Karalama defteri..

glçnle oturduk bugün kızartma yaptık:KK49:
ya merve sürekli arıyor sürekli msj atıyor manyakmı ne:KK53:

glnçle kzlya gttk bugün :KK49:
şimdide evdeyim kiraz yiyorum ama uykum var
fatma iyi merak etme En Büyük TÜRKİYE

annem elinde bi broşürle yanıma geldi yarın yeni bi mağaza açılcakmış onun tanıtımı :KK61: heyecanla saç maşasının 3 lira olduğunu söyledi merak ettim baktım cidden 3 lira hem de philips :KK53: ama sonradan farkettim altında "10 ay taksitle" yazıyomuş :KK60: o da farketmemiş öyle olduğunu :KK53: hatun beni boş yere heyecanlandırdı ya :KK52::KK52:

galiba gidiyoruz taşınıyoruz daha karar verilmedi bugün verlcek yeni bi şehir yeni bihayat bence güzel olucak sakin stressiz bi hayat:KK12::KK12::KK12:
nedenide o pislik kapıdaki şerefsiz

nasıl bi klip çektiniz ya ağlıyodum az daha :KK43: ama gayet de güzelmiş tebrik ederim :KK31: tuna'nın sesi bile yeter zaten :KK16:

Evin içinde dört dönüyorum.Şurada yemek yemiştik diyorum:KK56:, şu koltukta uyuyakalmıştık,nasılda yastık savaşı yapmıştık senle:KK33:...
Çok özledim sevgilim. :KK43: . Sensiz zaman geçmiyor burada.. Leman Sam'ın şarkısındaki gibi 'Sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor.'
:85:

Gece olsa da Beyaz Gelinciği izlesem..

ALLAHIMMM ARTIK ANNE OLMAK ISTIYORUMMMMMM lutfennnnnnnn bebisimiiii bana yollaaaaaaaaaaaa lutfenn ama

Bu siteden hemen yemek tarifi bulmam gerek artık anneme bir şeyler yaptığımın ispatı olsun.

Mezunum artıkkkkkkkkkkkkkkkkkk $images.jpg

Aşkımı,canımı çok seviyorum...O benim her şeyim;ama yaz tatili girdi araya 2 ay ayrı kalacağız :KK43: Onu çookk özleyeceğim....

Evde çok sıkılmaya başladım artık açılmam lazım dışarılara :KK9:
Sen ! Evet sen,seni anlayamıyorum amacın ne?Konuşalım artık :2::KK43::KK4:

X