Karalama defteri..

yarın 8:30 da zeynep hanıma randvm var çok hycnlylm korkuyorum allahım yardım et:)
bugünde ffrh bye gtcm nkta olanları aldırcam bakalım sonuç nasıl olucak çok merak ediyorum:26:

Titanik batarken elinde kemanıyla "Kimse bizi dinlemiyor ama biz yine de çalalım." diyen adamın kafasını yaşamak istiyorum bazen.

ne dengesiz bi insanım ben yahu, bi dakkam bi dakkamı tutmuyo
ağlarken 2 saniye sonra birden mutluluk dolabiliyorum
Allah yardımcım olsun :KK53:

"yüksek performansıyla çamaşırları muma çevirir."

Böyle de reklam olmaz ki arkadaş. :KK53::KK53::KK53:

[h=5]Bilim adamları kalça kemiğinin betondan daha sağlam oldugunu belirtiyorlar..
Bende diyorum bu millet neden bu kadar g.tüne güveniyor.
[/h]

bu ocak-şubat aylarında bir şey var galiba. ayrılıklar hep bu vakitler oluyor...

nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri :KK43:

valla moralim o kadar bozuk ki böyle mal gibi pc başında sabahı ettim...

son 100 günümüz kaldı sevgilim biranevvel evlenelim dahada girmem şu kk ya ne tuhaf ne yalancı ne düzenbaz insanlar var ya ..
ne kişiliksiz şahsiyetsiz insanlar var ..
evlenelim hep senle olayım olmasın boş vaktim .. hatrı sayılır dostalarımı görmeye geleceğim buraya .. böyle dengesiz anormal konularıda görmemiş olurum ..
şimdi vakit bol heryere sarıyorum bakmayacagım diyorum bakıyorum işte ..
kk da kimseye üzülmicem artık hepsinin altından bi b.kluk çıkıyor ..
güvenmek mi asla :KK50:

bu cocuk benı ne zmn ıstemeye gelecek ya 7 yıl oldu yaslandım ama.s

BeyinsizasosyalüşengeçtrigenometrikşizofrenkusmukLar

Ben neden hemen gardımı düşürüyorum? Neden mutluyken, mutsuz oluyorum. Birden bire.
Ben güçsüz değilim ki...
Peki ben güçlüysem, neden içimden ağlamak geliyor?

lazer yptrdgm ilk üç gün hiç bir şey yoktu 4. günüm yanagm kıpkırmızı oldu şişti bugün 5. günüm biraz kızarıklık gitti doktor 1 hafta sonra yani 2 gün sonra daha iyi olcagımı söyledi off blmyrm ya blmyrm morlmi bozmk istmyrm geçer dimi bu şişlik kızarıklık saçlarım kptyr aslnda sorun yokda diğer yaptıranlara baktım onlarınki 10 gün sonra tamamen geçmiş sence bendede öyle olckmı pzrts zeynep hnmıa gtcm geçen hfta yktu

kızarıklıgın sebebi alerji olmamdanmış bepanthe alerji yapmış bepnatheyi bir bıraktım eski halime döndüm çok mutluyum gözümün altındaki ödemde giderse deymeyin keyfime:KK39:

keşke kanatlarım olsa kuş olup anneciğimin yanına gitsem sıkıca sarılsam ona desem ki; İki şey terketmezmiş insanı Biri yanındaki ana Digeri kalbindeki yara SENİ ÇOK ÖZLEDİM ANNEM

[h=5]Geyikli tayt giyen kızlar, tarikat mısınız?
Amacınız dünyayı ele geçirmek falan mı?
Korkuyoruz, çok acil bilgilendirin bizi lütfen!
[/h]

içim sızladı yine, of ya sıkıldım ama kendimden...........

7 gn rpr aldm sırtımdklr çok acıyor uyuyamıyorum ama geçicek iyiyim bu arada yzm gçti eski halşe ödndüm ftma iyi sanırım tşncz daha blld dğl yzrm

boynum tutuldu, yarın geçmezse doktora gitmeli, hiç seviyorum doktora gitmeyi...

evet ben dengesiz biriyim kesinlikle.. az önce saçma sapan bi mesaj yazdım sevgilime.. sonra facete bi yazı gördüm olumlu düşünmekle alakalı.. hemen ardından tekrar mesaj attım 'az önceki mesajımı dikkate alma aşkım özür dilerim seni seviyorum' diye :KK53:

X