Karalama defteri..

Pazar gunlerinden nefret ediyorum heleki bukadar guzel bi hava varken insanlar boy boy sevgilileriyle esleriyle fotolarini yayinlarken benim eve tikilip utu yapmam cok uzuyor beni yalnizliktan kurtar allahim

Gülümse sadece

Bir haftasonunun daha sonuna geldik :) iyi haftalar herkeseeee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cenaze ortaminda tutan migrenim sana sesleniyorum, bebegimi ve beni üzme,çek gittt..

konağı özledim. o güneşin batışını çimenlerde izlemeyi, o serinliği.
karanlık çöküp etraf sakinleşince de denizin kenarında şehrin ışıklarını izlemeyi. bir de bostanlıyı.
bir yandan da o kadar yoruldum ve sıkıldım ki, şöyle bir gezip uzaklaşasım da var buralardan.
içimde yeni bir ev yeni bir çevre yeni bir hayat isteği var.
kpss yeni bir başlangıç olur mu? diye düşünüyorum.
kafam karışık. kalır mıyım gider miyim bilmem ama, yeni bir başlangıca ihtiyacım var.

Guzel bi kandil gunu yasadim. Yuce yaradan bugun yuzu suyu hurmetine her kuluna yardimci olsun ins. Herkese saglik, huzur, ana, baba, en hayirlisindan es, is, as ve evlat versin. Kimseyi yalniz, darda koymasin ins. Sana sigindik, sana guvendik yarabbi biz gunahkar kullarini affet...

Aylarca ilişkimizi huzursuz et ara mesaj at şimdide nişanlan zengin kocada buldum boğazın karşısında evde var bak işte resimde atıyorum oh olsun gibi hareketler aptalsın ya valla

Zaman cabuk gecmeli, mayis-haziran-temmuz bitmeli artık agustos gelmeliiii, mesafeler bitmeli blss askerine kavusmali.

Bu kız ne kadar yalancı ya, kendine bir yalan dünya kurmuş ona inandırmış yaşıyor. Hayır bide gelmiş bana anlatıyor.
Sanki inanıyorum hee diyip geçiyorum.

ulan tam geçti derken başa sarmak
allahım susyorum sen konuş....................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…