KARARSIZ KALDIM BU NE ŞİMDİ?

ay ağzından bal damlıyor teşekkür ederim kuzum

Rica ederim ne demek sen gelişmelerden haberdar edersin bizi. Ama anlattığına göre siz birbirinizin aşkı olacaksınız gibi. İnşallah birbirinizi için en hayirlilarsinizdir.❤❤
inşallah ilk defa bu kadar masum oluyor her şey ben daha önce kimse ile sahilde yürümedim o gün o kadar mutlu oldum ki. Güzel dileklerin için allah razı olsun her şeyin en iyisi en güzeli seninle olsun

Sizinle ilgileniyor ama yalnızlıktan da olabilir hoşlantıdan da olabilir uyumdan da olabilir. Bilemezsiniz ki zamana bırakın, varsa hissiyatı illa ki dökülür. Arkadaşlıgınızın keyfini çıkarın şimdilik

inşallah ilk defa bu kadar masum oluyor her şey ben daha önce kimse ile sahilde yürümedim o gün o kadar mutlu oldum ki. Güzel dileklerin için allah razı olsun her şeyin en iyisi en güzeli seninle olsun
Çok teşekkür ederim inşallah bir ömür mutlu olursun. Çok tatlı bir insansın bu herhalinden belli umarım hiç uzulmeszin

Ya ne güzel şeyler bunlar :)
Şarkı yollamalar fln :)

İnşallah hep böyle masumca devam eder de üzülmezsin :)

Ben kötü bi işey algılamadım bence sizden hoşlanmış ve bunu ufak ufak belli etmeye çalışıyor belli ki size açılmak için iyi bi zamanı bekliyor ya da emin olmak istiyor ters bir cevap almıyacağına

Konudan uzak olacak ama nedense okurken karşıdakini kadın olarak düşündüm noluyo diyordum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…