Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gıcıklık veriyorlarr bi de aa sen diyettesinn zaten yiyemezsinn falann manidar laflarr sanki benim cnm çok istiyor da kendime zulüm yapıyormuşum gibi hissediyorlar heralde. aslında tam tersi. bu beslenme şeklinden sonra gerçekten yemek yemenin tadına vardım.:KK34::KK34:
sinir oluyorum ben de bazı insanlaraa çok acayipler yahu...:KK9::KK9::KK9:

aynen katılıyorum canım cok ılgınc ınsanlar var yaa

[video=youtube;duLs6Y0-KII]http://www.youtube.com/watch?v=duLs6Y0-KII[/video]:KK76::KK76:
dıyete yenı baslamıstım bır hevesle eltıme dıyetımden bahsedıyodum gozum parlıyodu boyle bır coskuya kendısının cevabı ne oldu bılıyomusunuz SEN BOGAZINI TUTAMAZSIN gozume baka baka bunu dedı bana.sımdı uygun zaman beklıyorum ben bogazımı tuttum 17 kılo verdım sımdı sıra sende demek ıcın

bende yıllardır kronikleşti artık
akşamdan 3günkurusu kayısıyı suya koyun sabah yiyin o suyuda iç üzerine birde ılık su,
ayrıca acı biber yiyebilrsen oda iyi geliyor ,ketn tomumu geçen hafta hepsini bir anda yapınca sonuç kaçınılmaz oldu
koly gelsin birde form çayı içmiştim

Deneyecegim bir çorba kasığı keten tohumu da yaramadı yarın bir de form cayı alayım çok sagol

ayy sonunda beni anlayan biri çıktı çok şükür:))))

yalnız o da son zamanlarda sıkmıstı bılıyormusun,bidonun sonuna geldıgınde onu da yıyemez olmustum:KK1:

en son favorım ayvalık zeytını:KK56:o da 2 kg kadar hediye gelmişti,bitti,bir şekilde tekrar bulsam süper olcak:KK56:

valla tutukluk bugun de gecmedı,akşam ıspanak yemegı var ,2 tabak yemeyı dusunuyom ,inş. faydası olur midem çok dolunca:KK14:

İnşallah işe yaramıştır:KK1:

ben geçen hafta 6. takımda yürüyüş yapma 1.si oldum...:KK1:
bu haftada ben olacak gibiyim...:KK53:
en iyi spor yürüyüş bence...oda tempolu yaptığım yürüyüşü yazdım..bunun dışındada bugün yürüdüm mesela 3 kez okula gidip geldim..:KK53:

Sen bu hafta hedefine ulaşırsan şaşmam valla:KK52::KK52:

:18::18::18:yaa belki güzel bi şey belki ama benim iştahım çok kesildi sabah 8:30 kahvaltı yaptım şu saat olmuş daha yemek istemiyorum sadece su veçay içtim bu ilerde kılo vermemi durdurmu yemek istemiyorum acaba yemesemmi??????????????

Sonra çok acıkırsan birşeylere saldırma ihtimalin var hafif birşeyler yesen iyi olabilir bence...

merhabalarrr

3.öğünüm

1 parça bonfile
1 kase yoğurtlu semizotu
yarım tabak z.yağlı taze fasülye
soğan salatası
bir avuç kuruyemiş,1 kayısı,2 üzüm

2 lt limonlu su,1 fincan yeşil çay,

ya çok hızlı geçti bugün totoma motor taktım resmen koştur koşturr ama hızlı vede hareketliydi patronun doğum günü vardı o bu şu randevular telefonlar mailler derken akşam oldu mesai bitti hala çıkamadım birazdan çıkmayı umut ediyorummm eşimle plan yapmıştık yemek için inşallah çok geç kalmam farkında olmadan 4188 adım yürümüşüm bu demek oluyorki istenildiğinde ofistede hareketli olunabiliyor mutfağa git gel aşağı in çık oraya buraya koştur derken 4188 adım olmuş akşamda evde tepinirim biraz inşallah 7 bin 8 bin adımla noktalarım günü spor yapamadım ama olsun bugünde böyle geçtiii şükürler olsunki açlığım bitti eskisi gibi oldum 3 günde ancak düzeldim neyseki bitti kabus dolu günler hepiciğinizi öpüyorum handanım,loxam,pepetim,papadiyamm,leylağım,ikizim,jarnimm ve yazamadığım herkess iyi akşamlar olsun mutlu kalınn yarın bomba gibi dönmek umuduylannnn mujkkk
akşama hamsi,salata yemeyi planlıyorum inşallah yerim hadi bakalım ben kaçar byyyy :KK55:

umarım yetişmişsindir eşine, afiyet olsun canım...:KK34:

bu arada şeytanın bacağını kırdım ve ilk sporumu yaptımm mutluyum gururluyum....2.5 mil leslieeeee...umarım devamı da gelir...şimdi de sütlü damlasakızlı türk kkahvemi yudunluyorummm...

sadece patronun doğum gününde içki alınır burda içilir kalan şaraplarıda bu son gelen misafirlere ikram ettim etmez olaydımm çeneleri düştüüüüü gitmek bilmiyorlarr bugün pastalar,kuru pastalar ,şaraplar heryere saçılmıştı tek lokma bile almadım aldım elime büyük bir bardak su yudumladımm güzelce aa yemiyomusun pasta çok taze diyenlere bence onu yerseniz siz hiç taze kalmayacaksınız dedim anlamadılar tabi :)) ya kimbilir o yaş pastada neler neler varr böcek ilacı yiyorlar gibi onlara baktım ne onlar beni anladı ne ben onları :)) ama özetlen kendimi şanslı insanlardan hissettim okuyabilen ve anladığını uygulayabilen bazılarına anlatıyorum bak böyle diye aman diyor sıkılıyor yada dalga geçiyor kendince artık karar verdim yakın ailem dışında kimseye anlatmıcam karatay falan koca koca adamlar okusunlar napayım yoruldum valla bu arada hala burdayım yaaa gidin artıkkkk off böyle olmayacak ben çıkıyorum demeliyim işim var gücüm var yaa ala alaaa söylicem ve gdicem haydi by by kızlarrr mujk

en büyük karatay başka büyük yoookkkEn Büyük KK

Bugün öğlenden beri misafir vardı akşam gittiler, onlar gelmeden azıcık bakabildim o da yarım kaldı:-( ancek toparlandım geldim üfff coşmuşsunuz gene ne güzel:-))

Bugünkü mamalarım:

Sabah:

çörekotu+su

yeşillik
1/2 yumurtalı kıyma(yarısını kızım yedi)
1/2 dilim ekmeğin sadece kabuğu(içini kızım yedi), tereyağı ile
20 zeytin(18 yeşil, 2 siyah):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Peynir
1 çay bardağına yakın yer fıstığı

Akşama:

Bol yeşil salata
Biraz biberli lor kavurma
Biraz kuru sebze kavurması
Yoğurt
(misafirim vardı, uygun olan herşeyden yedim doyana kadar:-))
1 kuru erik+omega3

Misafirim çikolatalı kek ve kurabiye yapıp getirmiş ama koklamadım bilene:KK76:

Sıvı: 4 lt su
Spor:45dk pilates+misafire koşturmaca-sayılırsa tabii:KK1::KK1:

Herkes sülüman yada kuzeyde anlaşılan, ben de minişi uyutam
iyi geceler canlar, öptüüümmmmm

Bugün öğlenden beri misafir vardı akşam gittiler, onlar gelmeden azıcık bakabildim o da yarım kaldı:-( ancek toparlandım geldim üfff coşmuşsunuz gene ne güzel:-))

Bugünkü mamalarım:

Sabah:

çörekotu+su

yeşillik
1/2 yumurtalı kıyma(yarısını kızım yedi)
1/2 dilim ekmeğin sadece kabuğu(içini kızım yedi), tereyağı ile
20 zeytin(18 yeşil, 2 siyah):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Peynir
1 çay bardağına yakın yer fıstığı

Akşama:

Bol yeşil salata
Biraz biberli lor kavurma
Biraz kuru sebze kavurması
Yoğurt
(misafirim vardı, uygun olan herşeyden yedim doyana kadar:-))
1 kuru erik+omega3

Misafirim çikolatalı kek ve kurabiye yapıp getirmiş ama koklamadım bilene:KK76:Sıvı: 4 lt su
Spor:45dk pilates+misafire koşturmaca-sayılırsa tabii:KK1::KK1:

Herkes sülüman yada kuzeyde anlaşılan, ben de minişi uyutam
iyi geceler canlar, öptüüümmmmm

tebrikler canım...:KK9:

X