Mutfak Dekorasyonu Karaca mı? Schafer mi? Hisar mı? Korkmaz mı?

merhaba arkadaşlar..ben yemek ve kahvaltı takımımı bernardodan günlük yemek takımımı da Kütahya porselenden aldım.şu zamana kadar da tencerelerime karar vermiştim aslında korkmazın vertex serisini alıcaktım çaydanlık ve çelik tencere..ancak annem dün aryıldızın ve korkmazın bayiliğini yapan bir yere fiyat sormak için girmiş.adam aryıldızı önermiş korkmaz için kötü demem ama aryıldız daha iyi demiş.kafam cok karıştı..sizce aryıldız mı korkmaz mı? kullananlar var mı?:44:

kızlar ben çeyiz yapmaya başlıyorum artık nişanlımı askere gönderdim artık başlıyorumm :)) piyasa araştırmasına giricem ama kafamda 3 marka var sadece jumbo, ar-yıldız ve hisar.. bunlardan şaşmayı düşünmüyorum mağazalarına girdiğinizde bile farklılık gözünüze çarpıyor karaca bernardo vs hep olumsuz şeyler duydum evlendikten sonra tekrar bunlara para vermek istemiyorumm hani 3 5 fazla veririm ama kaliteli alırım en azından sizde durumlar nedir? özellikle evli bayanlardan yardım istiyorum özellikle şunu al bunu alma dedğiniz bişey var mı? yada önereceğiniz bi çeyiz listesi?

ayy kriz gecırcem sana nasıl ulasacagımı bılemedım yaa bu sıteden de hıcbırsey anlamadım 50 tane msj yazmalısınız kı sana msj gonderebıleyım sana nasıl ulascam ben

kızlar merhaba hepinize, bugün hisara jumboya ve ar-yıldıza baktım tek tek..öncelikle jumbo çeyiz almak için uygun bi marka değil çünkü jumbo tabak üretmiyormuş tencereleri tamam çok sağlam ama en ucuzu 650 den başlıyor.. çatal kaşık takımları 1.300 den başlıyor.. bu yüzden jumbodan şimdilik vazgeçtim diyebilirim.. hisarında pek albenisi yoktu açıkçası :S kafama yatan şuan için ar-yıldız şimdi şöyle bi takım yaptım kütahya porselen yemek takımı+ar-yıldız kaşık çatal+ar-yıldız çelik tencere toplam 2.000 tl sizce nasıl kızlar?

yeni evli biri olarak kendi kulladıklarımı yazayım.
ben hemen herseyımı karacadan aldım.
melodı duduklusu muhteşem. hersey dakık dakık pişiyor.
çelik tenceresı ıyı ama seramıkler cok daha ıyı cıktı. vazgecılmezım cunku hıc altı tutmuyor.
yemek takımım mısafır ıcın karacadan ama hıc kullanmadım.
günlük Gürallardan oda ıyı hemde uygun.
kahvaltı setım bernardo :memmunum.
çatal bıçak karaca. fena değil. ama öve öve bitiremıcem falan dıyemem:)
bıçak 2 setım var ıkısınıde karaca mağzasından almıştım markası emsanmış.
seramık set muhteşem hep onu kullanıyorum.
soyucusu harıka benı bıle soyacak
merak ettıklerınız varsa sorun ama bana sorarsanız hepsı aynı yaaa...

canım öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim, evet aslına bakarsan hepsi aynı ama ben özellikle Karaca için o kadar olumsuz yorumlar okudum ki.. karaca mağazasına girip bu duyduklarımı söylediğimde tıkanıp kalıyo satıcılar ama jumboya yada ar-yıldıza kütahya porselene sordum; yemek takımının üstündeki desenler bulaşık makinesinde çıkar mı diye dalga mı geçiyosunuz dediler bana birde benim takıntım vardır herşey takım olacak hani bitanesinin deseni çıksın hevesimden kaçar hemen bu yüzden araştırma yapıyorum bakalımm

kızlaaarrr kafam karman çorman hala bi çöp bile alamadım biliyomusunuuzz bernardoya bakıyorum biri ayrı bişey söylüyor karacayı tavsiye eden bile yok jumbo el yakıyor ondan vazgeçtim çeliklerim ar yıldız olucak kesinlikle buna karar verdim nişanlım 4 ay sonra geliyor ve ben daha bi çöp bile almadımm yardımcı olur musunuz lütfeenn napmam lazım hangi takımdan almam lazımm çok karasızımm daha nevresimler havlularu falan var ooffff kokrmaya başladım yetişmicekk ((

Canım yemek takımı porselen için çeşit çeşit markalar var uyguna olanda var lüxe kaçanlarda var beğendiğin modeli cebine uygun olan güzel bir takım al kendine hatta markaların yemek takımı yanına çkb setide veriyolar ikisini aynı anda çıkartmış olursun.Tavalar içinde artık seramik tavalar var kaliteli uygun kampanlayalar oluyor esse korkmaz öneririm sana monettanın kiler pahallı baya bence lüxe kaçıyor.Daha sora nevresim takımlarından al bi kaçtane tek ve çift kişilik battaniye havlu elektriklilerini en sona bırak sana asıl lazım olacak şeylere öncelik ver ıvır zıvırların bardak vs bunları en sona bırak canım.Elektriklilerde de uygun kaliteli ürünler var blendır mikser süpürge ütü su ısıtıcı gibi

tatlım çok teşekkür ederim öncelikle.. dediğin gibi bir sürü porselen yemek takımı var model çeşit marka.. benim sorunumda bu zaten bernardoda beğendim kahvaltı, günlük ve misafirlik yemek takımı ama kimi bernardo için iyi derken kimiside kötü diyor jumbo zaten el yakmakta.. kararsızlık benim en büyük sorunum zaten ( hani en büyük parçalar mutfak aslında diğerlerini english homede beğendiklerim var taç özdilek bunlarda karar kılıcam.. siz hangi yemek takımını aldınız?

Ben de sabahtan beri topiğini okuyorum birkaç gündür tencere takımlarına taktım da
Üni.deyken broşürlerden görürdüm ileride bunlardan alacağım derdim nitekim son araştırmalarım sonucu o zaman vermiş olduğum kararın doğruluğuna inanmaya başladım.
Korkmaz maviş set - çelik tencere takımları var düdüklü tenceresi çaydanlığı cezve takımı tavası falan...hatta tost makinesi bile vardı internetten araştırdım 32 parça hiper set diye geçiyor onu bir araştır derim
Bir de çeyiz setleri oluyordu - broşürünü bahsettiğim mağaza izmirde özşanal mağazası... şimdi bir de ona benzer yön avm var internetten araştır bulunduğun yerde var mı diye... taksit imkanı da var broşürde çeyize dair herşey vardı o zamanlar. nevresim takımları, yatak örtüsü, havlui beyaz eşya küçük ev aletleri... aklına gelebilecek herşey...
Ben de dediğim gibi son günlerde bu tarz şeylere merak saldım zaten çeyiz topiklerini de bu araştırmalarım sonucu okumaya başladım yoksa çeyiz hazırlığında olduğum falan yok yani

Belli ürün grubu için öne çıkan belli markalar vardır... Nasıl ki cam deyince akla paşabahçe geliyorsa, çelik deyince de akla Hisar gelir en başta.. Jumbo da lider markalardan biri ama fiyatları bana göre çok fahiş ve ben tasarımlarını da o kadar estetik bulmuyorum ne yazık ki...Hem kaliteli olsun hem ekonomik olsun dersen yine çelikte korkmaz markasını tercih edebilirsin. Korkmaz aynı zamanda elektrikli mutfak eşyalarında da önerebileceğim bir marka.
Beyaz eşyalarda kesinlikle siemens ya da bosch, yalnız dikkat etmen gereken Alman menşeili olmaları..
Nevresim ve tekstilde benim tercihlerim sarev, taç ve linensten yana oldu...
Daha detaylı bilgi edinmek istersen, kendi kişisel bloguma beklerim tatlım, düzenli olarak çeyiz postu paylaşıyorum

Bence Schafer iyi seçim gibi canım ben de geçen hafta Schafer'dan Kare Çeyizim diye bir kampanyaları var onu görmüştüm Çok şık...Fiyat konusunda biraz sıkıntı çekebilirsin belki ama sonuçta sende bir kere çeyiz yapıyorsun.Herşeyin güzeli olmalı öyle değil mi?

Bencede almışken iyisini almak lazım ,kalitesizlerde leke kalabiliyor

Kesinlikle sonra pişman olma...O kadar aceleye getirme derim iyi ölç biç...Anlık düşünürsen ucuza alayım dersen evlenince hiç alamazsın
çeyizine aldığınla kalırsın :)

arkadaslar gecenlerde fıncancılar carsısına gıttım evımsarayın tenceresını grdum bayıldım o kadar guzel sık duruo kı kadın gsterdı bana sadece cezvesını tuttum cok ııı agır cok agır.bana korkmazdan daha ııı dedi.korkmaz el değiştirdi eski korkmaz değil dedi.peki siz ne diyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…