Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:26::26::26::26:

cevaplamışsın canım saçmaysa yapma

arkadaşım ben sadece fikrimi belirttim, tabii ki isteyen yapar istemeyen yapmaz, ama doğal beslenmenin faydalarını anlatırken, tabiat ananın en güzel hediyesi olan meyveleri bu kadar aza indirgemenin ve özellikle bu kadar bolken benim için bu diyeti yapmak saçma... size iyi diyetler, umarım güzel sonuçlar alırsınız....

Balık (Haftada 3 gün soğuk deniz balıkları norveç uskumrusu,somon, hamsi gibi ) ve omega 3 2-3 gr (Hergün) aldınız mı?
Kilo vermeye çok yardımcı oluyor.

alcam ya ben 45 dk yürüsem sonrada 50 şer de mekik popo kol gögüs makas bisiklet yapsam egzersiz 15-20 dk sürüyor bunlarda yetmezmi canım . özelden adını yazarmısın kullandığını ve sadece spor öncesimi içiyordun baska içilmiyormu

günaydın günaydın günaydııııııııııııııııınnnnn canlarım,kardeşlerim,kader arkadaşlarım

ayy İstanbul'da ışıl ışıl bir kış sabahı.hava güzel hayat güzel ama en önemlisi biz güzelizzzzzmorali bozuk olanlar hemen bir beş dakika temiz havaya çıksın böyle güzel bir sabah için tabiata teşekkür etsin.Sonra üst düzey motivasyonla bugün karatay için napabilirim diye kendilerine sorsunlarr.
bugün hepimiz için bol endorfinli harika bir gün olsun inşallahhepinizi seviyorum

dün akşam menüm
şehriye çorbası
ev turşusu(lahana bir küçük kase)
2 cherry domates

sabah kahvaltım
0.5 lt ılık su
bir kase yoğurdun içine
4 ceviz
keten tohumu
bir küçük muz
3 gün kurusu kayısı
omega 3(bu sabah yazmayı unutmadım)

günaydın kızkardeş

hadi ama seninle aynı gidiyoruz hiç bir sorun yok dün dünde kaldı hemen toparlanıyorsun mümkünse yürüyüp kendini endorfin manyağı yapıp bize haber veriyorsun bizde burdan öpücük atıoyruz tamam mı şekerim

nasıl bışıy tatlım o aldıgın?

evet tatlım yürmem gerek fakat fazla hareketım olmuyo calışıyorum.evde leslıe yapmak ıstıyorum ama lınklerı buılamadım bılıyomusun denedınmı hıc .cumaya kadar toparlanmam lazım normalde benım suan 74kılo olmam gerekıyodu bır hafta durdu veremedım adet gec oldum bayada bozdum derken bu haldeyım sırkelenıyorumm hadı bakaem durmak yok

bravo arkadaşım işte bu, işte bu!
hiçbir şeyin moralimizi bozmasına izin vermiyoruz, pes etmek yok!
ben ne zaman olumsuz bir durum yaşasam annem hemen "lanet et kızım şeytana" der
lanet şeytana, tüüüü

edim canım biraz da aerobik harekette kattım çok daha eğlenceli ve sıkı bir program yaptım kendime.youtube'a leslieyürüyüş yaz hemen çıkıyor.benim de regl problemim var hem geç oluyorum hem de olmuyorum gibi birşey en geç ikinci gün bitiyor. hem de ne kadar doktora gittiysem de çare bulamadım.ama sen istedikten sonra bu sıkıntı oluşturabileck bir dert değil.azimlşe işeyen duvarı deler diye boşuna demeişlerbenim de yavaşladı ama bu beni eksta motive ediyor daha fazla yürümek hareket etme isteği oluşuyor.
kocaman öptüm hadi gülümse bakayım

günaydınn tatlılarrrrr

kahvaltımıı yaptımm sonundaaaa

2 yumurtadan omlet
peynir
zeytin
tere-maydonoz-dere otu-yeşil soğan
2 közlenmiş çarliston biber
1 kivi- 2 kuru kayısı
yeşil çay

amma yemişimmm haaaaaaa yaz yaz bitmiyorr

cnm ya cok tatlısın eve gıdınce dırek bakıcam program yapıcam akşamları yatmadan once yarım saatte olsun spor yapıcam

tatlım ınsan yazmayınca ıpın ucunu kacırıyo .superbı kahvaltı olmuş afıyet olsun

bol c vitamini ve omega 3 dolu bir kahvaltı olmuş çok beğendim

cay kahve zaten serbest 2 bademdende hıııccc bıseycık olmaz ıdealıstcım

inşallah canımm
iyice benimsedim ben bu beslenme şeklini ufacık da bişey yesem vicdan azabı çekiyorumm:26::26:

selam canım.
toparlarsın bu hafta sıkma o tatlı canınııı
profiti de özleyeceğiz anacımmm. zaten masal da yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…