KARARSIZ KALDIM BU NE ŞİMDİ?

Kızlar yeni üye oldum ve sorum var. Ben çalışan bir bayanım. Başka firmada çalışan bir arkadaşım var bize ürün satıyor ve uzun zamandır tanışıyoruz. Ama farklı şehirlerdeyiz. Her geldiğinde yanıma uğrar kahvemi içer sohbet ederiz ve 2 saat oturur. Çok hoş sohbeti var onunla sohbet etmekten aşırı keyif alıyorum. Neyse bir gün ürün lazım oldu ben yazdım buna neyse ürünü aldım sonra normal sohbete döndü olay işte senin durumlarını hayranlıkla takip ediyorum dedi. O günden sonra telefondan bayağı ilerlettik sohbeti işte geldiğim de yemem yiyelim dedi tamam dedi. Başka bir yerde iken 1 geceliğine buraya uğradı yemek yedik beraber hatta o gün hava hafif yağmurlu idi sahilde yürüyelim mi dedi tamam dedim yürüdük. Yürürken yoruldu isen çantanı taşıyayım dedi yok dedim sonra gel beraber fotoğraf çekinelim dedi çekindik. Neyse o gün güzel bir akşamdı. Ertesi gün döndü o memlekete. O günden sonra hep durumlara cevap verdi şarkı attı isem şarkı ile cevap verdi. Ve şu 3 gündür her gün konuşur olduk. Hatta bana resim attı video attı. Bende müzik zevkin güzel dedim oda ben her tarz dinlerim dedi. Bende dedim ki sevdiğin bir şarkıyı at bakalım dedim. oda CENGİZ KURTOĞLU SAKLI DÜŞLER şarkısını atmış dinledim çok güzeldi. Çok efendi bir çocuk görüntü olarak kibar bir çocuk. Ama acaba benimle ilgili farklı bir düşüncesi olabilir mi. Bu gün hiç yazmadı zaten o yazmaz ise ben yazamam utanırım. Onunla sohbet çok zevkli ben 27 o 29 yaşında. Sizce bana karşı bir hissi olabilir mi?

canım benim şu an flörtleşiyorsunuz bunu anlamıyor musun gerçekten:)

X