Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

oğleyyy çok mutlu bir hatun daha:nazar::KK9::KK9:özledim ben seni yaaa kocaman öptüm:KK16::16
jarnimm canım benimm bende özledim bendeeee enerjin banada geçtii bomba gibiyizz şükürler olsunnn geçmişi okuyamadım nasıl durumlar verdin mi guzummm ? :KK52:

hadi geçmiş olsun canım, tebrik ederim:nazar::KK9:

gözleme sağol canım ya cidden geçmiş oldu harika olduu :nazar: bende tebrik ediyorum kilo veren herkesi özledim hepinizi bomba gibi bir cuma olsunnn herkesler mutlu olsunnn :KK62:

Canlar,

Gamzeed, Burcin79, hayattanazicik ve yosun30 şimdilik bildirim yapmayanlar... Kaça kadar bekleyelim? Onun dışında liste hazır:-)

Masal ve profit izinliydi sanırım. Sekerkiz67 de tartılamamıştı bugün. Onun dışında liste talebi olup da eklemediğim oldu mu acaba?:26:

4 ocak çarşamba akşam: ızgara hamsi,sakarca mıhlama,pazı kavurma,salata,1 lokma mısır ekmeği
spor: 5395 adım /normal

5 ocak perşembe
sabah: peynirli,biberli 2 yumurtalı omlet,yarım brd. günlük süt,zeytin,2 avuç badem,yarım kase ev yoğurdu(keten tohumlu,çörek otlu),1 avuç yaban mersini
öğle : fırında kuzu incik,salata,ayran,1 ceviz
akşam:yarım kase çekirdek,yarım kase antep fıstığı,2 ceviz,1 kase ev yoğurdu(keten tohumlu)
spor: toplam 7974 adım 17 dk hızlı tempo gerisi normal adım
06 ocak cuma
sabah:2 rafadan yumurta,biber,yeşillik,zeytin,badem,1 adet kivi,1 lokma (minnacık) kol böreği
öğle: pırasa yemeği, ev yoğurdu,yeşil salata
akşam: Allah kerim yarın yazarım artık ne yapacağımı düşünmedim madımak vardı belki ondan yerim

bu adımlar leslie ye ait sanırım 4 mil var bende ne kadar yapıyor acaba kaç km?

Yilbasinin cezasini agir ödüyorum...+2,5 tan anca 2 kilo gitmis...:KK50::KK50::KK50:
Bildirim: 06/01/2012
Rumuz: Burcin79
Başlangıç tarihi: 25/11/2011
Başlangıç kg: 90
Geçen hafta: 83,7kg
Bu hafta: 84,2kg
Fark: +500gr. :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Toplam fark: 5,800kg
Beden: 44-46
Spor: Bu hafta cokkkk spor yaptim her gün yürüyüs en az 1 saat(6-7km), 1 kere leslie 3 mil.
Anca 2 kilo atmisim
Boy: 165 cm
Hedef: 55kg

günaydın kızlar.çoook mutsuzum bugun,kaçamaksız diyete ve yuruyuslere ragmen +700gr gecen haftaya göre,72.600:KK53::KK14:

çıldıracagım,o sinirle gidip çikolata yiycektim zor tuttum kendimi:KK4:diyetimi bırakmamak için tartıyı kaldırıyorum 1 ay en az,listeye de girmeyeyim bir süre beni affedin bir süre:KK50:

loxicim takma kafana biliyorsun oluyor arada bence uzun süre tuvalette cikamamanin verdigi birsey. Canan hoca ne diyordu gün iki kez rahat sekilde cikmalisiniz. Asla kabiz olmayin!!!
Sen kendini bozma sakin arkadasim bende yanindayim hadi kaldiriyorum tartiyi bende 4. cumaya ölcülürüz tamammi canim...Belkide böylesi en iyisi...En azindan aralarda motivemiz bozulmaz...Beynimizide kandiririz hem :KK52::KK52::KK52::KK52:

jarnimm canım benimm bende özledim bendeeee enerjin banada geçtii bomba gibiyizz şükürler olsunnn geçmişi okuyamadım nasıl durumlar verdin mi guzummm ? :KK52:

QUOTE]

yaşasın enerjiden patlarız inşallah:21:(enerji fazlalığı saçmalıkları part 1:KK66:)verdim bebeğim verdim 1.400 gr yihhaaaa:KK66::KK66:ödemi bitirip yağları da atmışsın canım çok kocaman sevindim:KK16::KK16:

bu adımlar leslie ye ait sanırım 4 mil var bende ne kadar yapıyor acaba kaç km?

yok canım lesli değil adımsayarım var o kaydediyor ben yazıyorum :))

yaşasın enerjiden patlarız inşallah:21:(enerji fazlalığı saçmalıkları part 1:KK66:)verdim bebeğim verdim 1.400 gr yihhaaaa:KK66::KK66:ödemi bitirip yağları da atmışsın canım çok kocaman sevindim:KK16::KK16:

mükemmel :)) harbiden part 1 hehe :)) acil yürümem gerek yoksa yeşil mask gibi olucam hehe :) 1.400 harikaaa jarnii biz bu işi bitiricez bak gör :KK34:
evet ya bende ödem gittiği gibi yağlarıda kandırmış takmış koluna götürmüş sağolsun leptinide görmüşler onarı bırakıp gelmiş :) leptin döndü diğerleri sadece gidiş almış dönemesinler inşallahh :) :KK51:

Son düzenleme:
gülcüm tebrik ederim 7 leri gördün sonunda en kısa sürede ve sağlıkla 6 ları göreceksin inşallah canım.darısı benim ve hepimizin başına :KK71:

vaaoovv 2.3 müüüü :KK53::KK53: valla çok tabrik ve takdir ettim canım bravo :KK9:

harikasın canım tebrikler :KK16:

ah canım benim yaa üzme kendini..bu kadar azim ve gayrete illaki gidecek kilolar.senin kilolar çok değil ya ondan zor gidiyor canım.herkesin öyle olurmuş :KK70:

sürüden ayrılanları kaçamak kapıyor bence de :KK1::KK1::18:

ben de şoklamalar yapıyorum ara sıra.sen hangisini düşünüyorsun?

canım tebrik ederim süpersin aynen devam :nazar::KK9:

tebrikler canım :KK9:

canım hepsini tek tek inceledim ama her zamanki gibi kusursuz bir menü,arada minik kaçamakların b u kadar etki edeceğine inanmıyorum ben,üstelik spor da yapıyorsun sen

tebrikler canım inşallah 60 ı da göreceksin en kısa zamanda :KK16:

tebrikler canım :KK16:

tebrikler canım :KK16:

tebrikler canım :KK9: inşallah haftaya görürsün 89 ları :KK16:

bugünden başlayarak hemen deneyeceğim,teşekkürler :KK16:

yok yok listede sonuncu benim bu hafta :KK57:

:KK17:sağ olun çok teşekür ederim bende tüm kilo veren arkadaşlar teprik ediyorum:KK9: vermeyelerede nolur kırmayın ümitinizi kaldıgınız yerden hep beraber devam önümüzde daha çok sağlıklı günler olaçak hep baraber gelecegiz üstesinden:21::21::21::21::KK54::KK54::KK54:

öğle yemeğimi yiyem pırasam beni bekler sonra işlere dönüş malum cumaa yoğun hepinizi öperim ara ara bakıcam sizlere sizsiz olmaz karatay hatunlarıı mujkk :KK55:

Canlar,

Gamzeed, Burcin79, hayattanazicik ve yosun30 şimdilik bildirim yapmayanlar... Kaça kadar bekleyelim? Onun dışında liste hazır:-)

Masal ve profit izinliydi sanırım. Sekerkiz67 de tartılamamıştı bugün. Onun dışında liste talebi olup da eklemediğim oldu mu acaba?:26:

canım masal izinli ama profit sadece menü bildiriminden izinli..cuma kilo bildirimine katılacaktı..
1. sayfadakiler listede olacak canım,tabi bildirim yapanlar :KK34:

Bildirim: 06.01.2012
Rumuz: brain01
Başlangıç tarihi: 15.12.2011
Başlangıç kg: 71,2
Geçen hafta: 70,6
Bu hafta: 70,6
Fark: 0
Toplam fark: 0
Beden: 42-44
Spor: lesli
Boy: 1.55
Hedef: 58
Hiç kilo verememişim.Oysa ki hiç kaçamağım yok.Hergün de sporumu yaptım.
Niye böyle anlayamadım doğrusu :KK43:((

yok canım lesli değil adımsayarım var o kaydediyor ben yazıyorum :))

mükemmel :)) harbiden part 1 hehe :)) acil yürümem gerek yoksa yeşil mask gibi olucam hehe :) 1.400 harikaaa jarnii biz bu işi bitiricez bak gör :KK34:
evet ya bende ödem gittiği gibi yağlarıda kandırmış takmış koluna götürmüş sağolsun leptinide görmüşler onarı bırakıp gelmiş :) leptin döndü diğerleri sadece gidiş almış dönemesinler inşallahh :) :KK51:

yürü bebeğim yürü ben dün 14.000 adımla kendi rekorumu kırdım:KK9::KK9:evet evet ben sonbahar diye düşünüyordum ama bu motivasyonla mayıs sonu taş gibi totom ve göbeksiz sıkı karnımla karşınızda olicimmm inşallah:21::21::21:

gidenlere gelince öpmüyorum onları son gidişleri olsun parım parım parçalansınlar inşallah:21::KK66:(part 2):KK66::KK66:

kızlar Merhaba bugün diyetimin 3.günü 0 kaçamak (daha ne olduki :KK1: )
1.öğün domates salatalık 2 yumurtalı omlet yağsız beyaz peynir 8 adet zeytin
2.öğün borani etli nohut ve salata (çokmu ağır sizce kızlar öğlenki
akşamı yazarım

arkadaşım anladığım kadarıyla sende yenisin.ama çok güzel hedef belirlemiş ve çizelge yapmışsın.ben nasıl yapabilirim?

arkadaşım anladığım kadarıyla sende yenisin.ama çok güzel hedef belirlemiş ve çizelge yapmışsın.ben nasıl yapabilirim?

canım kilo çizelgesi nasıl yapılır yaz nete karşına çıkacak:KK16:sonra çizelgenioluşturduktan sonra küçük bir püf noktası var http ile başlayıp png ile biten bölümü kopyalayıp profil ayarlarındaki çizelge bölümüne kopyalayıp kaydet bol şans

Yilbasinin cezasini agir ödüyorum...+2,5 tan anca 2 kilo gitmis...:KK50::KK50::KK50:
Bildirim: 06/01/2012
Rumuz: Burcin79
Başlangıç tarihi: 25/11/2011
Başlangıç kg: 90
Geçen hafta: 83,7kg
Bu hafta: 84,2kg
Fark: +500gr. :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Toplam fark: 5,800kg
Beden: 44-46
Spor: Bu hafta cokkkk spor yaptim her gün yürüyüs en az 1 saat(6-7km), 1 kere leslie 3 mil.
Anca 2 kilo atmisim
Boy: 165 cm
Hedef: 55kg

loxicim takma kafana biliyorsun oluyor arada bence uzun süre tuvalette cikamamanin verdigi birsey. Canan hoca ne diyordu gün iki kez rahat sekilde cikmalisiniz. Asla kabiz olmayin!!!
Sen kendini bozma sakin arkadasim bende yanindayim hadi kaldiriyorum tartiyi bende 4. cumaya ölcülürüz tamammi canim...Belkide böylesi en iyisi...En azindan aralarda motivemiz bozulmaz...Beynimizide kandiririz hem :KK52::KK52::KK52::KK52:

2 kg gitmesi çok iyi:-) Ya gitmeseydi:26:

Haftaya kapatırsın yılbaşı arasını canım:KK34:

canım diyet bölümünde çizelge yazıyor orda bütün bilgiler var takıldığın yerde söyle yardımcı olurum aramıza hoşgeldin

Pepetooo, kırıldı şeytanın bacağı sonunda bak:-)
:KK9::nazar:
eevt canım çok sükür yaaa neydim bi ara bunalım takılıyordum:26:
evet canım,bilimsel bir tabir daha öğrendik bu sayede,plato dönemi:KK51:benim kilo verme işi biterse birgün uzman diyetısyen bile olabilirim öğrendiklerimle,şu an ufak çaplı bir konferans verecek düzeye geldim:KK9::KK9:

sen ideal kilona da varmıssın,gramaların lafı olmaz artık:KK1:ama anlıyorum seni,insan bir gayret gösterince karşılık almak istiyor:KK48:

arkadaslarımızın başarısıyla mutlu olcaz biz de bir süre,sıra tekrar bize gelinceye kadar:KK9::KK9:

loxii canını sıkma canım ya ben bi ara nasıldım tam 2 ayıma maloldu belki simdi ideal kilomdaydım . sende haftada 3gün yürü beslenmeye devam. yürüyüşün 45 dk asla geççirme evde egzersiz tamamdır

kızlar hani cuma gunu tartılma gunu ya ben ne zaman cuma gunu tartılsam hep fazla cikiyorum. Persembe ya da cumartesi de hep eksik cikiyorum. Hani bir gunde yaklasik 1 kilo alıp veremiyecegime gore ya bunun nedeni nedir sizce?

öğlen menüm:
1 büyük kase merçimek çorbası
yarım tavuk ğösü haşlanmış

X