Karalama defteri..

Oyumuzu En Güzel Şarkıya ve Otobüse mi vereceğiz ya da en çok ses çıkarana mı ?

Bu nedir yahu Dünyanın başka ülkesinde böyle rezilce bir seçim çalışması var mıdır acaba şimdi vatandaş en güzel ve en çok bayrağı asana mı ya da trafiğinin içine eden ön camı hariç her tarafı giydirilen otobüslerde çalınan şarkılara göre mi verecek oyunu...
Gece vardiyasından eve gelen işçiyi yatağa bağımlı yaşlı hastayı, hastaneyi,huzur evini, uyku zamanı gelmiş bebeği, türkü ve marşlarıyla yataktan fırlamak zorunda bırakanlar bırakın artık bu sığ düşünceleri de adam gibi propaganda yapın

Çok değil 2 yıl önce şifreleme tekniğiyle adını karala sonra güvenmemizi bekle oldu hı hı

Heyoo, kocamı ziyarete gideceğim
Daha sabah gördüm ama nasıl heyecanlıyım ya
Allahım hiç bitmesin bu heyecan
İlk günkü gibi of ateş bastı bana :109:

akşam olduğunda işten çıktığım da ders çalışma isteğim olsun ve de çok verimli şekilde çalışayım ALLAH IM lütfenn

Her gün her gün misafir mi gelir arkadaş bir tane değil ki ayaklarımı uzatıp tv karşısında pijamamla uzanmayı özledimmmmmmm

ev işlerini ve sürekli ev işlerini düşünmeyi sevmedim. ama bir çare olmayacak heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…