Karalama defteri..

keşke şimdi çalışmasam eve gitsem kahvaltım hazır olsa ayaklarımı uzatsam yesem içsem uzansam yürüyüşe çıksam eve gelip duş alsam uyusam

Toplu taşıma araçlarında kulaklıkla son ses müzik dinleyenler; SİZDEN NEFRET EDİYORUM. YAPTIĞINIZ SAYGISIZCA, DÜŞÜNCESİZCE YAPILMIŞ BİR HAREKET!

güçlü olmak sıkıcı oluyor bazen.
istemiyorsun..
bazen doyasıya üzüntünü, acını, hüznü, melankoliyi yaşamak istiyorsun...

Boyun kütletme alışkanlığına bir son vermeliyim, boynumu incittim sanırım.

Ozleyecegim... cok ozleyecegim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yarin lutfen adam akilli konusabilelim artik.
Ve lutfen o basvuru kabul edilsin!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dün geceden beri gözümü kırpmadım,kalktım sabahın 6 sında temizlik yaptım bu neyin kafası

Saat 20:00 olmuş ve belediye başkanı adayı kendini tanıtıyor bir şeyler anlatıyor Son nokta sanırım bu bu saatte çıldırmış olmalılar evinden konuşup mahalledeki hoparlöre mi vermiş ne yapıyor bu adam töbe yarabbi Şu seçimler bitse de rahatlasak etraf afişler bayraklar resmen görüntü kirliliği

Hayatim karmakarisik su ara bi yoluna girdigini gorsem artik hersey guzel olucak masali benim icinde gerceklesse ve o beyaz gelinlik benimde giydigim o buyuk gun gelse artik...yoksa durdurun dunyayi inecek varrrrr....

offf yine hasta oldum dinlenme fırsatım da yok çok üzülüyorum oğluşuma kaçıncı hasta oluşum inşallah bağışıklık sistemi benimkine benzemez güçlü olur :106:

Eve gelen misafirlerden bana gına geldi artık sabır yarabbi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…