Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet yaşam tarzımızı değiştirmemız lazım ben dışarda yurumeyı çok severım ama kocam hıç sevmez bıde şımdı bebışım var yazın onla çıkıyodum
ama şımdı kış oldu artık çıakmıyoz ah bı bahar gelse bebek arabasıyla koşuyta gıtcem nerdeysebanada evde lessie le yurumek duşuyo o da çok konuşuyo

3.öğün:közlenmiş patlıcan-yoğurtlu,1 tatlı kaşığı zeytin yağıyla
1 tane tutku
1 nescafe şekersiz

afiyet olsun cnm görmedimm zatenn tutkuyu kiii
herkese iyi akşamlar kızlar

eve yürüyerek gitmeye çalışıcam bugün ektim servisi hadi şans dileyin bana

iyi akşamlar canım...
hadi bakalım soğukta hasta olmazsın inşallah...

petunyacım hamsiler mideye indirildimi
biberli lor kavurmasını sen mi sormuştun canım ya
ben tarifi yazmıştım bir daha buraya yazayım çok kolay 2-3 biberi kücük küçük doğrayıp
zeytinyağında kavuruyoruz.lorları da ilave ediyoruz biraz pul biberde koyuyorum ben birkaç dk. çevir ,işte bu kadar
rumeli yemeği.rumeli yemekler çok hafif olur benim ananem bulgaristan göçmeni rahmetli
manken gibiydi hiç bir zaman kilolu halini bilmem

al bendende o kadar bende detaya girip kimseyle uğraşamam pilav makarna ekmek yemiyorum birde hamur iş diyorum ailemin dışındaki kimseyle uğraşamam
kilo almışsın üst bedenin iyi senin şu belden aşağın olmasa deyip dururlar(üstüm 40-alt44 beden bende)diyet yapıncada aman öyleymiş de böyleymiş
tıkdım kulaklarımı önüme bakıyorum

harbıden ha kılolu olsak garıp garıp bakarlar dıyet yapsak begenmezler ne tuhaf ınsanımız var yaa

dıyete yenı baslamıstım bır hevesle eltıme dıyetımden bahsedıyodum gozum parlıyodu boyle bır coskuya kendısının cevabı ne oldu bılıyomusunuz SEN BOGAZINI TUTAMAZSIN gozume baka baka bunu dedı bana.sımdı uygun zaman beklıyorum ben bogazımı tuttum 17 kılo verdım sımdı sıra sende demek ıcın

ya ben kendimi hiç kilo vermemiş hissetmiyorum
öyle şişimki içtim içtim östrejenleri,regli öncesi de davul gibiyim ne olcak acep halim
diyete başlamamın sebebi de bu haplar zaten geçen sene 62kilodan 70lere çıktım
doktor yine tedaviye davam deyince diet yapmazsam 80 olurum diye başladım ama
hadi hayırlısı

Kizlar bugün üçüncü gunüm 0.9 kg bedenime veda etmiş kaldı dokuz net:)) hersey yolunda ancak keten tohumuna rağmen 37 yıldır kabiz olmayan ben dışarı çıkma sorunsalı yasıyorum ne önerirsiniz
Yoldan çıkacağım bir öğlen vardı ama çıkmadım tavuk ızgara küçük parça salata bol peynirli ve su ile kurtuldum yoldan cikaricilardan:))
Su an için tek sorunum tahliye:))))
Sevgiler

bende yıllardır kronikleşti artık
akşamdan 3günkurusu kayısıyı suya koyun sabah yiyin o suyuda iç üzerine birde ılık su,
ayrıca acı biber yiyebilrsen oda iyi geliyor ,ketn tomumu geçen hafta hepsini bir anda yapınca sonuç kaçınılmaz oldu
koly gelsin birde form çayı içmiştim

seni görsünn bişey demeye gerek kalmaz zaten tatlımm...
çatlasınn kıskançlıktannn hıhhh

gıcıklık veriyorlarr bi de aa sen diyettesinn zaten yiyemezsinn falann manidar laflarr sanki benim cnm çok istiyor da kendime zulüm yapıyormuşum gibi hissediyorlar heralde. aslında tam tersi. bu beslenme şeklinden sonra gerçekten yemek yemenin tadına vardım.
sinir oluyorum ben de bazı insanlaraa çok acayipler yahu...

benim arkadaşlarım çok ilginç hepsi diyete başladı...

yaşakeşke bende kiloları verip birilerine kapak yapabilsen benide gaza getirdin tatlım oooh ne dersen bizede söyle biz söylemiş gibi oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…