Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sağol canımm ben de senle aynı durumdayım loxii inşallah veririzzz bu haftaaa:KK34:

muhabbet edelimm tabii tatlımm haftasonu yoktumm artık burdayımmm. karşılaşamıyoruzz bi dee:26:

merhaba canımmm. hepimiz yeni bir başlangıç yaptıkk ileriye bakalım şekerimmm bundan sonrası için dikkat edelimmm:KK1::KK1:

pilates nasıl gidiyor idealistim,faydasını görüyor musun?

iyi aksamlar arkadaslar bugün diyetimin 28.günü ve suanda her sey iyi gidiyor kitabı bitirdim ve dogru bildigim cogu seyin yanlıs oldugunu anladım iyikide okumusum.

Süper :))
bakalım 28.görecek miyim göreceksem de nasıl göreceğim:))
benim ikinci gün bugün ama süper geçti sonuçları göreceğiz bakalım..

bu verilen kiloların hepsi 28 günde bu diyetle mi gitti yoksam:)
sevgiler
sinem

selam kızlar ÖGLEN MENÜM: 1 tabak kabak yemegi içene azıcık bulgur koydum bir bardak ayran 1 kupa bitki cayı AKŞAM MENÜM: bir kase mercimek corbası tereyaglı 4 köfte 3 kasık yogurtlu avuç salatası bir bardak ayran 2 tane ceviz SIVI şimdilik 2 lt şimdi yeşil cayımı içiyorum yatana kadarda 1 lt su daha içerim öpüyorum sizleriii:KK17:

840385 | Soran : BEYZA KEREM20070 | Soru Grup : Genel
Soru : MERHABA CANAN HANIM;İLK ÖNCE BİZİ BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARDAN KURTADIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BEN KENDİMİ BİLDİM BİLELİ HEP ZAYIFTIM TAAKİ HAMİLE KALINCAYA KADAR...95 KİLO İLE DOĞUMA GİTTİM 3.5YIL GEÇTİ AMA BEN HALA 80KİLOYUM.2 YILDA DELİ GİBİ ÇOCUĞUMU EMZİRDİM AMA KİLO FALAN VEREMEDİM. ABUR CUBURDA YEMEDİM AMA GÜNDE 2 ÖĞÜN YEDİM...SİZİ KİTABINIZI DA ALDIM ""KARATAY DİYETİ""...
BENİM İLK ÖNCE NE YAPMAM GEREKİR CHECK-UP YAPTIRMAM GEREK...NE YAPIP SİZE SONUÇLARIMI MAİL ATSAM BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?31 YAŞINDAYIM.VE GÖBEK,KARIN,KALÇA BÖLGELERİMDE ELMA TİPİ ŞEKLİNDE YANİ EN TEHLİKELİSİ GALİBA...SÜRÜMEKTEN NEFRET EDİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK ÇABUK YORULUYORUM.ZAYIFLAMA HAPI DA ALDIM AMA BENDE BULANTI YAPTI VE BIRAKTIM.TEK ÇAREM VE TEK ÜMİDİM SİZSİNİZ.NELER YAPAM LAZIM.BEN MALATYADAYIMDR.GİDİP NE TAHLİLLER YAPTIRMAM LAZIM...SANKİ ÖMRÜM BOYUNCA HEP BÖYLE KİLOLUYMUŞUM GİBİ HİSSEDİYORUM ARTIK ESKİ HALİME DÖNMEK İSTİYORUM.50KG.TABİ YAVAŞ YAVAŞ 50/55/60/68 OLDUM AMA HEP ZAYIFTIM.SAYGI VE SEVGİLE
30.12.2011 12:KK19:00 tarihinde sorulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Prof. Dr. M Canan Efendigil KARATAY tarafından cevaplanmıştır.
Cevap :
Kolay gelsin. Yavaş yavaş yürümeye başlamalısınız. Her gün 20 dakika fazla değil. Kitapdaki önerileri uygularsanız, göbek yağları da inecektir. Daha çok gençsiniz. Moralinizi bozmayın. Ekmek ve unlu yiyecekelre, meyve ve meyve sularına dokunmayın. Pekmez, kayısı bal vs sakın yeneyinBol bol yumurta yemelisiniz. Tavuk olarak da köy tavuğu. Benim ikinci kitabımı da alırsanız... yararlanırsınız. Her gün bol su içmeye başlayın. Kan demirinize, B12 vitaminize ve D vitaminine baktırıp bana iletin.

Telaş yapmayın. Birden bire kilo verilmez dopru değil zaten Kilo vermek için sakın ilaç vs kullanmayın.

Size sevdiklerinizle birlikte Sağlıklı, Mutlu bir Yeni Yıl diliyorum.

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay
30.12.2011 12:KK47:00 tarihinde cevaplanmıştır.
Soru detayı için burayı tıklayınız
.
--------------------------------------------------------------------------------

#839549 | Soran : rabbim | Soru Grup : Genel
Soru : Sayın Canan Hocam..öncelikle bizi eşsiz bilgilerinizle aydınlattığınz için çok teşekkür ediyorum..kitaplarınızı temin ettim,okudum..ancak omega 3 ile ilgili merak ettiğim birşey var..tavsiye ettiğiniz efa 1200 kapsüllerinden günlük 4 tane almamız gerektiğini belirtmiştiniz daha önceki sorularda..peki bu sayı başlangıç için mi,(bir süre sonra azaltacakmıyız?)yoksa bir ömür boyu almamız gereken sayı mı??yani başladıktan sonra hiç azaltmadan günlük 4 tane mi içeceğiz??

cevabınız için şimdiden çok teşekkürler...
28.12.2011 18:03:00 tarihinde sorulmuştur.

Cevap :
Her gün4 adet devamlı alınırsa ancak yeterli oluyor. Bir kuzey deniz uskumrusu yediğimizde 4 adetden aldığımız omega-3'ün, on katını alabiliyoruz. Hergün uskumru yiyemediğimize göre...Bedenimizin ihtiyacı çünkü...Pahalı olduğunu biliyorum ama sağlığımız için bu kadar yatırım son derece önemli diye düşünüyorum. Arzu ederseniz 6 ay sonra 2'ye inebilirsiniz ama sağa sola inanıp bırakmayın derim.yaz kış almaya devam...
Size sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl diliyorum.

Prof. Dr. M Canan Efendigi Karatay

840630 | Soran : elif-885767 | Soru Grup : Genel
Soru : Sayın Canan Hocam,

Öncelikle beni yanlış bilgilerden kurtardığınız ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde sağlığıma kavuşacağım inşallah.

Tavsiyeniz üzerine gıda allerji testi yaptırdım. İnek sütüne, mayaya, pancara, üzüme, yumurta beyazına, buğdaya ve kajuya allerjim olduğumu öğrendim. Sağlıklı olduğu için süt, yoğurt , ayran, kefir tarzı gıdaları çok tüketiyordum meğer kendime zarar veriyormuşum.

Şimdi sabah kahvaltısında nasıl besleneceğimi şaşırmış durumdayım. Peynir yasak, tereyağ yasak, yumurta beyazı da yememem gerekiyormuş. siz alternatif olarak muz tavsiye ediyorsunuz ama tek başına yeterli olur mu? bir de her sabah muz bıktırır gibi geliyor bana. Ne tavsiye edersiniz? Nasıl güzel bir kahvaltı yapabilirim?

Size tekrar çok teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca yeni yılınızı da en içten dileklerimle kutlarım.
30.12.2011 22:KK25:00 tarihinde sorulmuştur.

Cevap :
Muz, Ceviz, Zeytin ve yumurta sarısı , sebzeleri istediğiniz kadar yiyebilirsiniz.

Bir süre sonra rahatlarsınız.. Omega 3 almalısınız, alıyormusunuz?

Ben de size sevdiklerinizle birlikte, Sağlıklı, Mutlu, Başarılarla dolu bir YENİ YIL diliyorum.

Prof. Dr. m Canan Efendigi Karatay
31.12.2011 13:KK16:00 tarihinde cevaplanmıştır
840804 | Soran : elif-885767 | Soru Grup : Genel
Soru : Çok teşekkür ederim hocam :)
Size muayneye geldiğimden beri, tavsiyeniz üzerine Solgar 950mg Omega 3, günde 3 tane alıyorum ve yanında 1 tane de üzüm çekirdeği kapsülü kullanıyorum. Ancak şimdi üzüme allerjim olduğunu öğrenince aklıma takıldı. üzüm çekirdeği kapsülü dokunur mu? Başka ne tür bir antioksidan alabilirim?

Umarım rahatsızlık vermemişimdir, çok soru sordum :KK43: siz bnim kusuruma bakmayın.
Sevgi ve saygılarımla
31.12.2011 13:KK19:00 tarihinde sorulmuştur.

Cevap :

Bol bol domates ye...Her gün yarım olmak üzere nar yemelisin. Çekirdek alerjik değildir.

Kolay gelesin.

Prof. Dr M Canan
: masterofpuppets | Soru Grup : Genel
Soru : Merhaba Canan Hanım, kitaplarınızı okudukça yeni beslenme alışkanlıkları edinmeye devam ediyorum. Şuan 2. Kitabınızı okuyorum, okudukça da öğrendiklerimi paylaşıyorum mutlu oluyorum:)
Ben aktif anlamda spor yapıyorum(voleybol oynuyorum). Günde en az 3 saat spor yapıyorum. Buna çift idman ve halter antremanları eklendiğinde süre 2 katına çıkıyor. Sizin 1 haftalık örnek diyetinizi 10 gün boyunca denedim, 2,5 kilo kaybım oldu. Programınızla beraber sadece akşam saat 9-10dan sonra hafif açlık hissim oluyordu. Fakat bir gün öğün saatlerini kaçırınca (idman dolayısıyla) diyeti bozdum ve verdiğim kiloları yavaş yavaş almaya başladım. Ekmek,makarna,pilav ve tatlı tüketimim yok. Boyum 190 kilom ise 80, vücudumda üst bacaklarımda yağlanma ve selülitlerim var.
Ben sorum şu olacak;75 kiloya düşmek için yine aynı diyet programı ve önerdiğiniz şekilde meyve tüketimi yeterli midir? Makarna,pilav tüketimine gerek var mıdır?
Yeni yiliniz kutlu,mutlu,huzurlu olması dileğiyle iyi seneler.Teşekkürler

31.12.2011 14:KK48:00 tarihinde sorulmuştur.

Cevap :

İyi seneler diliyorum. Sporcu olmanızı kutluyorum. Ben voleybol oynamıştım, ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum. Bol ve sağlıklı protein almalısınız. Yumurta önemli fazla yemekten korkmayın. Her spordan ve egzersizden sonra adalelerde mikrp düzeyde yırtılma oluyor biliyorsunuz. Bu yırtılmaların tamir olması sürecünde sağlıklı aminoasid gerekiyor ( yani yumurta). Spor yaptığınız için makarna yiyebilirsiniz aşırı olmamak şartıyla. Sellülitlerin nedeni, hazır yiyecekler, aşırı meyve suları ve effervesan kahveler, süt tozları vs. Doğal yemeniz öneli. Spor sırasında da muz iyi olur. MAden suyu iyi olur. Köy tavuğu yemiyorsanız selülit oluşur.

Kolay gelsin diyorum.

01.01.2012 14:KK50:00 tarihinde cevaplanmıştır.
: carpa | Soru Grup : Genel
Soru : Hocam merhabalar,
1.5 aydır diyetinize devam ediyorum ve zaman zaman size diyetimle ilgili sorularımı soruyorum. İlgilenip cevapladığınız için teşekkür ederim. Bu sürede 56 kg dan 53 kg a indim (Boy 1.61 m). Aslında diyetinizi uygulamak konusunda hiç sıkıntım yoktu. Ta ki bugün tavsiyeniz üzerine yaptırdığım gıda intolerans testi sonucumu alana kadar. Aşağıda da görebileceğiniz gibi birçok gıdaya yüksek intoleransım çıktı (ve yazmadığım birçok meyveye de). Özellikle sabahları olmak üzere, gün içinde ne yiyeceğimi şaşırdım. Lütfen bana biraz fikir verin. Yumurta benim için büyük bir kurtarıcıydı onun yerine ne koyabilirim kahvaltıda. Biliyorum siz muzu öneriyorsunuz ama protein kaynağı olarak yumurta yerine başka bir alternatif var mıdır hocam?
Saygılar,
YUMRTA BEYAZ,37
NAR,34
DOMATES,32
ARPA,30
MISIR,62
PİRİNÇ,33
ÇAVDARUNU,34
BUĞDAY,75
BARBUNYA,51
BEZELYE,37
PATATES,31
AGAR,40
EKMEKMAYASI,82
BİRAMAYASI,49
KARABUĞDAY,24
MALT,29
YULAF,25
BADEM,26
SOYAFASULYESİ,24

03.01.2012 14:KK36:00 tarihinde sorulmuştur.

Cevap :

Yumurtanın sarısnı bol bol yiyebilirsiniz. Zeytin yemelisiniz. Tahıllara dokunmayın. Muz ve de alerjiniz olmayan meyvaları yiyebilirsiniz. Kuru fasülye, mercimek yiyebilirsiniz. Anadoluda ve batıda sabah kahvaltısında balık ve kuru fasülye yenmekte , alışabilirseniz. Soğuk balık sabah iyi oluyor. Ben hamileyken he r sabah buğulanmış, soğuk hamsi yemiştim. Bu kısıtlamalar hayat boyu değil tabii, bir süre sonra düzelecek..ve azar azar yemeye başlayacaksınız.

03.01.2012 14:KK9:00 tarihinde cevaplanmıştır.

aman eksik kalma sen yürü yürü :)) yürüyüş cenevarııı yürüki biz gaza gelelim :KK54:

yürüdüm geldim papişşya band dışarısı gibi olmuyor dışarıda yürümek en güzeli saat 17:19 şu an ve toplam adım 6752 oldu tempolu yürüyüş sürem tam 30 dk akşamda yaparım inşallah bişeyler 10 bini tamamlarım herhalde bakalım:nazar:

jarniiimm canım benimm nede güzel yazmışsın hepiciğinii moral oldu bana iyiki varsınnn canım jarnimmm amin aminn hepimiz olalım mutluluk sarhoşuu yürüyünce oluyorum ben galiba şu an mesela durduk yere mutluyum :)) :KK52::KK52:

bende burayı sizleri seviyorum süperiz süpersiniz süperlerrrr :KK52::KK52::KK52:52:

aynen katılıyorummm sana akşama uygulamalı olarak hatırlamalı hatırlatmalı :)

evet tanem birtanemmm maşallahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

loxaaa yüzbin baloncuk yuttun mu? :)) içtiğin sular yağ olarak çıksın inşallahhh :))

handannn bizde özledikkkkk ben gidiyorum ama olsun yarın gene görüşürüzz afiyet olsunn muckk

kimse tutamazzz heleki beni kimse tutamaz bu gazla eve gidiyorum tepinebildiğim kadar tepinicem aşağıdada sevmediğim görümcem var börülce suratlıı onada iyi gelir benim tepinmeler hehe :KK1: ben kaçar hepinizi seviyorum yarın görüşürüz anacımmmm :KK3::KK3:
bande burda benı motive eden yardımcı olan herkesi çooooooooooooook seviyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,2 bıber,bır ıncır ,3 kahverengı kuru kaysı(ıcıne kakao koyuyorum).
.:KK24:....2. Öğün(aksam):Bır tabak etlı patlıcan yemegı,bır kase barbunya,domates bıber,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 1 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:
ben burda 2 hafdadan beri burdayımda belki buyapdıgın şey herhalde bizden önçe uygulanan bıseyde ben hıç anlamadım ançak resimlere bakıp anlıyorum zaten buyazdıgımıda büyük hıtımale okumıyaçaksın daha seçkin yazsan çünkü güzel kilo veren arkadaşlarımızdansı bızde anlalırz :KK16::KK16:

canım sıkılıyor ya bı kılo veremıyorum spor yapamıyroum:KK14:

l carnıtın ve cla dıye bısı arastırıyorum l carnıtın yag yakımını hızlandırıyormus

cla ıse basen göbek yaglarına etkı edıymus

vucutta var olan maddelermıs aslında ama atıyorum bende azmıs yada sısmanlarda yani. hanı dıyoruzya bazıları zayıf dıye guya onlarda bu maddeler cokmus . l carnıtın yagın hucreye kolay gecıp mıtokondrıye gecıp yakılamsını saglıyormus

acaba kullannan oldumu kızlar canan hoca gıbı etkısıne ınanmayanlarda var

bugün arkadaşa gitmiştim 2-3kaşık makarna salatası,1 sigara böreği,2-3 çatal tremisu
o kadar isrardan bunlarla kurtulabildim:18::18:

akşam etli nohut yemeği
birkaç dilim salatalık turşusu
birkaç kaşık yoğurt

su2,5 litre
spor yok:18:

bi an gelıyor moralım sıfır ya ne zormus su 5-6 kıloyu vermek ne yapcamı sasırdım. karatay da cok mu yavas oluyo anlamadım karataya alısıncada dııger dıyetlerı yapamıyorum klasık olanları yanı

2. bebek dusunuyorum insallh ve bı an önce 55 falan olmalıyım

menüm

sirkeli su kayısı

1 yumurta
5-6 ceviz
1kk peynır
6 zeytın

yeşil cay su

fasulye
yogurt
(bır velim kısır +yogurt+tursu getırmıs. 3 kasık kısır 1 tursu aldım. gerısını yarın öğlen yemek üzere okuldaki dolaba koydum)

yeşil cay su

okul cıkısı bır öğrencimin annanesı kömbe getırdı kocanla ye dedi:KK9:

eve geldım 2-3 tanesını dolaba attım. gerısnıde eşime bıraktım. ucundan yedım dayanamadım kokusuna:2::2::2:

daha cok yememek ıcın kakolu sut yaptım

sonra musmula denılıyor bu cıvarda cevız buyuklugunde yumusak ermıs daha dogrusu çürümüş:KK53: bır meyve nerden baksan 10 tane ondan yedım:KK37: sonucta meyve

aşırı şiştim ama aksam yemegı yemelıydım ıs kotuye gıtmesın dıye

aksam yemegıi
kuru fasulye
yogurt
tursu

kızım ve eşim iizn verırse bır saat yurüycemm

canım sıkılıyor ya bı kılo veremıyorum spor yapamıyroum:KK14:

l carnıtın ve cla dıye bısı arastırıyorum l carnıtın yag yakımını hızlandırıyormus

cla ıse basen göbek yaglarına etkı edıymus

vucutta var olan maddelermıs aslında ama atıyorum bende azmıs yada sısmanlarda yani. hanı dıyoruzya bazıları zayıf dıye guya onlarda bu maddeler cokmus . l carnıtın yagın hucreye kolay gecıp mıtokondrıye gecıp yakılamsını saglıyormus

acaba kullannan oldumu kızlar canan hoca gıbı etkısıne ınanmayanlarda var

off canım inanıyormussun bunlara yaa:KK50:

bir faydası olsa en başta sibel can gibi sanatcılar kullanır,şişko şişko dolaşmazlardı dimi:KK1::KK1::KK1:

bugün arkadaşa gitmiştim 2-3kaşık makarna salatası,1 sigara böreği,2-3 çatal tremisu
o kadar isrardan bunlarla kurtulabildim:18::18:

akşam etli nohut yemeği
birkaç dilim salatalık turşusu
birkaç kaşık yoğurt

su2,5 litre
spor yok:18:
hepimiz aynıyız ya bırbımıze dıycek lafımız yok

bande burda benı motive eden yardımcı olan herkesi çooooooooooooook seviyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

ben burda 2 hafdadan beri burdayımda belki buyapdıgın şey herhalde bizden önçe uygulanan bıseyde ben hıç anlamadım ançak resimlere bakıp anlıyorum zaten buyazdıgımıda büyük hıtımale okumıyaçaksın daha seçkin yazsan çünkü güzel kilo veren arkadaşlarımızdansı bızde anlalırz :KK16::KK16:
canım gül genelde böle yapıyor herzaman .herkes ilk geldiğinde sorguluyor sonradan alışıyor. bende öle demıstım ılgımı cekmıstı. hepsı bılgsayarında kopyala yapıştır bı resımler farklı oluyo ama cok ıyı bır arkadas. onun bu ıfadelerı bence topiğe farklı hava katıyor en azından hepimizden farklı msjlar oluyor. hep resımlı ben bır kez resım ekledım ve ugrasamadım yanı sonra

leylak afiyet olsun kahvaltın süper lor kavurması nasıl oluyor merak ettim sanırım çalışmıyorsun değil mi? özendim valla
sosyalleş ama yeme sakın zararlılardan biz ettik sen etme telafisi zor oluyor resmen bir hafta geriye gidiyorsun aman haaa yime sakın yime yimeee spor yap yürüyüş yap arkadaşından sonra yürü bencee:KK76:

canım benim ben evdeyim çalışmıyorum.aynı arkadaş geçen hafta çağırdı gitmedimmamalardan korkuma
bu hafta başka arkadaşlarda geliyormuş mecburen az hasarlı diyebilirim3kaşık makarna salatası,1 sigara böreği,2-3çatal tiremesu
aslında hayır diyorum ama makarnadan bir şey olmaz bugün ye yarın devam edersin sözleri beni bunaltıyor
canım istediği için değil onların gönlü olsun diye yedin valla:KK14::KK14:

arkadaşlar arada sizde kaçamak yapıyor musunuz :KK5: az önce dayanamadım sucuklu (ev yapımı) peynirli tereyağlı tost yedim.. ama ekmek arası :KK19:

arkadaşlar arada sizde kaçamak yapıyor musunuz :KK5: az önce dayanamadım sucuklu (ev yapımı) peynirli tereyağlı tost yedim.. ama ekmek arası :KK19:

menulerımızı okursan görürsün bosuna yazmıyozya kuzuuuuuuu:KK1::KK1::KK52::KK52: ama sende harbıden kacamak yapmısıın hec böle bı kacamak yapmadım accık ucundan tırtıklıyoruz genelde:KK37:

off canım inanıyormussun bunlara yaa:KK50:

bir faydası olsa en başta sibel can gibi sanatcılar kullanır,şişko şişko dolaşmazlardı dimi:KK1::KK1::KK1:

Ben de katılıyorum dışardan alınan hap vb ile bölgesel zayıflama mümkün değil. Ve daha da korkuncu kanserojen olanları çok fazla, kaş yapayım derken göz çıkartmamamız gerekir. Dengeli ve düzenli bir karatay beslenmesi ve spor hepimize iyi gelecektir.5 sene önce falandı biber hapı içimiştim hastanelik olmuştum kalp çarpıntısı yapmıştı aşırı derecede. Sürülen şeylere de itibar etmiyorum ben loxandra haklı öyle olsa tüm ünlüler tığ gibi olur sıfır yağ sıfır selülit olurdu değil mi:))

Ben de katılıyorum dışardan alınan hap vb ile bölgesel zayıflama mümkün değil. Ve daha da korkuncu kanserojen olanları çok fazla, kaş yapayım derken göz çıkartmamamız gerekir. Dengeli ve düzenli bir karatay beslenmesi ve spor hepimize iyi gelecektir.5 sene önce falandı biber hapı içimiştim hastanelik olmuştum kalp çarpıntısı yapmıştı aşırı derecede. Sürülen şeylere de itibar etmiyorum ben loxandra haklı öyle olsa tüm ünlüler tığ gibi olur sıfır yağ sıfır selülit olurdu değil mi:))

l carnıtın zaten vucutta var olan bır sey vıtamın t olarak gecıyor beyın karacıger ve bi kac organda üretilirmiş bıraz önce okudum. ama vucuttta az yanı su vıtamın takvıyelerı gıbı faydalananlar var faydalanmayanlarda var:KK1: yani tammamen kısıde bıtıyor iş :KK1: ilac gıbı bısı degılmıs :126: okudum yanii

neyse cok konustum bugun herkese ıy gecelr canlarım bır bıtkı cayı ıceyım ve yuruyeyım bakımmm yarın sabah bıldırırım

menulerımızı okursan görürsün bosuna yazmıyozya kuzuuuuuuu:KK1::KK1::KK52::KK52: ama sende harbıden kacamak yapmısıın hec böle bı kacamak yapmadım accık ucundan tırtıklıyoruz genelde:KK37:

keşke o isteğim geldiğinde hemen buraya baksaydım :KK43: neyse yarına daha iyi olacam..

X