazla gidecek sonucta yagdan daha cok kalori harciyormus kass ay cok sevindim supersin...

Kizlar dun gece muthis bas agrim oldu ilac almak istemedim ama sonuc sabaha kadar cikarttim ve midem yatissin diye ufacik kreker yedim sonuc leptin calismadi tahminen ama napayim artik birazdan kahvalti edecegim bu kahvalti isini bosluyorum dun durduk yere disim kanadi yemek saatlerimi duzenlemem sart :KK43:

Günaydın Tatlım,

inşllah öyle oluyordur canım:KK31:
sadece protein mi?ay dayanabılırmıyım ona acaba,proteın+ sebze yapsam nasıl olur?kuruyemıs ve karbonhıdrat yemesem ,sebzeyı de karbonhıdratı az olanlardan seçmeye çalışsam nasıl olur?sadece 3 gun tabiiki:KK1:

süpersin arkadasım demkkı tartıya bagımlı kalmacakmısız.ben ıkı hafta tartılmama kararı aldım sneın gıbı olculerımı yazayım bende bakalım ıkı hafta sonunda nasıl bı degışıklık olucak
evet canım yap sen de,züğürt tesellisi gibi birşey oluyor,iyidir yanii:KK9:

evet canım hamilelik öncesi 57 kiloydum...:KK17:..o kilo düşmek istiyorum.:KK12:.umarım sende istediğin kiloya düşersin ve eminim düşersinde...:KK34:
inş. canım,bu kadar hırsla düşmem lazımm:KK76:

2 kilocuk kalmıs senın de ,harikaa:KK9:
süpersin canım...bak gördünmü tartıya bakıp yanılmamak lazımmmış..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ben tartıyı atıp mezurayla gezeyım en iyisi:KK9:

Senin adına çoooooooooooooook sevindim:KK16:
1. öğünüm.
2 haşlanmış yumurta
6zetin
1çay b. fıntık
4 kaysı
1avuç peynir
çook teşekkürler arkadasımm:KK48:

Günaydin kizlar...
Dün nette giremedim Laptopta bir problem vardi kiracaktim nerdeyse sinirden :KK1::KK1:
Neyse bu gün oluyor...
Dünkü menüm
1.ögün
5-6 tane ceviz
1 muz
2 kapsül omega 3
1 kapsül vitamin C

2. ögün
hindi eti sote
bol salata

spor: ayagim inanilmaz kötüydü birakin ayakkabi giymeyi evde basamiyordum bile üzerine..
Allahtan bu gün cok iyi. ürüyüse gitmeyi düsünüyorum ama yeni ayakkabilari giymeye korkuyorum yaw...

Loxicim incelmissin kiz tebriklerrr. Hersey tarti degil iste hemen moralini bozmuycannnnn...
,iweeeet kıııızz incelmişim yine:KK52:

siz de alıp kaydedın ölçüleri,tartı değişmeyince acayıp moral oluyor valla:KK8:

dusler_ ben yapayim istiyorsan baslama tarihini yaz birde son kilonu degistireyim canim.

loxiiiiiiiiii supersinn iste spordan kas oluyor ondan kilolar gitmiyor zaten yaglar kasa donusuncede seyreyle kilo vermeyi yakinda fazla fazla gidecek sonucta yagdan daha cok kalori harciyormus kass ay cok sevindim supersin...

Kizlar dun gece muthis bas agrim oldu ilac almak istemedim ama sonuc sabaha kadar cikarttim ve midem yatissin diye ufacik kreker yedim sonuc leptin calismadi tahminen ama napayim artik birazdan kahvalti edecegim bu kahvalti isini bosluyorum dun durduk yere disim kanadi yemek saatlerimi duzenlemem sart :KK43:
ayy nebilim canım ya,ben kaslanma diyince koca koca kaslı sportmen vucutlar aklıma gelıyor,bu halde kaslanabilecegımı düsünmemıstım hiç:26:

geçmiş olsun,kahvaltıyı boşlama sakın.2. kitapta yazıyor ,iyi bir kahvaltıdan sonra(karatay kahvaltısı gibi protein agırlıklı) vucut 5 km koşuda harcanan enerjıyı harcıyormus.:KK8:

merhaba arkadaşlar 2 gündür giremiyorum nasılsınız?özledim sizleri hemen menülerimi yazayım.

cuma akşam menüm

ızgara köfte 7 adet
bol salata
yeşil mercimek çorba
yoğurt

c.tesi
1.öğün

1 muz yarım portakal
1 çay bardağı ceviz
3 kk peynir
10 zeytin
bol yeşillik
3 omega 3

2.öğün

adana kebap
1 fındık lahmacun,
1 içli köfte(haşlanmış)
ayran bol salata

3.öğün

1 tabak portakallı zeytinyağlı kereviz
1 kase yeşil mercimek çorba
bol salata
biraz kabak çekirddeği
1 incir 1 kayısı

gelelim bu sabaha

1 yumurtadan otlu omlet(kızlar ben yaklaşık 15 yıldır yumurta yemiyordum sağolsun eşimin de desteğiyle bugün başladımmm)
1 muz,yarım portakal
2 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
1 kayısı,1 hurma

köy kahvaltısı::KK56:

tereyagında peynırlı omlet
6-7 zeytın
köy peynırı
1-2 kasık yogurt
domates
2 kk tahın helva:KK53:(bulunca affetmedım:KK1:)
1-2 çatal patates kızartması:KK17:
1 lokma poğaça:KK17:

kahvaltıdan sonra yuruyus yapalım dıye cıktık ama 10 dk sonra yağmur yağmaya başladı,yarım kaldı yuruyusumuz:KK50:

hm anladım hamilelik kilosu oldugundan rahat gidiyordur,sen önceden de fittin demek ,maşallah:nazar::nazar::nazar:

ben 79la hamile kalmıstım kızıma:KK17::KK17:yani onun da bayagı altındayım şuan,yerleşik kiloları vermeye çalışıyom ben:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nasıl bir şoklama yapacagımda kararsızım,fikirlere açığım,bir beyin fırtınası yapalım:KK52:

tom cruise 'u mu gördünnnnnnn:KK52: ne kadar sanslısın,o sevinçle 1-2 kg gitmesi lazımdı:KK1:

canım yurtdısındasın heralde,oralarda yürüyen koşanları gördikçe daha çok gaza geliyor ınsan,hem şehir de spor yapmaya musaıt duzenlenmıstır buralar gıbı degıl,evın yakınında göl var dıyorsun,çıkıp yurusene güzel güzel:KK48: sen bir başla,biz hergün gaz veririz sana:KK9:

hoşgeldinnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok sevindim canımm,bu motivasyon bayagı gıder artık sana,bir 3-4 ay sonra tekrar bir şok yaşatırsın hanımlara botoksa ihtiyaçları kalmaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ben kendi derdime düştüm senle igilenemedım,hemen yapayım bir ticker bebişime:KK48:
tsk ederım tatlişim ay tepkılerı gormelıydın loxıcım.ha bıde bır bayan 3 aylık hamıle bı dahakı toplanma tarıhı onun dogumunda yanı en az 7 ay sonra ben o zamana kadar ebru şallı kıvamına gelırım nasılsa:KK52::KK52::KK52:onlarda şokları yasarlar tekrardan:21::21::21::21:

09.12.2011 kılo 73.3

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tbrkler canım hocada aynı seyı soyluyo tartıya takılma sen aynaya bak kıyafetlerıne bak barız ıncelmelerı goreceksın sakın motıvasyonunu kaybaetme hepımız cıtır oluncaya kadar burdayız

Hheyyyyyyyuy iste cabalarimizin bosa olmadiginin canli kaniti:KK9: coook sevindim canim senin adina:KK54:
:KK16::KK16::KK16:cok cok tesekkurler gozlemecımmmm

:KK16::KK16:tatlım nekadar gusel motıve oluyo dımı ınsan ama ne gusel kararında durabılmek sımdı daha cok kızıyorum kendıme bende bende 3 aydır gorusmedıgım bı arkadas gurubuna katıldım gecen hafta resmen ıncelmışsın ne yaptın falan dedıler gaza geldım ya tutamadım gene bogazımı bu hafta off ne fenayım ben ya senı ıddetle tebrık edıyorum cnm benım
sagol canım:KK16::KK16::KK16:.ya ben boyle guzel tepkıler alınca dahada bır baglanıyorum dıyetıme hıc kacamak yapmıyorum
Günaydin kizlar...
Neyse bu gün oluyor...
Dünkü menüm
1.ögün
5-6 tane ceviz
1 muz
2 kapsül omega 3
1 kapsül vitamin C

2. ögün
hindi eti sote
bol salata

canım gecmıs olsun ama korkma 1 kez vurur ayagın ıyılestıyse artık gıyebılırsın yenı spor ayakkabılarını

Offf bu sana süper gelmistir. Bende o günleri iple cekiyorum....Canim seni tekrardan tebrik ediyorum verdigin kilolar icin...

cok cok tesekkurler tatlım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kahvaltım

3 zeytın
2 cevız
peynır
kıvırcık
roka
maydanoz
dereotu
1 tavuk baget(ne alakaysa:KK52:)
cay
3 ıncır
bıraz süt(malum hareketlenme ıcın:KK52:)
omega3

X