Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım kitapta yazdığına göre ilk zamanlar metebolizmanın değişme ve insilün direncinin kırılma dönemi.bu dönemde fazla kilo kaybı olmaması doğal olabilirmiş.metebolizman tam olarak eskiye göre tepetaklak olunca haftanın birincisi olucağın günler gelecek kuzum inan:KK19:
we are the champions:KK19::KK19::KK1::KK1:

YEEAAAHHH!!! pis gaza geldim.:))

Canim bende Almanyada oturuyorum. Ben kitaplari kitapyurdu.eu dan ismarladim cok arastirdim en uygun fiyati onlar veriyorlar.
Siparisten sonra 5-6 gün icinde kapina geliyor. Umarim faydali olmustur.

cok sagol canim.gercekden yardimci oldun.

Ben bu diyetle yaklaşık 23 kilo vermiş biri olarak size çok doğru bi yolda olduğunuzu söylemek istedim arkadaşlar

Voovv! süper... birde bu formda 40 kilo falan veren arkadaşlar var hatta bi tanesinin öyküsü karatayın kitabında da var. Sizin gibi hayatlarını olumlu ve çok derinden etkileyecek bi kararı verip, iradeli ve istikrarlı bir şekilde sonuca ulaşan tüm arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum.
Belki deneyimlerinizi bizimle paylaşır ve yol gösteririsiniz.

canım sıkılıyor ya bı kılo veremıyorum spor yapamıyroum:KK14:

l carnıtın ve cla dıye bısı arastırıyorum l carnıtın yag yakımını hızlandırıyormus

cla ıse basen göbek yaglarına etkı edıymus

vucutta var olan maddelermıs aslında ama atıyorum bende azmıs yada sısmanlarda yani. hanı dıyoruzya bazıları zayıf dıye guya onlarda bu maddeler cokmus . l carnıtın yagın hucreye kolay gecıp mıtokondrıye gecıp yakılamsını saglıyormus

acaba kullannan oldumu kızlar canan hoca gıbı etkısıne ınanmayanlarda var

Bana spor hocam vermişti. Spordan 15 dk önce alıyorsun kardiyo çalıştıktan sonra hangi bölgeyi eritmek istiyorsan o bölgeye çalşıyorsun. fakat sporun etkili olmalı öyle yarım saat yürümeyle falan olmaz.

loxıcım coluk cocuk ıcın cok faydalı bır corba ayrıca bır tencere corbada bır kucuk havuc ve patatesten bır kaseye dusen mıktar cok olmaz zaten.dene bence guzel oluyo

63 ü koyarız canım hedef olarak o kolay. Ben ilk başta dedim hedefi küçk koyayaımda beynimi kandırayım.30 yaşıma geldiğimde lise eteğime ihtiyaç duyup giymek istiycemi nerden bilirdim ki, üstüne beyaz tişört kısa ve eteğin boyuda kalça altına gelecek şekilde kısalıcak tabi.70 i - 63 ü göreyimde iç çamaşırı manyağı yapıcam kendimi:21::21::KK76::KK76:

Ohhh hadi bakalım yarış kızışıyor:-))

ohh ne güzel yemek:KK56:afiyet olsun

kilolarını ver de düşman çatlat sen düğünde:KK9::KK9::KK9:

çok güzel menü:nazar:

spor ne durumda handancık?:KK15:

hm guzelmıs,besleyıcı gercekten.içinde yasaklılar da var ama:26:
bizim ev ahalisine de yapsam iyi olabılır,tadı guzel oluyor mu?cocuklar sevıyor mu?

sakın öyle bişi yapma,şakkadanak düşüp bayılırız şurda:KK9:

ne 83 ü,70lere gel sen artık,ben gidecegim buralardan ,birine emanet etmem lazım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de Gül'ü gördükçe o 60'lı kilolara geldiğinde ben hala hedefimi yakalamaya çalışıyor olacağım diye düşünüyorum zaman zaman:KK53:

bugün arkadaşa gitmiştim 2-3kaşık makarna salatası,1 sigara böreği,2-3 çatal tremisu
o kadar isrardan bunlarla kurtulabildim:18::18:

akşam etli nohut yemeği
birkaç dilim salatalık turşusu
birkaç kaşık yoğurt

su2,5 litre
spor yok:18:

Neyse yine ucuz kurtarmışsın ve en azından suyunu çıkarıp devam ettirmemişsin:-))

Bugün yidiklerim:

Sabah:
çörekotu+su

2 yumurta ile omlet
15 zeytin
1 avuçiçi peynir(çeşitli)
Yeşillik
1 lokma ekmek tereyağı ile
1-2 ceviz

2.öğün:
çörekotu+su
roka ve tere ile salata
2 kaşık kıymalı bezelye yemeği
1/2 köfte(kızımdan kalmıştı)
2 kaşık kuru sebze kavurması
yoğurt
biraz çerez-1 çay bardağı vardır

Sıvı: 4 lt su
Spor: 35dk pilates+30dk yürüyüş

Hepimize bol leptinli geceleeeerrrrrr, tatlı rüyalar:97:

iyi akşamlarr canlarrrrr arkadaş geldii çat kapı yeni gitti.
çay , çerez, sütlü kahve, çikolata ve meyve ikram ettim...
çay, 2 tane badem, şekersiz sütlü kahveyle noktaladım geceyiii...
kilo olarak geri dönmez inşallah:KK31::KK31:

arkadaşlar arada sizde kaçamak yapıyor musunuz :KK5: az önce dayanamadım sucuklu (ev yapımı) peynirli tereyağlı tost yedim.. ama ekmek arası :KK19:

benim yarın diyette 1ayım doluyor 1lokma bile ekmek pilav makarna yemedim
bazen arkadaşlara gidince mecburen ucundan tırtıklıyoruz

merhaba iyi geceler herkeseee

3.öğünümü de yazayım

1 tabak kıymalı pırasa yemeği
1 kase yoğurt
bol salata
3 badem 1 kayısı 1 ceviz

canım sıkılıyor ya bı kılo veremıyorum spor yapamıyroum:KK14:

l carnıtın ve cla dıye bısı arastırıyorum l carnıtın yag yakımını hızlandırıyormus

cla ıse basen göbek yaglarına etkı edıymus

vucutta var olan maddelermıs aslında ama atıyorum bende azmıs yada sısmanlarda yani. hanı dıyoruzya bazıları zayıf dıye guya onlarda bu maddeler cokmus . l carnıtın yagın hucreye kolay gecıp mıtokondrıye gecıp yakılamsını saglıyormus

acaba kullannan oldumu kızlar canan hoca gıbı etkısıne ınanmayanlarda var

canım sıkma sen o tatlı canını:KK19: bılıyorsundur sona kalan kılolar zor gıder belkide duraksama dönemin vücut kendini korumak için yapıyo bunu ve geçek bışey belkı uzun zaman alaçak ama geçeçek öyle hap felanda deme hiç tv dekı haberleri görmedin allah korusun:KK20: şunu unutma mücizevi bı sey yok mücize sensin benim matıgımda bısey var bız balon degılız dıyette iğne değil badırınca hemen sönmüyoruz öyle bısey olsa neden burada bırbırımıze yazıp duralım inanıyorumki herkes sende bende zamandan çalalarak yazıyoruz çünkü destek olmak için ben burayı bir zayıflama kapı gibi görüyorum haptan iyidır
:KK16:
off canım inanıyormussun bunlara yaa:KK50:

bir faydası olsa en başta sibel can gibi sanatcılar kullanır,şişko şişko dolaşmazlardı dimi:KK1::KK1::KK1:
hay çok yaşa :KK54::KK54:

hepimiz aynıyız ya bırbımıze dıycek lafımız yok

canım gül genelde böle yapıyor herzaman .herkes ilk geldiğinde sorguluyor sonradan alışıyor. bende öle demıstım ılgımı cekmıstı. hepsı bılgsayarında kopyala yapıştır bı resımler farklı oluyo ama cok ıyı bır arkadas. onun bu ıfadelerı bence topiğe farklı hava katıyor en azından hepimizden farklı msjlar oluyor. hep resımlı ben bır kez resım ekledım ve ugrasamadım yanı sonra
heralde canım tazı bu bızde ilerde tanırız inşaallah:KK34:

arkadaşlar arada sizde kaçamak yapıyor musunuz :KK5: az önce dayanamadım sucuklu (ev yapımı) peynirli tereyağlı tost yedim.. ama ekmek arası :KK19:
ohhhh çok büyük kaçamak hemide en irisinden:KK20::KK20: sen üzerine bol su iççççç:KK57::KK57::KK57:

ama oyle ce ee yapıp kacmak olmadı

aynen katılıyorum faydalanabilirdik deneyimlerinden

Ben de Gül'ü gördükçe o 60'lı kilolara geldiğinde ben hala hedefimi yakalamaya çalışıyor olacağım diye düşünüyorum zaman zaman:KK53:

ya sen hedefine gelmişken böyle söylersen biz ne yapalım arkadaşım

Neyse yine ucuz kurtarmışsın ve en azından suyunu çıkarıp devam ettirmemişsin:-))

yinede vicdan azabı çektim,sosyelleşmek karataycılara yaramıyor canım gece demedim çıktım 1saat yürüdüm gitmiştir yediklerim inşallah
bu haftada +++ çıkarsam kimse beni avutamaz geçen haftanın sonuncusu olrak:KK5::KK5:

selam güzeller :KK3:
yılbaşından beri hala toparlanamadım..her gün misaifirm vardı bugün de dahil..o da etkiliyor tabi..yarın biz çıkacağız kuzumla gezmeğe gidicez..
toparlıcammm toparlıcamm illa ki toparlıcamm :KK16:

profit sömestre kadar izin aldı kızlar.günlük menü bildirimi yapamayacakmış ama cuma günleri bildirim yapıp listede olmak ona motivasyon oluyormuş.sömestre kadar böyle devam edecek kendisi

benim menü yazılacak gibi değil,saçma apan bir beslenme şekli içindeydim.düzelteceğimmmm!!! :KK71:

X