Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ellerine sağlık zaman ve vakit ayirdığın için teşekur

canım eline sağlık.diğer arkadaşlarınki aklımda değil tabiki ama benim ki % - 0.45 ti bugün :26:

ellerine emeğine sağlık canımm
pc nin azizliğine uğradım giiremiyorum veren veremyen herkesi tebrik ederimmm ilk üçü ayrıca bi öperimm

Profitcim hemen ekledim seni....

1. Tanem111 %2,8
2. İdealist33 %1,6
3. Leylak70 %1,3
4. Hayattanazicik %1,3
5. Gul63 %1,2
6. Papadiya %1,1
7. İkiz81 %1
8. Aslı72 %0,9
9. Alınyazımkaderimsin %0,8
10. Handan_06 %0,7
11. Pembekalp %0,6
12. Pepeti %0,5
13. Gamzeed %0,2
14. Gozleme %0
15. Saphira +%0,4
16. Ceylin1907 +%0,5
17. Burcin79 +%0,6
18. Zeynepfaz +%1,5
19. Mattika +%1,7
20. Profit +%1,9
21. Eski_bir_masal - İzinli
22. Loxandra - Bu hafta listede olmamak istedi
23. Şekerkız67 - Bugün tartılmayı unutmuştu
24. Yosun30 - Henüz bildirimde bulunmadı :26:

İşte son durum...

Son düzenleme:

ELLERİNE SAĞLIK :)

Herkesi kutluyorum kilo veren veremeyen.

YOLA DEVAMMMMM...........

.

ajan petunya ayakların dert görmesinbayılıyorum senin gizli yürüyüşlerine ajanım benim
bende akşam yürüyebildiğim kadar yürücem inşallah
yürü jarnim yürüüü fistanını sürüüü tam 45 dakika aralıksız son hız yürüdüm 45 dakikada 5631 adım atmışım diğer normal ofistekilerle birlikte 16:00 itibariyle 7021 adım oldu akşama 8 bin 9 bin olur sanırım harikaydıı bugünde sporumu yaptım darısı yarınaaa sel geliyormuş ama olsun evde bisiklet falan yaparım artık bulurum bişiler ben yürüdüm bitiridim darısı hepimizin başına bana 700 gr kaybettiren güzelim vücudum bunu haketmiştii

petunya niçin gizlice yürüyorsun,çok merak ettim
canım ofisteyim işteyim yanii kimse yokken boş büyük bir oda var telsiz telefonu yanıma alıp orda yürüyorum iş gereği yaniii kendime kaçamak spor zamanları yaratıyorum fırsat buldukça genelde fırsatım oluyorr şanslıyım bu konuda

Karataycı güzell harikaa 800 gitmiş bende 700 verdim acayip mutluyummm darısı diğer haftalara

kızlar harikasınızzz tebrikler özellikle ilk üçü ayrıca tebrik ediyorum şampiyon başka büyük yokkk gözleme sende iyi ki varsınnn bende hepimizi seviyorumm

eline sağlık canım..teşekkürler...

canım ılk tebriğimsin sağol hadi geleçek hafta sende

haftaya herkes birinci olsa daha çok sevinirimlistede yokum ama olsaydım da ikinci oluyormuşm 1,8 çıktı oranımgünün açık ara şampiyonu sensinnn tekrar tebrikler

bu arada akşamları benle yürüyüşe gelecek kimse yok.kandırabileceğim bir kocam da yok.offf nete ilan vericem ataşehir bölgesinde yürüyüş arkadaşı aranıyor diye...

hangi dizi var loo akşam

adını feriha koydum yaa çok dalga geçiyordum ben o diziyle ama orda bir kaptan var beni benden alıyor yaaa o konuşsun ben salyam aka aka dinleyim modunda mal gibi ekrana yapışmaktan kendimi alamıyorum

ama haftada sadece bir gün televizyon izlediğimi de söylemek isterim...

evli değilsin sanırsam jarnii ataşehirde kuzenim var benimde öğretmen yani ataşehir diye hatırlıyorum etap etaptı orası sankim aman boşver kimse olmasada tak kulaklığı yürü kulak acıtmayan süper kulaklıklar var onlardan al müziğide aç atkıyıda sar boynuna ohh paşa gönlün nereye isterse :)

hımm kaptan hee rüyanda denizde çok açılmayasın :))
bende çok izlemiyorum cem yılmaz esprisi olacak ama gerçekten belgesel seyrediyorum ya da sinema tv kanallarındaki güzel filmleri komik dizi olursa denk gelirse izliyorum yakında star da bir kadın bir erkek başlıyor bayılıyorum ben onlara şiddetle tavsiye ederim zaten hayat fazlaca dramla dolu gülmek gerekkk diyorummm gülüşünn gacılar gülüşünn ben hepiciğinizi öper yavaştan kaçarımmm iyi akşamlar olsun yarın sabah görüşmek ümidiylennn sevgiyle kalın anacımmm

AYYY NE ÇOK ÇALIŞTIM BUGÜN. SİZİ OKUMAYA YAZMAYA FIRSATIM OLMADI.HERKESİ TEBRÜKKKK EDERİM

SABAH KLASİK KARATAY KAHVALTISI YAPTIM.
ÖĞLENİ SORMAYIN
400 GR VERMİŞİM. NİHAYET 83 ÜM ALTINA DÜŞTÜM 82,90
Bİ KURTULSAM ŞU 80 LERDEN PEK Bİ MUTLU OLUCİİMMM

ÖPÜYORUM KOCAMAN SİZİ

deli kız burda olsan bırlıkte çıkartık

ellerine sağlık gözlemeciğim yaşasın 3. olmuşum

depresyondayken o kadar belgesel izledim ki artık ondan bile uzak duruyorum dvd merakım var ilerde sıkı bir koleksiyonum olacak sanırımbir kadın bir erkeği netten seyrediyorum bende seviyorum

kaptana gelince bende denizcilere karşı fazla sempati var galiba hele sipanyol denizcilere hiç dayanamıyorum çok sapık gördüm kendimi yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…