Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım sıkma sen o tatlı canını:KK19: bılıyorsundur sona kalan kılolar zor gıder belkide duraksama dönemin vücut kendini korumak için yapıyo bunu ve geçek bışey belkı uzun zaman alaçak ama geçeçek öyle hap felanda deme hiç tv dekı haberleri görmedin allah korusun:KK20: şunu unutma mücizevi bı sey yok mücize sensin benim matıgımda bısey var bız balon degılız dıyette iğne değil badırınca hemen sönmüyoruz öyle bısey olsa neden burada bırbırımıze yazıp duralım inanıyorumki herkes sende bende zamandan çalalarak yazıyoruz çünkü destek olmak için ben burayı bir zayıflama kapı gibi görüyorum haptan iyidır

ay canım çok hoşsun 1saat yürüyüşün üstüne iyi geldi çok yaşa emi:KK9::KK9:

selam güzeller :KK3:
yılbaşından beri hala toparlanamadım..her gün misaifirm vardı bugün de dahil..o da etkiliyor tabi..yarın biz çıkacağız kuzumla gezmeğe gidicez..
toparlıcammm toparlıcamm illa ki toparlıcamm :KK16:

profit sömestre kadar izin aldı kızlar.günlük menü bildirimi yapamayacakmış ama cuma günleri bildirim yapıp listede olmak ona motivasyon oluyormuş.sömestre kadar böyle devam edecek kendisi

benim menü yazılacak gibi değil,saçma apan bir beslenme şekli içindeydim.düzelteceğimmmm!!! :KK71:

canım ya gitmeden ben ıkı haftadır bıldırım yapdım benı lısdeye alacakmısınız şimdiden teşekur:KK71:

canım spor olayını sormuşsun henüz tık yok ne yapacağımı şaşırdım ne oldu bana anlamadım.neyse işe başlamama az kaldı o zaman günde en az 1.5 saat yürüyüşüm var evde yapamıyorum kuzudan dolayı dışarı da çıkamıyorum...bakalım hayırlısı...

iyi geceler kızlar ben çıkıyorum sabah güzel güzel yumurtalarımızı cevizlerimizi yıyelim
güzel güzel kilocukları verelim yarın görüşmek üzere :KK16::KK16:

selam güzeller :KK3:
yılbaşından beri hala toparlanamadım..her gün misaifirm vardı bugün de dahil..o da etkiliyor tabi..yarın biz çıkacağız kuzumla gezmeğe gidicez..
toparlıcammm toparlıcamm illa ki toparlıcamm :KK16:

profit sömestre kadar izin aldı kızlar.günlük menü bildirimi yapamayacakmış ama cuma günleri bildirim yapıp listede olmak ona motivasyon oluyormuş.sömestre kadar böyle devam edecek kendisi

benim menü yazılacak gibi değil,saçma apan bir beslenme şekli içindeydim.düzelteceğimmmm!!! :KK71:

sevgili editörüm oldumu şimdi neden bıraktın kendini,sen böyle davranırsan biz yenilere nasıl örnek olacaksın ama...silkin ve kendine gelll...

zaten buraları çok ihmal eder oldun.özledik yahuuu..

arkadaşlar 2 hafta önce bu yaşam biçimini duydum araştırmak için siteye girdim.süzlerin başarı hikayesi beni çok etkiledi ve birbirinize verdiğiniz destek çok güzel.bende gaza gelip o gün başladım.19 aralıkta başladım.71 kilo dan şimdi 68-67 arası gidip geliyorum.beni sevindiren yanı ara öğün olmaması ben üşengeç biri olarak hazırlayamıyorum ara öğünü ama hiç acıkma hissi yok.umarım bu gazla giderim sizlerinde desteğiyle.hergün sizi takip ediyorum.burdaki arkadaşlara teşekkürü borç bildim bana bu kiloların gideceğine inandırdığınız için....

canım ya gitmeden ben ıkı haftadır bıldırım yapdım benı lısdeye alacakmısınız şimdiden teşekur:KK71:
tamam canım yazarım seni de listeye.önemli olan motive olalım,kilolardan kurtulalım değil mi ama :KK16:
sevgili editörüm oldumu şimdi neden bıraktın kendini,sen böyle davranırsan biz yenilere nasıl örnek olacaksın ama...silkin ve kendine gelll...

zaten buraları çok ihmal eder oldun.özledik yahuuu..

aynen katılıyorum canım,doğru söze bir şey diyemiyorum :KK17:
yarın ve perşembe günü pirinç diyeti yapıp şu silkelen ve kendine gel kısmını uygulamayı planlıyorum.arkası yine çorap söküğü gibi gelecek innnşallaaahhh :KK16:

tamam canım yazarım seni de listeye.önemli olan motive olalım,kilolardan kurtulalım değil mi ama :KK16:

aynen katılıyorum canım,doğru söze bir şey diyemiyorum :KK17:
yarın ve perşembe günü pirinç diyeti yapıp şu silkelen ve kendine gel kısmını uygulamayı planlıyorum.arkası yine çorap söküğü gibi gelecek innnşallaaahhh :KK16:

çok sag olun ben sizinle olmaktan mutluyum:KK16::KK16::KK16:

28 sayfa okudum canım çıktı valla.bugün yediklerimi yazayım.ben 12 de kalkıyorum:KK17:kavun karpuz yata yata büyürmüş:KK52:
3 kayısı
2 yumurta çok az yağda pişmiş
yarım çay bardağı yeni kırdığım yer fıstığı
bir miktar peynir
3minik parça ekmekle kahvaltılık çikolata regl dönemim canım çekti

arada bol su 1 fincen yeşil çay
akşam yeşil mercimekten salata yaptım
2 .ardak ayran
saat 8 gibi küçük kase kabak çekirdeği

iyi akşamlarr canlarrrrr arkadaş geldii çat kapı yeni gitti.
çay , çerez, sütlü kahve, çikolata ve meyve ikram ettim...
çay, 2 tane badem, şekersiz sütlü kahveyle noktaladım geceyiii...
kilo olarak geri dönmez inşallah:KK31::KK31:

cay kahve zaten serbest 2 bademdende hıııccc bıseycık olmaz ıdealıstcımEn Büyük KKEn Büyük KK

Sabah bir yumurta saat 15:30 du kalktim :KK43:(

aksam mercimek yemegi

bu gun meyve yedim ben yaa bir amasya elmasi 2 dilim ayva :KK43:((((

Sabah bir yumurta saat 15:30 du kalktim :KK43:(

aksam mercimek yemegi

bu gun meyve yedim ben yaa bir amasya elmasi 2 dilim ayva :KK43:((((

afiyet olsun canım
meyve de ye tabi niye üzüldün ki bu kadar.hoca meyvenin bol yenmesine karşı,meyveyi hayatınızdan çıkarın demiyor ki.sen de zaten çok yememişsin üstelik g.i. i düşük olanlardan yemişsin.tabi akşam 20.00 den sonra değilse,sorun yok :)))

Günün mönüsü:

SABAH:
Karısık peynirler (eski kasar,beyaz peynir, koyun peyniri-toplamda boyutları bir yumrugum kadar etmez)
5-6 tane zeytin
1 ufak kase yogurt
3 tane köfte (yumurta canım istemedi hiç)-hazırlamıstım ama vazgeçtim yemedim
1 avuç dolusu kabuklu fındık

ÖGLE:
Baharatlı tavuz
Tuzu azaltılmıs tursu( 3 salatalık+bi yaprak lahana)
1 avuç kabuklu badem
2 kaşık yogurt

AKSAM:
Saat 8e geliyordu, ben de normal ogun yapmak yerıne ara ögün yaptım.
200gr kadar yogurt
Bir avuc dolusu kabuklu fındık

İnanılmaz bir şişlik var vucudumda o yüzden 75 dk yürüyüs yaptım.Kilom azalmıyor artıyor sanki! YARDIM LÜTFEN neyi yanlıs yapıyorum sizce???

İyi geceler herkese, sabaha görüsmek üzere...

slm arkadaşlar;
yaklaşık 3-3,5 ay önce dukan diyetine başladım.2 ay kadar devam edip 1,5 ay kadar önce bıraktım.Toplamda 6 kilo falan verdim:nazar:.Fakat çalıştığım için iş yerinde hergün yemeğe çıkamamak,evdede 2 oğluşumla(büyük 5,küçük 1,5 yaşında olunca) akşam yemeklerinde sürekli sadece protein ve sıfır yağlı yemekler yapmak çok zor oldu.Bayağı farkedilir biçimde gidince kilolarım bende hemen gevşedim tabi :KK56::KK56::KK56: Neyse vermem gereken 6 kilo kadar daha var.Etrafımda birkaç arkadaşta bu diyete başlamış.Hiç zorlanmadıklarını söylüyorlar.Dukandan sonra zor gelmeyeceğini düşünüyorum bende.:KK1::KK1::KK1:
Şimdiiiii.Sizden yardım istiyorum sevgili kader arkadaşlarım:KK16:
Kitabı alıp okumadığımdan detayları bilmiyorum.Yarın itibariyle yeni yeme tarzıma başlamak istiyorum.Tüm unlu gıdalar,meyveler,tatlılar(şeker ve unlu gıdalar) yasak sanırım.
Başka neler yasak.Mesela kurubaklagillerden yiyebildiklerimiz neler?Bulgur mesela yasakmı?Yasak olan sebze varmı?Çalıştığım kurumda öğlen yemeği çıkıyor.Pilav makarna harici çıkan tüm etli tavuklu sebze yemeklerini yiyebilirmiyiz?Omega desteği neler(isimleriyle)kullanıyorsunuz?Kahvaltıda tulum,klasik inek peyniri falan yiyebilirmiyiz?Tatlı hiçbirşey kesinlikle yemiyecekmiyiz(dukanda arada ufak kaçamaklarım olmuştu,bundada arada bir parçacık çukulata falan yesek olmazmı)?
Şimdilik aklıma gelen bunlar.
ÇOK ACİLLLLL!!!!! CEVAPLARINIZI bekliyorum......:KK9::KK9::KK9:

Yaaa kimse bana cevap yazmamış:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
Neyse yeni durumumdan haber vereyim.Maalesef diyete henüz başlayamadım.Perşembe itibariyle başlayacağım.Kitabı alıp iyice okudum.Fazla soru kalmadı kafamda.Çok sık giremiyorum foruma,malum çocuklar ufak olunca :) Ama perşembeden itibaren daha sık girip menülerimi ve yaşadıklarımı paylaşmaya çalışacağım.
Hadi bakalım kolay gele En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bande burda benı motive eden yardımcı olan herkesi çooooooooooooook seviyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben burda 2 hafdadan beri burdayımda belki buyapdıgın şey herhalde bizden önçe uygulanan bıseyde ben hıç anlamadım ançak resimlere bakıp anlıyorum zaten buyazdıgımıda büyük hıtımale okumıyaçaksın daha seçkin yazsan çünkü güzel kilo veren arkadaşlarımızdansı bızde anlalırz :KK16::KK16:
Hafta ıcı cok gıremıyorum,bıldırım yapıp cıkıyorum aceleyle ,kendınıze ıyı bakın .Kolay gelsın hepımıze :KK71:

Yaaa kimse bana cevap yazmamış:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
Neyse yeni durumumdan haber vereyim.Maalesef diyete henüz başlayamadım.Perşembe itibariyle başlayacağım.Kitabı alıp iyice okudum.Fazla soru kalmadı kafamda.Çok sık giremiyorum foruma,malum çocuklar ufak olunca :) Ama perşembeden itibaren daha sık girip menülerimi ve yaşadıklarımı paylaşmaya çalışacağım.
Hadi bakalım kolay gele En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
tatlım bende ilk geldigimde öyle oldu kimse ilgilenmedi ilk mesajımla önce biraz alındım ama sora anladım sayfa bazen çok hızlı geçiyor nerede kaldıgımızı fark edemiyoruz demeki sende öyle bir ana denk geldin yoksa tüm arkadaşlarım sana tüm içtenlikleriyle cevap yazar
hoşgeldin bekleriz:KK71:

Hafta ıcı cok gıremıyorum,bıldırım yapıp cıkıyorum aceleyle ,kendınıze ıyı bakın .Kolay gelsın hepımıze :KK71:
anladım canım sağlık olsun bir gün karşılaşırız tanırız seni :KK54:

günaydın karataycı arkadaşlar,

ben de bu diyete bugün başlamayı düşünüyorum,

menüyü okudum,

fakat aralarda neler serbest, nelerden istediğimiz kadar yiyebiliriz, o pek belirtilmemiş

bir arkadaş ayran içtiğini söylemiş istediği kadar, doğru mudur,

siz aralarda acıkınca ne yiyip ne içiyorsunuz,

X