Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:) teşekkürler kahvaltı tabağı dündü evet ben koymuştum bugün unuttum hiç bu kadar motive olmamıştım doğrusu hadi bakalım hayırlısı:))

sevgiler

evet canım burası cok motıve edıyo ınsanaı ben 3 ay once oylesıne bı bakayım dıye gırdım 17 kılo verdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:burdan ayrılanı kurt kapar:KK1::KK1::KK1:hatta kurt degıl ınsulın dırencı kapar bız burda kalalımda leptınle takılalım:KK1:

Tünaydin Kizlar
Heryerimden endorfin fiskiriyor yine.
Sabah kalkar kalkmaz giyindim dogru yürüyüse. Allahtan bu gün yagmur yoktu. Ama soguk rüzgar insanin icine isliyor valla.
Kendimi astim artik tam 7km yürüdüm 9,985 adim 456kalori yakmisim yuppiii...Sonra sicak bir dus ve Mükemmel bir Karatay kahvaltisi
1.ögün
Sabah erken kaktim :KK24: 2 yumurtayi sütle cirptim kendime bir omlet yaptim :KK24: :KK24: :KK24:
1 avuc ici beyaz peynir
bol kiraz domates
yarim kirmizi Paprika
5 tane ceviz
1 kasik keten togumu
1 kasik cörek otu
2 tane omega 3 takviye kapsül
1 tane vitaminC takviye kapsül
1 bardak türkkahvesi sütile yapilmis (ah su tatlandiricida olmasaydi:KK17:)

Tarti hala 1,5 kilo cezalisin diyor. Insallah Cumaya kadar oda gider.
Kizlar siz siz olun sakin benim düstügüm hataya düsmeyin 2 gün icin 2 haftayi cöpe atmayin...

7 km mi?öpücük manyağı yaparım seni tebrik ederim:KK54:

evet canım burası cok motıve edıyo ınsanaı ben 3 ay once oylesıne bı bakayım dıye gırdım 17 kılo verdım:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:burdan ayrılanı kurt kapar:KK1::KK1::KK1:hatta kurt degıl ınsulın dırencı kapar bız burda kalalımda leptınle takılalım:KK1:
yok ayrılmak burdan :KK31:,ben 58e düşünce hedefimide düşüreceğim zaten....:KK52::KK52:

Yok yok artık kaçırmam ..
Biraz kilo aldığımı hissedince çok rahatsız oldum.

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum gelirim yine ..
Görüşürüzz ..

görüşürüz canım....:KK16:

Tünaydin Kizlar
Heryerimden endorfin fiskiriyor yine.
Sabah kalkar kalkmaz giyindim dogru yürüyüse. Allahtan bu gün yagmur yoktu. Ama soguk rüzgar insanin icine isliyor valla.
Kendimi astim artik tam 7km yürüdüm 9,985 adim 456kalori yakmisim yuppiii...Sonra sicak bir dus ve Mükemmel bir Karatay kahvaltisi
1.ögün
Sabah erken kaktim :KK24: 2 yumurtayi sütle cirptim kendime bir omlet yaptim :KK24: :KK24: :KK24:
1 avuc ici beyaz peynir
bol kiraz domates
yarim kirmizi Paprika
5 tane ceviz
1 kasik keten togumu
1 kasik cörek otu
2 tane omega 3 takviye kapsül
1 tane vitaminC takviye kapsül
1 bardak türkkahvesi sütile yapilmis (ah su tatlandiricida olmasaydi:KK17:)

Tarti hala 1,5 kilo cezalisin diyor. Insallah Cumaya kadar oda gider.
Kizlar siz siz olun sakin benim düstügüm hataya düsmeyin 2 gün icin 2 haftayi cöpe atmayin...

7km süper.......:KK9:

akşam proteın+salata yemeye calıs canım.
hareket niye yok?:KK15::KK15:

ne güzel topik burası dayak atana çiçek veriyolar:KK9::KK9::KK9:
olmaz papadişko sonra okursun burayı,hadi kalk yürü bakem 30 dk:KK57:

sonra nasıl bırıncı olcaksın cuma günü,dimi:KK34:

burçin seni sollayıp gececek,gunde 7 km yuruyo kız:nazar::KK1:

aslında loxıcım benım laptop kucuk kosubandının ustune yerlestırıp okuyabılırımde yanı bu kadarda konfor ıcındeyım ama dıyorumya bu yenı yıl bana spor anlamında ıyı gelmedı yaaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:

aslında loxıcım benım laptop kucuk kosubandının ustune yerlestırıp okuyabılırımde yanı bu kadarda konfor ıcındeyım ama dıyorumya bu yenı yıl bana spor anlamında ıyı gelmedı yaaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:

e bir değişiklik yap hayatında leslie yap o zaman:KK9::KK9:

JARNİİ bak buna çok sevindimm boşver milleti onlar kendi totolarına baksın onla dalga geçsinler :)) biz adım atmaya devam edelim şekerimm :KK52:

ya canım ben bünyemi tanıyorum yemekten ziyade alkol beni mahfediyor ödem şişlik her bi şey yapıyor ve ben bunu bile bile biraz abarttım :84:neyseki geçmişi unuttuk artık önümüzdeki maçlara bakıyoruzz loxaaaaaaaa:KK52: bomba gibiyiz bombaaa

bende bu sabah düşmanı denize döktüm ne mikemmel bir duygudur buu :KK17:

:

aynen şekerim kendime bir haftalık yürüyüş planı çıkarıyorum şimdi:KK66::KK66:kendimi paraalmak değilde şu geziye 75 olaark gitmaya karalıyım.

karataycı azimlidir,karatycı vazgeçmez di mi:KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah her sabah düşmanı denize döküp toksinlerden arınıp güne başlarız:21::21:hiç utanamıcam ama:KK1::KK1:

içtiğin için kendine kızma kafa dağıtmışsın bu hafta ödemini atar rahat edersin bütün yıl mutluluk sarhoşu olursun inşallah:21::21:

o zaman şimdi güzel bir yürüyüşle yeni bir başlangıç yap şekerim hadi ama kötü örnek olma biz yenilere:KK71::KK54:

canım ben leslie'yi kendime uyarladım.daha önce spora giderken öğrendiğim aerobik hareketlerle birleştirip yapıyorum yoksa acayip bacaklarım acıyo:KK14:tempolu yaptığım için 15 dk'da tıkanıyorum.sonra başlıyorum misket havası falan böylece vücut gevşiyor.uyumadan önce yatağın içinde mekik çekiyorum gücüm yettiğince.vaktin yoksa dünde 10'ar dakika süreyle 3-4 defa leslie yap o da çok faydalıymış.hem gün içerisine yayılmış egzersiz çok daha faydalı diye okumuştum bir sağlıklı yaşam sitesinde.ben akşama kadar(mecburen)oturuyorum sonra eve giderken deli gibi tepiniyorum aman biraz yürüyeyim diye:KK34:
Canım benim gün içinde birkaç kez yapmam mümkün değil.Gün boyu ofisyetim.Akşamda ancak yemekten sonra yarım saat yapabiliyorum.
Sonra da uykum geliyor zaten biraz erken uyuyorum ben.
Sabah işe gitmeden evimin karşısındaki statta yürüyeyim dedim.Ama o da çok zor oluyor.Evdekilerin kahvaltısı falan aksıyor,ben de işe geç kalıyorum falan.
Ben de uzun yıllar spor yaptım.Aslında çok bir yarar görmedim.Galiba az ya da çok yapmaktan ziyade her gün düzenli yapmak önemli.
Şimdi 21 gün aralıksız 2 mil yapacağım.
Sonra da 3 mile çıkarırım.
Ama en sok işe yarayan yürüyüş onu biliyorum.
Yıllar önce hergün işten eve 8 km yürüyerek.80 kilodan 55 kiloya inmiştim.Hem de doğru dürüst diyet yapmadan.
Ama sonra yine aldım.
Şimdi yaş da ilerlediğinden daha da zor verebiliyorum.Ama napalım sabredeceğiz başka çare yok.En azından bu siteye girdiğimden beri benim durumumda ne kadar
çok insan olduğunu gördüm.Bu da ciddi motivasyon yaratıyor.İnşallah hep beraber altından kalkarız bu işin.

canım ben de çok şişkinlik yapıyor bulgur,kilovermemı de yavaşlatıyor.:KK50:

hoca da ölçülü yiyebilirsiniz diyor.

sen kendi bünyende deneyerek karar ver bence:KK34:

anladım arada bir yeriz kısır bişicik olmaz :KK1:

loxıcım karalahanayı bılırsın pazarda gormussundur onu alıyosun kaynar suda 5 dk alt ust edıyosun bulgur sogan kıyma maydanoz baharat zyagıyla yogrulmus harcı lahanaya sarıyosun cok lezzetlı oluyo aynı harcı bayaz lahana pazı yanı butun yapraklı sebzelere sarıp yapabılırsın...
evet loxıcım ya eskılerden kımse kalmadı mesela saphıra gunlerdır yok gul desen kopyala yapıstır yapıp cıkıyo kımse gırmıyo eskısı kadar ama masaallah yenıler cok ıyı baya paylasımda bulunuyolar

yanlız kara lahana çok lezzetli olmakla birlikte guatr hastalarının tüketmesi sakıncalıdır, dip not geçelim ona göre tüketin efendim :KK1:

işte gerçek bir karataycı,ve dogru bir seçim:KK9::KK9::KK9:

yazdım ya bacikooooo:)

yok görmdim canım ,mor lahana mı demek istiyorsun,o da çok kalın, sarılmaz heralde:44:

valla boynuz kulagı gectı,yeniler süper paylaşımcı:)

ne güzel spor ne güzel spor:KK9::KK9::KK9:

bırak artık gemişi canım,sen sporuna bak,diyetıne devam et,biraz rötarlı da olsa gidecek kilolar,kış kışşşş:KK9:

olmadı ceylincik ,normal sınırlara girdin diyeti boşladın mı yoksa:KK57:

bıraz daha inmen lazım canım daha dogum yapacaksın sen,şimdiden zayıfla ki ,ilerde fit anne ol,ebru şallı misali:KK52:

yaa ben o paylaşımı yaparken bağlantı koptu F5 e basınca 2 kere yayınlanmış kusura bakma loxii
bu arada bacikooo tabirine bayıldım bayıldım :KK16:

Canım benim gün içinde birkaç kez yapmam mümkün değil.Gün boyu ofisyetim.Akşamda ancak yemekten sonra yarım saat yapabiliyorum.
Sonra da uykum geliyor zaten biraz erken uyuyorum ben.
Sabah işe gitmeden evimin karşısındaki statta yürüyeyim dedim.Ama o da çok zor oluyor.Evdekilerin kahvaltısı falan aksıyor,ben de işe geç kalıyorum falan.
Ben de uzun yıllar spor yaptım.Aslında çok bir yarar görmedim.Galiba az ya da çok yapmaktan ziyade her gün düzenli yapmak önemli.
Şimdi 21 gün aralıksız 2 mil yapacağım.
Sonra da 3 mile çıkarırım.
Ama en sok işe yarayan yürüyüş onu biliyorum.
Yıllar önce hergün işten eve 8 km yürüyerek.80 kilodan 55 kiloya inmiştim.Hem de doğru dürüst diyet yapmadan.
Ama sonra yine aldım.
Şimdi yaş da ilerlediğinden daha da zor verebiliyorum.Ama napalım sabredeceğiz başka çare yok.En azından bu siteye girdiğimden beri benim durumumda ne kadar
çok insan olduğunu gördüm.Bu da ciddi motivasyon yaratıyor.İnşallah hep beraber altından kalkarız bu işin.

canım bizde ofis insanıyız anlarım tabi halinden:KK66:sabahları biraz daha erken kalksan mesela güne sporla ve saat karmaşası olmadan başlasan.ayy bizim evin orada stat olsa içinde yatarım valla:KK1::KK1:ofisin sürekli kalabalıksa gir lavaboya tepin göbek hareketi falan yap 5 dk.gün boyu en az beş defa lavayo gitsen 25 dk spor yapmış olursun:KK66::KK66:
birde yatmadan leslie yaparsan şahane olur:KK71:

canım bizde ofis insanıyız anlarım tabi halinden:KK66:sabahları biraz daha erken kalksan mesela güne sporla ve saat karmaşası olmadan başlasan.ayy bizim evin orada stat olsa içinde yatarım valla:KK1::KK1:ofisin sürekli kalabalıksa gir lavaboya tepin göbek hareketi falan yap 5 dk.gün boyu en az beş defa lavayo gitsen 25 dk spor yapmış olursun:KK66::KK66:
birde yatmadan leslie yaparsan şahane olur:KK71:

Doğru söylüyorsun.
En azından bir kaç kez merdiven çıkmaya çalışayım.
Bütün mesele hareketsizlik.
Tavsiyelerini dikkate alacağım.Sağolasın.

X