Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım ellerine sağlık güzel bir liste olmuş.kilo veren alan yerinde sayan listede olan olmayan herkesi tebrik ediyorum.çünkü buradayız hep birlikte birbirimize destek oluyoruz ve en önemlisi bir amacımız da var.ben de hepinizi seviyorum iyiki varsınız...

evet ya gitmeseydiiii...düsüncesi bile korkunc. Bunada sükür di mi!!

neden 45dak. asla gecirmesin???

ya saphira ben varimda toplayamadik bir 10 kisicik. Kizlar yokmu yardim etmek isteyennnnnnnnn....
canım öle dıyolarya 45 dk sonrası kas kaybı oluyormus öle duydum uyguluyorum loxide fazla yuruyor sankı kas kaybedınce yag depolama artıyormus ya hanı ondan dedım aktıf sporcu degılsen kesınlıkle gecme dedılerdı:26:

tesekurler elıne saglık canım insallh 12. olmusum ama olsun mutluyum bugun aksam mısafırlıge gıtcem insalh kacamak az olcak yada hıcc

aksama pırasa yıycem yogurt salata

bu omega ve üzüm çekirdeğini nerden alıyoruz tatlım bende hemen başlıyayım

kızlar akşam yemeğimi henüz bilmiyorum yarın yazarım.

herkesi çok seviyorum ve harika bir akşam diliyorum

merhaba herkese iyi akşamlar

2.öğünüm

1 kase yoğurt
1 kase zeytinyağlı taze fasülye
2 dilim közlenmiş biber konserve(yemesemiydim çok seviyorum)
tere maydonoz roka kuzu kulağı
3 ceviz 2 gün kurusu

iyi akşamlar kızlarrrr sonundaa haftayıı bitirdikk... yaşasınn haftasonuuuuu

yimeğımı da yedimmmm

1 kase mercimek çorbası
sarımsaklı yoğurtlu ıspanakk koca bir tabak hem de
1 avuç kuruyemiş

ellerinee sağlıkkk gözlemecimmm.
2. olmuşummm oleyyyyyyyyy

bugun arkadastaydım yaklasık 20 kısı vardı ve mukemmelde bır masa vardı tabıkı benım yedıklerım

havuc salatası
kuskus salatası
kısır cay

bugun arkadastaydım yaklasık 20 kısı vardı ve mukemmelde bır masa vardı tabıkı benım yedıklerım

havuc salatası
kuskus salatası
kısır cay

bende bugün akadastaydım bende kısırlık bılgurdan irmik ve un karısımından mantı yedim
NEDİR ZARARI BİLMEM AMA COK GÜZELDİ O KESİN

kızlarrr yarın kahvaltıya arkadaşımı çağırdımm. ne yapsam kiiiiiii?

kendime yumurta salatası yapacam o kesinn dee daha başka ne yapabilirimm sizceee?

bende bugün akadastaydım bende kısırlık bılgurdan irmik ve un karısımından mantı yedim
NEDİR ZARARI BİLMEM AMA COK GÜZELDİ O KESİN

dün biz de ev görmeye gittik okul çıkışı.
5 küçük mercimek köftesi marul ile 3 kaşık tavuklu sebzeli salata yedim. börek , tatlı falan almadımm. kızlarr bir haylii ısrar ettiler ama yemedimm. bi de perşembe akşamıı, ertesi gün tartıı günüüü. yediremedilerrr

AKŞAM YEMEĞİM 18.00

bir büyük tabak piyaz
1 tabak yoğurtlu havuç
3-4 tane gün kurusu
biraz badem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…