Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben neden +1 görünüyorum....:KK5::KK43:
artık kilo veremiyorum..:KK5:

bugünlerde çok yürüyorsun canım, bence kas oranın arttı ve kasların da su tutuyordur bu nedenle... Yağ kas oranı ölçen bir tartıda durumu kontrol et istersen. Ben geçen hafta 100gr vermiştim ama kas oranım %2 ye yakın artmış, yağ oranım da %1'den biraz fazla düşmüştü...

günaydınnnnn

dün gece giremedim.
İş dönüşü spora gittim .Gelince de duş ,ev toparlama ,sonrada uyuyakalmışım.

DÜN
3.öğün yapmadım.
akşam üstü çook acıktım.
Badem kürü yaptım kendime.Acaip şiştim.
Sporada gittikten sonra yiyesim gelmedi.
tarçınlı süt içtim sadece.

Bugün :

1.öğün:
2 yumurtalı,lorlu omlet
8 tane zeytin
Kahve ,sütlü :)

Bu sabah keyif kahvem.Günde 6-7 fincan içerken sadece sabah 1 e düştüm.
O yüzden bunu da esirgemiyorum açıkçası:)))

Hepinize huzurlu bir gün diliyorum.......

.

Mmmmm spor missss:KK9::KK9::KK9:
Spor karın doyuruyor aşkı bilmem de:KK52::KK52:

Kahven de afiyet olsun canım, ben de çayı çok severim hiç kısmıyorum valla yemekten önce yemekte yemekten sonra...canım ne zaman isterse o zaman içiyorum:-)))

Mmmmm spor missss:KK9::KK9::KK9:
Spor karın doyuruyor aşkı bilmem de:KK52::KK52:

Kahven de afiyet olsun canım, ben de çayı çok severim hiç kısmıyorum valla yemekten önce yemekte yemekten sonra...canım ne zaman isterse o zaman içiyorum:-)))

:)))))))))

aşk hiçççççç doyurmuyor cnm.
tecrübeyle sabit:)

YAŞASIN SPOR!!!!!!!!!!

.

afiyet olsun cnm görmedimm zatenn tutkuyu kiii:KK9::KK9:

iyi akşamlar canım...
hadi bakalım soğukta hasta olmazsın inşallah...

olmadım olmadım htta tıkanık olan burnum açıldı:KK9:

kolay gelsin canım.:KK34:...ah bir yaz gelse,beni tutabilene aşkolsun...:KK1::KK1:

seni zincire vursak yine yürürsün yine yürürsün hpooppaaa:KK16::KK16:

jarnaaaaaaaaaaaaaaa nerelerdesin eve gidemedin mi daha nerden nereye yürüyorsun:KK9::KK9:

gördüğüm her mağazaya daldım tutamadım kendimi:KK1::KK1:eve girdiğimde saat 22.00 falandı:KK66::KK66:

günaydın günaydın günaydınnnnnnnnnnn:KK16::KK16:

öğleden sonra kafa iznime çıkıp bütün gün deli gibi eğlenicem yürücem şarkı söylücem dans edicemmmm:KK9::KK9:tabi ki diyetime sadık kalacağımmm:KK1::KK1:menülerimi yazıp çıkıyorum ve hepinizi çokkkkk kocaman seviyorummmm:KK66::KK66::KK66:

dün akşam 2.5 saat yürüdüm ama gördüğüm her mağazaya daldığım için ne kadar faydalı oolmuştur bilemiyorum ama çok eğlendim sağlık olsun.3 lt su 1 bardak yeşilçay içtim.

sabah kahvaltım:
bir yumurta sarısı(yeni yeni yumurtaya başlıyorum ama beyazını ölsem yiyemem:KK43: )
2 küçük yerli muz
3 kaşık yoğurt
keten tohumu
1 bardak badem
bol tarçın
2 gün kurusu kayısı

günaydınnn arkadaşlarrr yumurtalarım kaynamakta ben de sabırsızlıkla beklemekteyimmm. acııkktımm yavvsss :KK52::KK52:

:)))))))))

aşk hiçççççç doyurmuyor cnm.
tecrübeyle sabit:)

YAŞASIN SPOR!!!!!!!!!!

.

öyle demeyinnn kıızzz aşk çok güzelll bir duyguuuuuu:KK16::KK16::KK16:

Günaydıııın şekerler...

Hepimize çok güzel aydınlık bir gün olsunnnn:nazar:

günaydınn tatlımmmm:KK54::KK54:

olmadım olmadım htta tıkanık olan burnum açıldı:KK9:

seni zincire vursak yine yürürsün yine yürürsün hpooppaaa:KK16::KK16:

gördüğüm her mağazaya daldım tutamadım kendimi:KK1::KK1:eve girdiğimde saat 22.00 falandı:KK66::KK66:

ohhh çok güzel yapmışsınn cnm yaşasın mağaza gezmekkkkkkkkkk:KK9::KK9:

öğleden sonra kafa iznime çıkıp bütün gün deli gibi eğlenicem yürücem şarkı söylücem dans edicemmmm:KK9::KK9:tabi ki diyetime sadık kalacağımmm:KK1::KK1:menülerimi yazıp çıkıyorum ve hepinizi çokkkkk kocaman seviyorummmm:KK66::KK66::KK66:

dün akşam 2.5 saat yürüdüm ama gördüğüm her mağazaya daldığım için ne kadar faydalı oolmuştur bilemiyorum ama çok eğlendim sağlık olsun.3 lt su 1 bardak yeşilçay içtim.

sabah kahvaltım:
bir yumurta sarısı(yeni yeni yumurtaya başlıyorum ama beyazını ölsem yiyemem:KK43: )
2 küçük yerli muz
3 kaşık yoğurt
keten tohumu
1 bardak badem
bol tarçın
2 gün kurusu kayısı

enerjin bol olsun canımmm, sefann olsunnn :KK34::KK34::KK34::KK34:

kahvaltımıı yaptımmm kendime geldimm vallaaaa:KK1::KK1::KK1:

2 kk yumurtadan bol yeşillkli yumurta salatası
2 közlenmiş çarliston biber
peynir
zeytin
yeşil çay
1 portakal

sabah kahvaltım:
2 küçük yerli muz
3 kaşık yoğurt
keten tohumu
1 bardak badem
bol tarçın
2 gün kurusu kayısı
canım sana iyi eğlenceler mutlu sağlık bır zaman geçirirsin:KK16:aksine bende hiç yumurta sarısını sevmem kuçukken sofrada beyazla sarıları değıtırıdim abimle şimdi kaysı kıvanda yıyorum bence sende alışırsın

günaydınlar herkese bu gun çok uykusuz uyadım kahvaltımı yaptım birazdanda ev işine bı gıreyım sonra görüşürüz arkadaşlar:KK3:
kahvaltım:KK56:
2 haşlanmış yumuta
6 zeytin
bugün 1 avuçtan fazla oldu taze kars kaşarı[burada bı arkadaş sormuştu ben market hıç peynır almam yerlı güvenilir peynır satan yerler var oraladan alırım oralarada köyden gelir bır haftatırta karsdan bi arkataş getırtı ]
1çay bardağı badem+yer fıstığı işlememiş
4kaysı
bide köy yumutası satan yer bulsam sevinecem:KK16: sütü buldum ama:KK30: yumurta bulamadım

günaydın kızlar
ben giremedim bu hafta, hem kaçamak çoktu hem de kaynana kayınpeder olunca fazla giremedim.
spor da yapamadım.
bir de bunaldıkça sinir oldukça bişeyler yedim, benim en kötü huyum da bu.
yarın baya fazla çıkıcam tartıda :KK50:

günaydın kızlar
ben giremedim bu hafta, hem kaçamak çoktu hem de kaynana kayınpeder olunca fazla giremedim.
spor da yapamadım.
bir de bunaldıkça sinir oldukça bişeyler yedim, benim en kötü huyum da bu.
yarın baya fazla çıkıcam tartıda :KK50:

sıkma canını mattika kaldığın yerden devam edersin sanki hiç kaçamak yapmamış gibi.
gittiler mi misafirler? o da sorun oluyor mecbur yiyorsun onlarla birlikte...

Harward Universitesi’nden araştırmacı Dr. Hu Shiu-ying’e göre kayısı çekirdekleri solunum ve savunma sistemleri için değerli bir destekleyicidir. Food Plants of China (Çin’in Yenilebilir Bitkileri) kitabında belirttiğine göre, kayısı çekirdekleri akciğerler ve diğer solunum sistemleri için faydalıdır. Bu çekirdeklerden yemek bağışıklık sisteminin kendini yenilemesine yardımcı olur.

Kayısı çekirdekleri bol miktarda B17 vitamini içermektedir. Bu vitamin kanser önleyici olarak olarak bilinmektedir. Günde en az 7-10 kayısı çekirdeği tüketilemesi tavsiye edilmektedir. peki bunun kalorisi ne kadar dün istemeden de olsa bir avuç yedim bulamadım internette kalorisini

dün akşam palamut fırında yaptım bol yeşillikli salatayla götürdüm :KK1:
bu sabahki kahvaltım 2 yumurta kayısı (kayısı şeklinde)
domates salatalık 9 tene zeytin 1 parça peynir beyaz şekersiz çay
öğlene Allah kerim umarım yağsız bir yemek çıkar

günaydın:KK56:
kahvaltım 1yumurtadan menemen
8zeytin(ev yapımı)
biraz peynir
1çay bardağı ceviz
roka
2 kuru erik-2gün kurusu-1kuru incir-2dilim ayva
ıhlamur
2 adet omega 3

X