Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlarrr arkadaşlarrrr

akşam yemeğimi de yedimm ohh değmeyin keyfimeee

koca bir tabak bulgurlu pırasa
salata
yoğurt
2 gün kurusu

canım annem maydonoz suyu demişti. bu ay yapacam bakalım. inşallah etkisi olur. saplarıyla birlikte 1 taşım kaynatıp suyunu içeceksin demişti... deneyelim, araştıralım canım haber verelim birbirimizee...

alemsinn canımm. çok güzel özetlemişsin 2 öğünlere düşmemi

bu bile fazla geldi inanamiyorum bugün ara ögün bile yapmadım
2.öğün
1 kase merçimek çorbası
3 tane et köftesi
biraz madanoz
şidi birazdan yuruşe gidecem

Son düzenleme:
hala çıkamadım misafir gitmek bilmiyorrr ya alışkın değilim çok koydu bu mesaiii acıkmaya başladım hamsiler oynamaya başlamıştır tavada be yokum daaaa hadi uşaklar çikunda gidem evime sonrada kocişlen hamsilere daaaaa

nasıl misafirmişş bunlarr yahuuu hamsii bekletilir mii hiçç?

sadece patronun doğum gününde içki alınır burda içilir kalan şaraplarıda bu son gelen misafirlere ikram ettim etmez olaydımm çeneleri düştüüüüü gitmek bilmiyorlarr bugün pastalar,kuru pastalar ,şaraplar heryere saçılmıştı tek lokma bile almadım aldım elime büyük bir bardak su yudumladımm güzelce aa yemiyomusun pasta çok taze diyenlere bence onu yerseniz siz hiç taze kalmayacaksınız dedim anlamadılar tabi :)) ya kimbilir o yaş pastada neler neler varr böcek ilacı yiyorlar gibi onlara baktım ne onlar beni anladı ne ben onları :)) ama özetlen kendimi şanslı insanlardan hissettim okuyabilen ve anladığını uygulayabilen bazılarına anlatıyorum bak böyle diye aman diyor sıkılıyor yada dalga geçiyor kendince artık karar verdim yakın ailem dışında kimseye anlatmıcam karatay falan koca koca adamlar okusunlar napayım yoruldum valla bu arada hala burdayım yaaa gidin artıkkkk off böyle olmayacak ben çıkıyorum demeliyim işim var gücüm var yaa ala alaaa söylicem ve gdicem haydi by by kızlarrr mujk

Canim senin hamsiler tavada degil firinda oynasinlar bakayummmm.
Bende ikinci ögünümü paylasayim.
1 tabak Et sote
1 kase cacik

sivi: 2 litre
spor: 4 km. tempolu yürüyüs. Yarin 7km devam insallah...

yok canım imkanın olsa eminim yaparsın spor.ama benim hem çevrem çok müsait(sakin bir yerde oturuyorum),hemde ben müsaitim yürüyorum..yoksa nerde...

yok canım imkanın olsa eminim yaparsın spor.ama benim hem çevrem çok müsait(sakin bir yerde oturuyorum),hemde ben müsaitim yürüyorum..yoksa nerde...

yok yok sen hep yürü ki biz akşam üşenmeyip dere tepe Allah ne verirse yürüyelim

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız-fıstık ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,bıraz kaymak,kakao,1 kuru ıncır,3 kahverengı kuru kaysı. .....2. Öğün(ıkındı vaktı):Ikı tavuk bud,1 kase bezelye,1 tabak salata,1 ayran ,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a200%7E.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $a200.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 43
evet canım ama diyet yaptığımız zamanlar değil herzaman yürüyelim.:13:.bu benim yaşam tarzım,herzaman yürürüm..

senin yaşam tarzını yerimevet evet kilo verince de nasılsa hep beraber kilo koruma programı yaparız o zaman da lazım olacak(maksat hep beraber olmak).

jarnanacm kısır serbest canan hocanımn kıtabındada terıfı var. ben sınırlı yedın ayrıca 5 yemek kasıgı ancaktı daha da az

1dlm kömbeyıde sabh yedım ama etkılemedı hıc acıkmadım sekerım hıc kacamak yapmamıstım ki bugun benn sadece hadı kömbeyı say kacamak olarak ama kısırı saydırmam du ordaa

Son düzenleme:
jarnanacm kısır serbest canan hocanımn kıtabındada terıfı var. ben sınırlı yedın ayrıca 5 yemek kasıgı ancaktı daha da az

1dlm kömbeyıde sabh yedım ama etkılemedı

bilemedim ben bilmiyordum canım.ama kömbe annemin yaptığı gibiyse fenainşallah tartıya hiç yansımadan uçup gider bu gece

ben çok kaptırdım kendimi herhal...

herkese iyi akşamlar kızlar

eve yürüyerek gitmeye çalışıcam bugün ektim servisi hadi şans dileyin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…