Karalama defteri..

Teo müziği hiç bırakmadı kimse bunu anlamıyo kii o hep vaar . . .

Bir şey sevmeye değerse ölmeye de değer mi ?
..
Elimizde bunlar var mutlu olmaya yetmez kii.
Bazı yalanlar güzel bazı gerçekler acıymış.
Bazı ölümler uzun bütün hayatlar kısaymış. :KK24:

ya ben bu dirhemi anlamıyorum bana 3 gün önce neler dedi çok iyidk şimdi 3 gündür mesaj atmıyor bende sinirlndm kpdm fcyi
bırak ya uğraşamam kimseyle az sürünsün bakalım sonra bakarız ama bu sırada hiç düşünmicem hiççç banane ya:KK9::KK9::KK9:

Çok sıkıldım..
Aslında yapacak işlerim var..
Malum evlilik yıldönümümüze az kaldı :)
Kocama sürpriz hazırlıyorum :KK16:

İçim sıkılıyor.
Neden bu Ziraat mülakat tarihleri hala açıklanmadı? Açıklansa da hazırlık yaptım mı sanki!:KK43:
Ben bu Avrupa Birliği dersini nasıl geçeceğim? Neden içimden hiç çalışmak gelmiyor?
Nolurdu sankı annecıgıme de bir hediye alsaydın? Senin annen benim annem mı var artık aramızda :KK20:
Sıkılıyorum, geriliyorum, bazen de delirme aşamasına geliyorum :KK53::KK14:

dirhm haklı aslında benim yaptıgımı o yapsaydı inan suratına bakmazdım bana şey dedi artık çok gç bzm için dedi haklı ama ben kalktım neler yaptım neyse dün konuştum herşeyi içimdekileri söyledim sonrada sldm onu bugünde msj att beni sldn ya senin yüzüne bakmıcam artık ddi
olsun bakmasın konuşmasın ytrki görmym onu yoksa unutamıyorum olmuyor
dünden beri sürekli neşeli şarkılar dinliyorum ben güçlü biriyim atlatcm bak gör :KK34::KK34:
atltcm atltcm atltcm
şu an sadce ftma var hbrn olsn

dondurdum fcyi çok iyi yaptm yoksa sürekli drhem bkyrm
bugn sçlrmı boytcm bklm nsl olck
yrnd kzlydym glcnle brbr ymk ycz:KK19:

Neden bu kalbim hızlı hızlı atıyor benim durup duruken,
kesin baıma bişey gelicak,
Ya Mehmet Ali Birand çok üzüldüm sana yaaa...
Sanırım buna canım sıkıldı,,pooooffff :KK14:

2 dk sonra ne olucagı belli değil o yüzden hiç bir şeye üzülmicem cap canlı adam öldü resmen sıkma canını beren hayatını yaşa,ftma var ailn vr hrks vr sğlklsn 5 sene sonrası için üzülme:KK52:

Ne kadar çok kırmak istemesem de mutlaka bi yerde hata yapıyorum ama bu son. :KK50: İnanıyorum.

[h=5]2şey merak ediyorum:
1)İnsanoğlu uygarlaşırken `sabahın köründe uyanıp güne başlayalım´ fikrini ortaya atan kimdi?
2)Onu neden dinlediler?
[/h]

bunalıma girdim, rejim mejim görmedi gözüm bi porsiyon iskenderi götürdüm valla :KK53:

ne olsun işte... sabah sancıdan uyuyamadım, sonra merdivenden düştüm belim şişti ağrıyor, üstüne telefonumu tuvalete düşürdüm, bir yıldır aşkımın her gece attığı mesajlar kaybolacak diye moralim bozuk.. çok iyiyim çookk..

bile bile lades.. sonunda daha da berbat oldu her şey...

Bırak beni boğulayım gözlerinin tam içinde,
Dibe vurup dağılayım ihtimaller denizinde...

X