Karalama defteri..

kardesimmmmmmmmmm londraya yanimizaaaa geliyorrrrrrrrrrrr yihuuuuuuuuuuuuuuuuuu :13::13: :13::13::13: :nazar::nazar: :KK22::KK22: :KK19::KK19:

Son düzenleme:
ay gözleirm çok ağrıyor yahu sabahtan beri fortineti kırmaya çabaladım tabüküde yapamadımbeni görende yasaklı sitelerle bi işim var sanır :KK9::KK9::KK9::KK9:

bugün dnz vardı:KK49::KK49::KK49:
fatma iyi merak etme bugün çok güzel bir ayakkabı aldım cumartesi giycemEn Büyük TÜRKİYE

burak diye bı çocuk var, her hareketı ofsayt gelıyor. öyle kı, hapşurduğumda çok yaşa demesınden bıle hoşlanmıyorum. nedense arkadaşlığı da ılgısı de hoşuma gıtmıyor..

bu ne böyle 7 saattir bişey yemedim ama açlık hissetmiyorum yemek yemeye başlayınca da midem acıyo doyduğumu hissetmiyorum :KK50: bi doktora gitmeliyim artık :emir_bebek:

dün bbş düştü:KK43:
hastanedeydik acile gittik
neyseki hiç bişeyi yok 3 dikiş atıldı
bende şimdi kendime makarna yapyrm dygula un helvası yaptık:KK49:
çok güzel oldu:KK51:
bugn annş yk nry tyzede kalcak
ev bana emanet
fatma deniz iyi merak etme:nazar::nazar::nazar:

dnz vardı bugün dnzzzzzzz:nazar:
annem uyuudu bbmla tv izliyrz yarın markete gtcz annemle:emir_bebek:

ahh defter ah.. bugün onun doğum günü ama ben kutlayamıyorum bile :KK43: ne çok isterim ona sarılıp "iyi ki doğmuşsun bitanem" demeyi :KK14:

sular kesik evde:KK47::KK47:
of inşallah akşama doğru gelir neyse bugün yşm ablaya gitcz ben pilav +fırında tavk cacık ypıcm orda yicez:KK49:
yarında beyaz elbisemi giymeyi düşünüyorum bakalım :KK3:

ne güzel gündü ya :nazar: çok yoruldum ama değdi çok da eğlendim :KK76: canımm arkadaşlarımı da çok özlemişim iyi geldi valla :KK48:

Ben ben onu istiyorum,off onu çok özlediiim!

öyle çok seviyorum ki seni, her bakışın da yeniden bağlanıyorum sana..
Hep böyle yanımda kal...
Hep senin kalayım...:KK16: :KK16:

Canım hiç ders çalışmak istemiyor,bir başlasam devamı gelecek de hava sıcak :KK1::KK1::KK1:..çizgi film mi izlesem acaba diyorum..bitanem de çok yoğun çalışıyor hiç görüşemiyoruz,günler sıpsıkıcı yaaa puuufff .......:KK14::KK14::KK14::KK14:

X