Karalama defteri..

diyet yapmam lazım annem yüzünden yapamıyorum :KK4: bari spor yapayım diyorum yerimden kalkacak halim yok :KK50: of ya üniversiteye gitmeden şu 10 kiloyu versem ne güzel olcak da nasıl olcak bişey yapmıyorum ki :KK43:

benimde diyet yapmam lazım neyse annem bana ıphone 4s aldı o kadar mutluyumki telefonla oynamaktan yemek bile yiyemedim:KK1::KK1::KK1:
neyse dün dnz vardıEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
fatma baana kızdı dün onla buluşamadım die:26::26:
salonu değiştirdik neyse ben temizliğe geçiş yapimm:KK52:

smh evde yok pazar gününden beri evdeyim cumartesi gelicek ben çıkıcam dışarı:KK49:
perşembe gecesi sahura kalkacaz oley
fatmayla iyi
dnz ledeöle ıphonemle alakadarım dün neslihandaydım minede ordaydı merak etme mıneyle knşmyrm ıkısı naparsa ypsn :KK52::KK52:

smh evde yok pazar gününden beri evdeyim cumartesi gelicek ben çıkıcam dışarı:KK49:
perşembe gecesi sahura kalkacaz oley
fatmayla iyi
dnz ledeöle ıphonemle alakadarım dün neslihandaydım minede ordaydı merak etme mıneyle knşmyrm ıkısı naparsa ypsn :KK52::KK52:

bugün baya bi eğlendik ya dnz vardı bütün gün snra iftra gttk :KK49::KK49:
ysm abla yoktu onu artık getirmiyoruz yanımızda:KK53::KK53::KK53:
snrda eve geldik evdeki abimin sinirini çektik neys eben mutluyum banane fatmada iyi:KK52:

yarın iftara gtcz mrv ablada var bu sfr yşm yok:KK1::KK1:
neyse havuz işi oldu çok mutluyum:KK52::KK52:
yarın siyah eteğimi giycem:KK49:

Bugün sevgilimle küfür küfür esen sessiz sakin gayet güzel bir mekana gittik. :KK55:
Yarın da sahilde el ele yürümeye gideceğiz. :KK12:

Eğeerr ölürsem buralardaa,vasiyetimdir beni götürsünler doğduğum topraklara...

Annemi babamı kardeşlerimi görmeyeli üç hafta oldu ,olsun iyiler,iyiyim..Önemli olanda bu..

Eğeerr ölürsem buralardaa,vasiyetimdir beni götürsünler doğduğum topraklara...

Annemi babamı kardeşlerimi görmeyeli üç hafta oldu ,olsun iyiler,iyiyim..Önemli olanda bu..

Uzun zamandır girmiyordum böyle uzun uzun siteye iyi oldu :21:

reglim 4 gün geçtii.hamiş değilim galiba doktorumu:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

dnz hkknda hln yzndn dolu şey oldu neyse sorun yok merak etme beni günlük orucum çok açım bolonez soslu makarna yapıcam birazda evi toplayım bari:26:

Evet bazı kızlar çok güzel. Çok mu dedim? Bayaa güzel.

X