Karalama defteri..

Yorulmaktan yoruldum her gün neden demekten yoruldum ama şükrediyorum ve susuyorum tek yaptığım bu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gidiyoruz Allahın izniyle yeni bir yer yeni bir hayat hadi bakalım:KK49: çarşmba:KK23:
bugün sana bir şeyden bahsedicem gönülden beni çok etkiliyor umursamaz dvrnyrm ama bugün bi kz krşlştk böyle bana davranışları beni kourması of ama olmaz işte olmaz onla kardeşi ailesi bilmem ne ohoooo:KK50::KK50::KK50:

eski beni istiyorum hırs denen hiçbir şey yok bu ben de benden ne kötüsü var diyorum ama hep sıkıntı içerisindeyim..

Ama ben bugün seninle doğru düzgün konuşamadım ki, niye hep canımın çok sıkıldığı günlerde seninle konuşamıyorum ben :KK43: sana ihtiyacım var...

niye ağırlık çöktü üstüme? uyuyasım dinlenesim var. boşluk buldum diye böyle oldum galiba, bir de bahardan olabilir.
ders çalışmalıyımmm...

Öyle gıcık edilmez böyle edilir canım annem balık yapamaz mışım yaptım oldu :KK19:

Allahim sana şükürler olsun kuzuma kavusuyorum:)

nolur artık rüyamda vize notlarımı görmeyim açıklansın biran önce de yoluma bakayım nolur offf:18:

insanlar ayrılınca nasıl oldugu belli olurmuss senin inatçı oldugunu biliyodum ama keçi yanında hiçbirşeymiş megersemm haketmemisiz birbirimizi...

Hadi kocacım ya çabuk gel sabahtan beri erik bekliyorum :))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir gun bende eşimden erik bekleyecek olursam buraya yazmak istiyorum allahimmmm :))

Son düzenleme:
Ariyor neden boyle oldu boyle olacakmis demek uzuntu veriyor ama senden dolayi haketmedin sen istedin.

gönül yine gözüktü bugün konuşmdk ama çok kalabalıktı ortam :KK39:
bu arada tsndk:KK24::KK24: hadi hayırlısı dün baya yorulduk ben sabahın köründe işe gittim akşam bi rşeyler alcm bizimkilere:KK12: evde ynck bir şry yk
ev güzel büyük geniş alşırz inşalah:KK23:

depresyon belirtileri gösteriyorum.. hayır buna izin vermemeliyim. ama çok yorgun ve sıkkın hissediyorum kendimi.
insanlardan sıkıldım, yoruldum... ağlamak istiyorum. patlamak üzereyim sanki, sinirliyim.
gönlüme ferahlık ver Allah'ım, sabır ver, huzur ver...
depresyon için yanlış zaman :KK50:

X