Karalama defteri..

Anlatmıcam işte anlatmıcam bebeğimin kötü anılarını anlatmıcam o hala yaşıyor işte kim ne derse desin
çok mutlu şimdi o çok huzurlu kurban oldugum rabbim sen onu koru
bugünlerden bahsedicem işte
yukarıdaki persnl amlyt olkcmk onun yrn bkym 3 ay burdym yni 3 ay nefes alıcam oley

tşnyrz yrckga bakalım zaman ne göstericek hayaırlısı hakkımızda yeni yer yeni hayat yeni mekan hayırlı olurmuş
kızıma oyuncak almak istiyorum çok sıkılıyor canım ona dolu şeyler almak istiyorum neyse ders çlşym sınava az kaldı

İnsan yemek yemeyi unutur mu bir gün açlıktan öleceğim haberim olmayacak En son kahvaltı yapmışım ben yahu şimdi hatırladım bir şeyler mi yesem amaan kim çıkacak yataktan nede olsa kahvaltı yapacağım uyanınca

hayırlı cumalar herkese
kuşlarıma simit verdim hepsini yediler şimdi dualarımı okuym
yaşasın yarın cumartesi uyuycam öğlene kadar
yarın bbma gtcz orndnda bkt tyxc yemek yicez snrada yprckga bakıcz nasl bir yer diye
bugün öğlen bir şey yemicem akşam yicem makarnaa

Eksik ya biseyler..hic yasamadigim seyler oluyor hayatimda tuhaf karsiliyorum aslinda ama gonlumde derman kalmadi...bu sessizlik aklimdaki karisklik icimdeki aciii...sonu hayirli olucak guzel gunler gelsin artik bu kadar karisikliga dayanmaz bu bunye alisik degil...hep eksik ama eksik kalicak biseyler hepppp...hic mutlu olamiycakmisim gibi...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Atar yaptım, iyi yaptım mı bilmiyorum. Ama sinirim çok bozuk yeter artık :85:

Talihimin dondugu yokkkk ;(

Allah cc yardimcim olsun ins korkuyorum

Hayat beni neden yoruyorsun?

Son düzenleme:
umarımmm verdiğim emeklere değer vize notlarımm... Kacırdıgım hedefime ulaştır Allah'ım artık nolurrr

Dogruyu, en dogruyu biliyorum. Ama uygulayamiyorum. Bir guc beni engelliyor.
En buyuk korkum isyan etmek. O kadar buyuk seyler yasamak istemiyorum.
Aldigimiz her nefes bir imtihan. Insan nasil yorulmaz bu hayatta? Hicbir seyi, hayatimda yolunda gitmeyen ne varsa, dusunmeden 1 dk ne guzel olurdu.
Sukretmek lazim aslinda. Gelen dertler gideni aratirsa yazacaklarim sigmaz bu satirlara.
Sukur, cok sukur su gunlere....

Son düzenleme:
ayrılık ayrılık ayrılık. neyin ayrılığı bu anlamadım, olmayan kişiden nasıl ayrılıcam. sürekli ayrılık çıkıyor falımda :44:

Tek bi hayalim gercek olsun bari..kucukken ne hayalimiz varsa en yakin arkadasimla paylasirdik..benim hayallerim hep onda gercek oldu ne hikmetse...su an tek hayalim var bari onu bana yasat be allahim...daha ne kadar sinayacaksin beni yeterr nolur yeterrrrr.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…