Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar benim moralim çok bozuk, 1.5 aydır Karatay diyeti yapıyorum üstelik 3 değil 2 öğün yemek yeterli oluyor, kitabı okudum aynen uyguluyorum bunun dışında hemen hergün spor salonunda 1.5 saat yüryüş,kardiyo, jimnastik yapıyorum. 65 kilo ile başladım, topu topu 63.5 olabildim :KK43: spor sayesinde 5-6 cm incelmişim ama kilodaki düşüş 1.5 ay için çok çok az..Yani spor yapmasam hadi neyse diyeceğim am bu kadar spor desteğiyle.. ufff kafayı yiycem..ilaç falanda kullanmıyorum,boyum 1.65 doğum sonrasında bile 63 kilodan 52 kiloya 3 ayda düşmüştüm şimdi niye böyle oluyor anlamıyorum, acaba ceviz fındık falan dediği gibi 1 su bardağı yiyorum kahvaltıda ve öğle yemeği gecikirse bir avuç daha atıştırıyorum bu kuruyemişmi engel oluyor kilo vermeme, yumurta,salata ve yemeklerede zeytinyağı falan koyuyorum..sizce ne yapmalıyım??

Arkadaşlar benim moralim çok bozuk, 1.5 aydır Karatay diyeti yapıyorum üstelik 3 değil 2 öğün yemek yeterli oluyor, kitabı okudum aynen uyguluyorum bunun dışında hemen hergün spor salonunda 1.5 saat yüryüş,kardiyo, jimnastik yapıyorum. 65 kilo ile başladım, topu topu 63.5 olabildim :KK43: spor sayesinde 5-6 cm incelmişim ama kilodaki düşüş 1.5 ay için çok çok az..Yani spor yapmasam hadi neyse diyeceğim am bu kadar spor desteğiyle.. ufff kafayı yiycem..ilaç falanda kullanmıyorum,boyum 1.65 doğum sonrasında bile 63 kilodan 52 kiloya 3 ayda düşmüştüm şimdi niye böyle oluyor anlamıyorum, acaba ceviz fındık falan dediği gibi 1 su bardağı yiyorum kahvaltıda ve öğle yemeği gecikirse bir avuç daha atıştırıyorum bu kuruyemişmi engel oluyor kilo vermeme, yumurta,salata ve yemeklerede zeytinyağı falan koyuyorum..sizce ne yapmalıyım??

ceviz için hoca "ince belli bir çay bardağı" diyor su bardağı diye hatırlamıyorum ben ama bu kadar dikkat ve spora rağmen sadece cevizden farkedeceğini düşünmüyorum troid fonksiyon testleri mi yaptırsan acaba?

uzun süre aynı tempoda yuruyunce vucut alısıyor ve fazlasını istiyor,ya yuruyus suresını ya da tempoyu arttırmak lazım zaten,şu yürüyüş arasına koşu eklemeyi bir kisiden daha duydum gecen gun,deneyecegım bakalım:KK76:

maşallah sana:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:harikasın:KK9::KK9::KK9:,öyle dar gelen birşey bana da lazım,motive için:KK9:

öyle yapcam canım,biraz şoklayacam kendimi:KK1:

yarın sabah da köye kahvaltıya gidiyoruz,ondan sonra tabii:KK56:

evet canım bende tempomu ve süresini uzattım işe yaradı....:KK76:
sağol canım evet iyi oluyor..benim kilolar hamilelik kilosu zaten,onedenle eski kıyafetler duruyor...1tanesi var ona hala giremiyorum o olunca diyeti bırakacağım..:KK1:
.tavsiye ederim...:KK34:
tamam yarında geçsin 1 hafta dene bakalım...:KK9::KK9:

Bu kilo sizin ideal kilonuz olabilir mi acaba.Çünkü 63 kilo iyi bir kilo.boyunuzda kısa değil.bence hoş bir görüntünüz olabilr.giydiğinizin yakışacaği bir kilodasınız diye düşünüyorum.bence spora devam adin sıkılaşın.

Arkadaşlar ben hala spora başlayamadım.Bugün KARATAY a başlayalı 6 gün oldu.Vucüdumun alışmasını bekliyorum diyerek kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum.Ama sporun düzenli yapılması gerektiğini burdaki insanları görünce anladım.çocuk yaştan itibaren spora başlatılıyrlar ve hayat boyu yapıyorlarçEvimin 100 metre ilerisinde bir göl var.gölün etrafında insanlar sabah akşam koşuyorlar.arkadan bakıyorsunuz 20-25 yaşlarında bir bayan.tur dönüşünde teyzemmiş meğer 65-70 yaşında.yeminle depar atıyorlar.bende şişko şişko geziniyorum.daha 3 olmamıştır yürüyüşe gittiğim orada.
1 ay önce tom cruise u gördüm.Eşim çamur yaptı hatta.kısacık adam ne olcak görcen de falan filan. adam kısa filan değil.en az 1.75.ve nasıl fit görseniz.armızda2 metre anca vardı.yani yakinen gördüm.adamın yüzünden sağlık fışkırıyor.25 -30 yaşında görünyor.ama onlarda çok bilinçli besleniyorlar ve inanılmaz spor yapıyorlar.
ah bende spor yapabilsem.

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr ben geldım:21::21:

merak eden butun arkadaslar ıcın deteylıca anlatıyorum hemen:KK1::21:
sımdı o bahsettıgım mısafırlıkten gelıyorum hanı esımın ıs arkadaslarından
benı gorur gormez nasıl sasırdılar nasıl sok oldular anlatamam.nasıl verdın nasıl yaptın cok hos olmussun
falan.bende hemöen anlattım tabı beslenme seklımı.masa bastan sona doluydu ama genelı zyaglı ve salatadan olusuyodu
sosıslı mılfoy borek ve bır arkadaslarının dgunu pastası harıc hersey gayet saglıklıylı barbunya engınar kozlenmıs patlıcan ve bıber
azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:

benı gorur gormez nasıl sasırdılar nasıl sok oldular anlatamam.nasıl verdın nasıl yaptın cok hos olmussun
falan.bende hemöen anlattım tabı beslenme seklımı.masa bastan sona doluydu ama genelı zyaglı ve salatadan olusuyodu
sosıslı mılfoy borek ve bır arkadaslarının dgunu pastası harıc hersey gayet saglıklıylı barbunya engınar kozlenmıs patlıcan ve bıber
azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:

seni tebrik ediyorum canım......:KK9:nekadar güzel bir duygu hepimiz biliyoruz çok şükür..:KK17::KK16::KK16:..umarım dahada fazla verir istediğin hedefe ulaşırsın...:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

rumuz:papadıya
gecen hafta:91.1
bu hafta:90.1
fark:-1 kg
boy:168
yas:33
spor:arada yuruyus

ben bu cuma 89u ucundan gormeyı cok ıstıyodum 89.9 olsa cok
mutlu olcaktım haftaya ınsaallahEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

tickerını neden değiştirmiyorsun....:KK20::KK53:
haftaya kesin görürsün inşaallah 88.900 olur en azından...:KK9::nazar:

merhaba arkadaşlar.bugün ilk defa menü bildirimi yapacağım.sabah kahvaltıda 2 yumurta ama kıvamı kaçmış,bir avuç badem ve kara üzüm biraz yeşillik bir küçük kase yoğurt içinde bir tatlı kaşığı keten tohumu 7-8 zeytin bir parça kaşar peyniri.kahvaltıyı geç yaptığım için iki öğün yaptım.akşamda biraz fazlaca kuru fasülye ve yoğurtlu havuç salatası hepsi bu kadar.sadece suyu az içmişim.işlere dalınca suyu ihmal ettim.birde sizlerden iyi bir omega 3 adı öğrenebilirmiyim?

bademler kavrulmamış olmalı,birde kilo verene kadar mecbur kalmadıkça havucu pişmiş yememek gerekiyor

Arkadaşlar bende uzun süredir bu diyeti yapanlara sormak istyrum.kan değerlerinize baktırdınız mı.baktıran varsa yada baktıracak olanların sonuları paylaşmalarını rica etsek...
ben hipotiroit hastasıyım yani zor kilo veriyorum,birazda kolestrolüm yüksek çıkmıştı en son tahlillerimde.haftaya kontrollerim var bende merak ediyorum sizinlede paylaşırım sonuçları

öğle yemeğim
1 tabak menemen

akşam 1 kase mercimek çorba
9-10 tane hamsi
salata
çayın yanında tiramisu küçük parça:18:

ay bitmedi gitti şu tiramisu

63 kilo ideal kilon olabilir birde ceviz fındık ince belli bardak kadar

tebrik ederim canım hem iradenden hemde başarından dolayı çok pozitif bir arkadaşımzsın:KK9::KK9:

azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:[
tebrikler.senin adına çok sevindik.

Bugünkü menü

500 ml su
500 ml su+1 limonun suyu
1 kuru incir+1 ceviz
1 bardak süt
(aç karnına bağırsak çalıştırmak için denediğim yeni yöntem)

1. öğün:13.00-13.30

1 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
peynir
zeytin
domates
salatalık
biber
1/4 gevrek
3 çay

ara:17.30 gibi dünkü gibi biraz baş dönmesi ve mide bulantısı oldu.şekerim düşmüş olabilir diye düşünüp 1 kuru incir ve 1 ceviz yedim

2. öğün:20.30 maalesef biraz geciktim ama zaten geç yatıyorum
1 dolu tabak(3 kepçe) kıymalı bamya
2 yemek kaşığı erişte (yine dayanamadım ve tattım.Normal düzenimize dönünce inşallah bu kaçamaklar olmayacak)

toplam su:2-2.5 LT

seni tebrik ediyorum canım......:KK9:nekadar güzel bir duygu hepimiz biliyoruz çok şükür..:KK17::KK16::KK16:..umarım dahada fazla verir istediğin hedefe ulaşırsın...:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
cok tsk ederım ıkızım valla bısey soylıyımmı burası olmasa sız olmasanız bu kadar guzel motıve etmesenız boyle sonuclar alamazdım:KK16::KK16::KK16:

tickerını neden değiştirmiyorsun....:KK20::KK53:
haftaya kesin görürsün inşaallah 88.900 olur en azından...:KK9::nazar:
bılmıyorumkı degıstırmeyı :KK50:cumaya kadar beklıyımde o gunku sonuc dogrultusunda bır arkadastan rıca ederım degıstırır ınsaallah

tebrik ederim canım hem iradenden hemde başarından dolayı çok pozitif bir arkadaşımzsın:KK9::KK9:
leylakcım cok tesekkur ederım tatlım ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16::KK16:

azda kısır benım yedıklerım.bırsuru daha cesıt vardı ama bunlar yeterlı geldı.aldıgım ıltıfat ve tebrıklerın tadı masadakı herseyden daha guzeldı emın olun hepınızı cok sevıyorum ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16:[
tebrikler.senin adına çok sevindik.
:KK16::KK16::KK16:cok sagol canımEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Bugünkü menü

500 ml su
500 ml su+1 limonun suyu
1 kuru incir+1 ceviz
1 bardak süt
(aç karnına bağırsak çalıştırmak için denediğim yeni yöntem)

1. öğün:13.00-13.30

1 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
peynir
zeytin
domates
salatalık
biber
1/4 gevrek
3 çay

ara:17.30 gibi dünkü gibi biraz baş dönmesi ve mide bulantısı oldu.şekerim düşmüş olabilir diye düşünüp 1 kuru incir ve 1 ceviz yedim

2. öğün:20.30 maalesef biraz geciktim ama zaten geç yatıyorum
1 dolu tabak(3 kepçe) kıymalı bamya
2 yemek kaşığı erişte (yine dayanamadım ve tattım.Normal düzenimize dönünce inşallah bu kaçamaklar olmayacak)

toplam su:2-2.5 LT

afıyet olsun fıstık:KK16::KK16::KK16:

cok tsk ederım ıkızım valla bısey soylıyımmı burası olmasa sız olmasanız bu kadar guzel motıve etmesenız boyle sonuclar alamazdım:KK16::KK16::KK16:

bılmıyorumkı degıstırmeyı :KK50:cumaya kadar beklıyımde o gunku sonuc dogrultusunda bır arkadastan rıca ederım degıstırır ınsaallah

dahada iyi sonuçlar alacaksın inşaallah,çok süper gidiyorsun maşaallah..:nazar::KK9::KK9:.
tamam canım öyle olsun .:KK19:

Emine hanım sağolun moral oldu, ben hep 36 bedendim,49-50 kilo civarı o kadar olmayı beklemiyorum ama 54-55 olabilsem rahat edeceğim.Birde doğum sonrası göbek çok yağlanıyor aslında şu anda dışarıdan bakınca normal duruyorum ama vücut ölçümü söyliyeyim, bel 78,kalça 98 :) Yani belle kalça nerdeyse aynı :),ona biraz taktım, ideal kilomda olduğumu sanmıyorum çünkü göbeğim var epey.

Bu kilo sizin ideal kilonuz olabilir mi acaba.Çünkü 63 kilo iyi bir kilo.boyunuzda kısa değil.bence hoş bir görüntünüz olabilr.giydiğinizin yakışacaği bir kilodasınız diye düşünüyorum.bence spora devam adin sıkılaşın.

Canım,pardon ben yanlış yazmışım su bardağı değil,ince belli çay bardağı kadar yiyorum, valla bir diyetisyene gideyim diyorum,bu tip testlere falanda bakar, bir ihtimalde spor kas yapıyor,kas da daha ağır olduğundan tartıda pek fark olmuyor ama incelme oldu 5-6 cm,pantolon filan bollaştı epey..

ceviz için hoca "ince belli bir çay bardağı" diyor su bardağı diye hatırlamıyorum ben ama bu kadar dikkat ve spora rağmen sadece cevizden farkedeceğini düşünmüyorum troid fonksiyon testleri mi yaptırsan acaba?

evet canım bende tempomu ve süresini uzattım işe yaradı....:KK76:
sağol canım evet iyi oluyor..benim kilolar hamilelik kilosu zaten,onedenle eski kıyafetler duruyor...1tanesi var ona hala giremiyorum o olunca diyeti bırakacağım..:KK1:
.tavsiye ederim...:KK34:
tamam yarında geçsin 1 hafta dene bakalım...:KK9::KK9:
hm anladım hamilelik kilosu oldugundan rahat gidiyordur,sen önceden de fittin demek ,maşallah:nazar::nazar::nazar:

ben 79la hamile kalmıstım kızıma:KK17::KK17:yani onun da bayagı altındayım şuan,yerleşik kiloları vermeye çalışıyom ben:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nasıl bir şoklama yapacagımda kararsızım,fikirlere açığım,bir beyin fırtınası yapalım:KK52:

Arkadaşlar ben hala spora başlayamadım.Bugün KARATAY a başlayalı 6 gün oldu.Vucüdumun alışmasını bekliyorum diyerek kendimi mi kandırıyorum bilmiyorum.Ama sporun düzenli yapılması gerektiğini burdaki insanları görünce anladım.çocuk yaştan itibaren spora başlatılıyrlar ve hayat boyu yapıyorlarçEvimin 100 metre ilerisinde bir göl var.gölün etrafında insanlar sabah akşam koşuyorlar.arkadan bakıyorsunuz 20-25 yaşlarında bir bayan.tur dönüşünde teyzemmiş meğer 65-70 yaşında.yeminle depar atıyorlar.bende şişko şişko geziniyorum.daha 3 olmamıştır yürüyüşe gittiğim orada.
1 ay önce tom cruise u gördüm.Eşim çamur yaptı hatta.kısacık adam ne olcak görcen de falan filan. adam kısa filan değil.en az 1.75.ve nasıl fit görseniz.armızda2 metre anca vardı.yani yakinen gördüm.adamın yüzünden sağlık fışkırıyor.25 -30 yaşında görünyor.ama onlarda çok bilinçli besleniyorlar ve inanılmaz spor yapıyorlar.
ah bende spor yapabilsem.
tom cruise 'u mu gördünnnnnnn:KK52: ne kadar sanslısın,o sevinçle 1-2 kg gitmesi lazımdı:KK1:

canım yurtdısındasın heralde,oralarda yürüyen koşanları gördikçe daha çok gaza geliyor ınsan,hem şehir de spor yapmaya musaıt duzenlenmıstır buralar gıbı degıl,evın yakınında göl var dıyorsun,çıkıp yurusene güzel güzel:KK48: sen bir başla,biz hergün gaz veririz sana:KK9:

hoşgeldinnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok sevindim canımm,bu motivasyon bayagı gıder artık sana,bir 3-4 ay sonra tekrar bir şok yaşatırsın hanımlara botoksa ihtiyaçları kalmaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

leylakcım cok tesekkur ederım tatlım ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16::KK16:
canım ben kendi derdime düştüm senle igilenemedım,hemen yapayım bir ticker bebişime:KK48:

X