Karalama defteri..

Tavuklar çiçek açmış,
Ellerine poğaça.
Madem yüzme bilmiyordun,
Neden çıktın ağaca?

Gördüğün rüyayı günler sonra yaşamak diye bir gerçek varmış :)

yarından itibaren zaman su gibi akıp geçsin taki ki şahsiyet kendi evine dönene kadar.

Erkek çocuk diye yanıp tutuşan geri kafalı zihniyetlere artık düşen anneye babaya kızlar bakıyor demek lazım demeyede gerek yok kadın yaşıyor hala oğullarım diye yanıp tutuşuyor

f1453;

ben de en yakın arkadaşlarımı hayatımdan çıkardım :) affetmek gerçekten çok zor, içi acıyor insanın. kolay değil elbet.. ama zamanla inşallah.. çünkü kendinizi sıkmaktan başka işe yaramıyor. siz üzülürken onlar napıyor? anlıyor mu? paylaşmayın bence de güvenmiyorsanız.
affetmekle öfkemin arasında gidip geliyorum ben. bi an geliyor iyiyim diyorum. bi an geliyor çok sinirleniyorum.. beni sıkan haksızlık, insanlık için hadi onu geçtim o kadar yılın hatırına özür diliyorum lafı ağızdan çıkmasa bile hata yaptığını anlar dimi? olmadı sadece haklı gibi sustu, susuyor. ve herkes de haksızların yanında. acımasız olan benim.. ama bu zamana kadar hep es geçtim şans verdim dostluğa sığmayacak şeyler oldu. bu yüzden hala benden bekliyorlar bir şeyleri. belki de kararlılığımı anladılar bilmiyorum. ama bir insan en azından kendi insanlığı adına kendi gelişimi doğruluğu adına ve kırgınlığı hafifletmek adına konuşur diye düşünüyorum barışma olmasa bile. sonuçta gördüğüm, o kadar da önemli değilmişim ve çok iyi bir karar verdim.
kendimden de haklılığımdan da eminim, yük gitti üstümden çünkü eskiden de tereddütle doluydum. çok kırıldım...
neyse bence uzatmayalım yoksa banlanırız burada sohbet ediyoruz diye :) hatta alıntıları silelim mesajımızdan.
Allah iyi, gönlümüze göre insanlarla temiz günler nasip etsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…