Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

63 ü koyarız canım hedef olarak o kolay. Ben ilk başta dedim hedefi küçk koyayaımda beynimi kandırayım.30 yaşıma geldiğimde lise eteğime ihtiyaç duyup giymek istiycemi nerden bilirdim ki, üstüne beyaz tişört kısa ve eteğin boyuda kalça altına gelecek şekilde kısalıcak tabi.70 i - 63 ü göreyimde iç çamaşırı manyağı yapıcam kendimi:21::21::KK76::KK76:

hadi bakalım inşallah:21:

merhaba arkadaşlar dün öğlenden beri giremedim nasılsınız çok özledim sizleri...dün akşam menümle başlayayım...

3 lüfer ızgara
soğan salatası roka
1 kk kutusu tahin helvası

bugünkü menülerim

1.öğün
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
1 kk peynir
10 zeytin
2 gün kurusu
yarım mandalina
1 küçük muz

2.öğün
1.5 tabak etli kuru fasülye
1 kase yoğurt
biraz turşu

aralarda bol su 1 yeşil çay,

loxıcım

benım corba bıraz ıslevsel bı corba oldu şöylekı 1 yasındakı kızım oglum esım ve benım ıcın faydalı olabılecek bır corba olması gerekıyodu bu yuzden ıkı parca brokolı bır parca karnıbahar yarım havuc 1 kucuk patates ve soganı dudukluye attım ıyıce haslanınca blendırdan gecırdım baska bır tencereye zyag tereyag pulbıber nane yaktım corbayı ekledım kaynamaya bıraktım koyu olursa su yada sutle acabılıyosun:)))nasıl?

Merhaba bayanlar, :KK53:

Ben cuma yarışmalarına 2010 kasımda başlayıp 2011 nisan başında bırakmıştım. Hedefim olan 15 kilodan sadece 6 sını verebilmiştim yani pes ettim o zaman. Bahar ve yaz aylarında kilolarımı hemen geri aldım 6 sını birden. Eylül ayında karatay kitabını alıp okudum. hepsini uyguladım ama hareketim sıfırdı bir de su içmiyordum o yüzden bir ayın sonunda hiç bir değişiklik olmadı diye hemen bıraktım. Yani uzun süre devam edemiyorum sonucu göremiyorum.Bu hep böyle oldu hayatımda :KK43:

Şimdi 74 kiloya yakınım ve en az 15 kilo fazlam var. Hareketsiz, susuz, yeşil çaysız bu işin yürümeyeceğini bildiğimden bikaç gündür hayatıma bunları kattım. Karatay diyetini de harfi harfine uygulayamasam da yeniden denemek istiyorum. Bu arada bir de iştah kesici, yağ tutucu şeklinde diyet takviyesine başladım kapsül şeklinde. Ben de listelere giremesem de şimdilik burda paylaşımlara katılmak istiyorum. :KK54:

Bugünki menüm;

sabah: (09:00) 1 dilim kepek ekmeği, 1 parça yağlı beyaz peynir, 3 zeytin, yarım çay bardağı ceviz, 1 fincan yeşil çay.

öğle: (12:30) 1 portakal, 1 elma (ikisi de orta boy), 1 fincan yeşil çay

öğle: (15:30) 1 kase mercimek çorbası, 7-8 kaşık etli sebzeli türlü, 2 dilim kıymalı börek

Akşamı daha henüz yemedim ama 2 tane köfte, salata, yoğurt yemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
bende yarın çok yürürüm...:63::KK9::KK9:
aman eksik kalma sen yürü yürü :)) yürüyüş cenevarııı yürüki biz gaza gelelim :KK54:

tsekkurler canım :KK16:

kolay gele benım ıcınde yuru kosu bandı bana ben ona bakıyorum ama burası daha guzel kalkamıyorum:KK1::KK1::KK1:
yürüdüm geldim papişşya band dışarısı gibi olmuyor dışarıda yürümek en güzeli saat 17:19 şu an ve toplam adım 6752 oldu tempolu yürüyüş sürem tam 30 dk akşamda yaparım inşallah bişeyler 10 bini tamamlarım herhalde bakalım:nazar:

aynen şekerim kendime bir haftalık yürüyüş planı çıkarıyorum şimdi:KK66::KK66:kendimi paraalmak değilde şu geziye 75 olaark gitmaya karalıyım.

karataycı azimlidir,karatycı vazgeçmez di mi:KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah her sabah düşmanı denize döküp toksinlerden arınıp güne başlarız:21::21:hiç utanamıcam ama:KK1::KK1:

içtiğin için kendine kızma kafa dağıtmışsın bu hafta ödemini atar rahat edersin bütün yıl mutluluk sarhoşu olursun inşallah:21::21:
jarniiimm canım benimm nede güzel yazmışsın hepiciğinii moral oldu bana iyiki varsınnn canım jarnimmm amin aminn hepimiz olalım mutluluk sarhoşuu yürüyünce oluyorum ben galiba şu an mesela durduk yere mutluyum :)) :KK52::KK52:

çılgın karatay kızlarıııııı,
süpersiniz, harika bi otokontrol merkezi olmuş burası. Insan iradesini burda test edip kontrol altına alabiliyor. Harika sizi takip etmeyi seviyorum.
bende burayı sizleri seviyorum süperiz süpersiniz süperlerrrr :KK52::KK52::KK52:52:

30 ve 30+ lar bi kadının en güzel, en akıllı, en verimli ve en seksi yaşları....
aynen katılıyorummm sana akşama uygulamalı olarak hatırlamalı hatırlatmalı :)

yaaaa 2 saat gıttım 5 sayfa yazmılmış nazar degmesın topiğimize
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
evet tanem birtanemmm maşallahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

şuana kadar içtiğim su 2,5 lt oldu:21::21::21::21:
loxaaa yüzbin baloncuk yuttun mu? :)) içtiğin sular yağ olarak çıksın inşallahhh :))

merhaba arkadaşlar dün öğlenden beri giremedim nasılsınız çok özledim sizleri...dün akşam menümle başlayayım...

3 lüfer ızgara
soğan salatası roka

bugünkü menülerim

1.öğün
1 kk peynir
10 zeytin
2 gün kurusu
yarım mandalina
1 küçük muz

2.öğün
1 kase yoğurt
biraz turşu

handannn bizde özledikkkkk ben gidiyorum ama olsun yarın gene görüşürüzz afiyet olsunn muckk

zaten kim tutar bizi:21::21::21::21::21::21::21::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK8::KK8::KK8::KK8:

kimse tutamazzz heleki beni kimse tutamaz bu gazla eve gidiyorum tepinebildiğim kadar tepinicem aşağıdada sevmediğim görümcem var börülce suratlıı onada iyi gelir benim tepinmeler hehe :KK1: ben kaçar hepinizi seviyorum yarın görüşürüz anacımmmm :KK3::KK3:

Ben bu diyetle yaklaşık 23 kilo vermiş biri olarak size çok doğru bi yolda olduğunuzu söylemek istedim arkadaşlar

aman eksik kalma sen yürü yürü :)) yürüyüş cenevarııı yürüki biz gaza gelelim :KK54:

Yürüdüm geldim papişşya band dışarısı gibi olmuyor dışarıda yürümek en güzeli saat 17:19 şu an ve toplam adım 6752 oldu tempolu yürüyüş sürem tam 30 dk akşamda yaparım inşallah bişeyler 10 bini tamamlarım herhalde bakalım:nazar:

Jarniiimm canım benimm nede güzel yazmışsın hepiciğinii moral oldu bana iyiki varsınnn canım jarnimmm amin aminn hepimiz olalım mutluluk sarhoşuu yürüyünce oluyorum ben galiba şu an mesela durduk yere mutluyum :)) :KK52::KK52:

Bende burayı sizleri seviyorum süperiz süpersiniz süperlerrrr :KK52::KK52::KK52:52:

Aynen katılıyorummm sana akşama uygulamalı olarak hatırlamalı hatırlatmalı :)

evet tanem birtanemmm maşallahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Loxaaa yüzbin baloncuk yuttun mu? :)) içtiğin sular yağ olarak çıksın inşallahhh :))

handannn bizde özledikkkkk ben gidiyorum ama olsun yarın gene görüşürüzz afiyet olsunn muckk

kimse tutamazzz heleki beni kimse tutamaz bu gazla eve gidiyorum tepinebildiğim kadar tepinicem aşağıdada sevmediğim görümcem var börülce suratlıı onada iyi gelir benim tepinmeler hehe :KK1: Ben kaçar hepinizi seviyorum yarın görüşürüz anacımmmm :KK3::KK3:

yürü anam yürü kimse tutamasın seni yihhhhaaa:KK66::KK66:

Bugünki menüm;

sabah: (09:00) 1 dilim kepek ekmeği, 1 parça yağlı beyaz peynir, 3 zeytin, yarım çay bardağı ceviz, 1 fincan yeşil çay.

öğle: (12:30) 1 portakal, 1 elma (ikisi de orta boy), 1 fincan yeşil çay

öğle: (15:30) 1 kase mercimek çorbası, 7-8 kaşık etli sebzeli türlü, 2 dilim kıymalı börek

Akşamı daha henüz yemedim ama 2 tane köfte, salata, yoğurt yemeyi düşünüyorum.

Canım hoşgeldin:KK71:
kitabı okumuşsun ama anlamamışsın üzgünüm.bugün kü öğünün piyasa diyeti olmuş ve sana hiç yol aldırmaz.bizim diyetimiz sağlıklı ve tok tutcu olduğu için biz ara öğün yemiyoruz mesela.hele ara öğünde meyve hiç.şimdi çıkmak zorunda olduğum için uzun uzun anlatamıyorum ama özellikle ilk sayfaları yala yut hergün düznli olarak bu sitye gir armıza karış:KK66:yanlış diyetler yüzünden zeplin olan bu arkadaşın bu site sayesinde 3 haftadır dünyanın en mutlu en diyetine sadık insanı.diyete kafanda başlamak iste yapamam duygusu yüzünden ne yapmışsın kendine.sen bir kadınsın...ve artık bir karatycısın...karataycı azimli,hırslı,diyetine sadık ve coşkundur...öptüm

iyi akşamlarrr şekerlerrrr
okuldan geldim yemeğimi yedimmm hazırımmmm:KK52::KK52::KK52:

menümmm

1.öğün

2 kk yumrtadan bol yeşillikli salata
peynir
zeytin
tere
1 portakal
yeşil çay

2. öğün

yarım kase yeşil mercimekli yoğrt çorbası
1 tabak pırasa
süzme yoğurt- turşu

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,2 bıber,bır ıncır ,3 kahverengı kuru kaysı(ıcıne kakao koyuyorum).
.:KK24:....2. Öğün(aksam):Bır tabak etlı patlıcan yemegı,bır kase barbunya,domates bıber,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 1 saat ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a101%7E.jpg
    $a101%7E.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $a101.jpg
    $a101.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Ben bu diyetle yaklaşık 23 kilo vermiş biri olarak size çok doğru bi yolda olduğunuzu söylemek istedim arkadaşlar

merhaba dilek, hoşgeldinn:KK16::KK16:
ne güzell böylee örnekleri görmek canlı canlııı
bizim sayfamızda da var 40 lı kilolar 20 li kilolar 10 lu kilolar veren.:KK8::KK8::KK8:
hep birlikte iinceliyoruzzz. sen ideal kilona indin miii dilekcimmm?:KK34::KK34:

bugunku menum:

kalkınca 2 kuru kayısı 500 ml su(fayda etmedi hala:KK14:)

kahvaltım:

2 kıymalı yumurta
1 avuc eskı kasar
2 zeytın
2 kuru kayısı
yarım cay brd badem
1 domates

ogle:1 avuc badem

akşam: 1 kase mercimek corbası
1 tatlı tabagı pırasa kavurma
1 kase yogurt
salata
1 kuru kayısı(şekersiz türk kahvesi eşliğinde)(sosyetik lokantaların menüsü gibi oldu bu da:KK9:)

spor: 45 yuruyus

sıvı: 2,5 lt

iyiyim canım sen nasılsın?

bu hafta kilo verebılcek mıyım merak ediyorumm:KK14::KK14:

sağol canımm ben de senle aynı durumdayım loxii inşallah veririzzz bu haftaaa:KK34:

loxıcım senı ve ıdealıstcımı gormuyodum ondan cıkıyodum burda oldukca muhabbet ederız tabıkıde:KK16:

muhabbet edelimm tabii tatlımm haftasonu yoktumm artık burdayımmm. karşılaşamıyoruzz bi dee:26:

kıslar nasılsınız kac gundur ızındeydım ara ara gırdım slm verdım cıktım .artık evdede netım var daha cok gırebılecegım ama bu dort gunde baya bı kacamagım oldu neyse yenıden bısmıllah dıyerek devam edıcem hayırlısıyla bakalım

merhaba canımmm. hepimiz yeni bir başlangıç yaptıkk ileriye bakalım şekerimmm bundan sonrası için dikkat edelimmm:KK1::KK1:

iyi aksamlar arkadaslar bugün diyetimin 28.günü ve suanda her sey iyi gidiyor kitabı bitirdim ve dogru bildigim cogu seyin yanlıs oldugunu anladım iyikide okumusum.

2.öğün:ekşili köfte(bulgur köftelerini az koydum)limonlu
kuru soğan
1 elma
3 gün kurusu kayısı
ohh ne güzel yemek:KK56:afiyet olsun

vermem gereken 10 kilom ve nisanda da görümcemin düğünü var İnşallah bırakmam bu diyeti gözüm korkuyor yapamazmışım gibi geliyo
kilolarını ver de düşman çatlat sen düğünde:KK9::KK9::KK9:

3 lüfer ızgara
soğan salatası roka

bugünkü menülerim

1.öğün
1 kk peynir
10 zeytin
2 gün kurusu
yarım mandalina
1 küçük muz

2.öğün
1 kase yoğurt
biraz turşu

çok güzel menü:nazar:

spor ne durumda handancık?:KK15:

loxıcım

benım corba bıraz ıslevsel bı corba oldu şöylekı 1 yasındakı kızım oglum esım ve benım ıcın faydalı olabılecek bır corba olması gerekıyodu bu yuzden ıkı parca brokolı bır parca karnıbahar yarım havuc 1 kucuk patates ve soganı dudukluye attım ıyıce haslanınca blendırdan gecırdım baska bır tencereye zyag tereyag pulbıber nane yaktım corbayı ekledım kaynamaya bıraktım koyu olursa su yada sutle acabılıyosun:)))nasıl?
hm guzelmıs,besleyıcı gercekten.içinde yasaklılar da var ama:26:
bizim ev ahalisine de yapsam iyi olabılır,tadı guzel oluyor mu?cocuklar sevıyor mu?

soğan ve zeytin yağ ile kavrulmuş ıspanak ve ısırgan otu
keten tohumkLu yoğurt, BİRAZ CEVİZ
2 fincan 5li çay
2 lt su
4 gün aradan sonra akşam YÜRÜMEYİ PLANLIYORUM HADİ HAYIRLISI..
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
YARIN SABAHA 83 OLURSAM ŞAŞIRMAYIN :KK52:
:KK52::KK52:
sakın öyle bişi yapma,şakkadanak düşüp bayılırız şurda:KK9:

ne 83 ü,70lere gel sen artık,ben gidecegim buralardan ,birine emanet etmem lazım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X